@SelloutCrowd myślę, że dziś nie będzie żadnych konkretów ewentualnie odrzucenie oferty i do końca okienka polecą jeszcze raz i być może wtedy się uda Osobiście bardzo bym chciał żeby wrócił 10-12 lat temu jak Neymar zaczynał w Santosie oglądało się kompilacje Potem wyczekiwany transfer i możliwości oglądania praktycznie co tydzień jego występów Dla samej gry i umiejętności chciałbym żeby przyszedł bo zdrowy Neymar z piłką jest magiczny Jakiś sentyment ale kiedyś się na nim wzorowalismy z chłopakami grając na boisku i tak zostało
@Szicek10 może wstawiać co chce przecież nie zajmuje żadnego stanowiska w klubie to ludzie za bardzo biorą do siebie to co on wstawia i potem jeszcze obrażają
@konrad1661 napalonego na kasę. Skoro tutaj paraliżuje umysły ludzi którzy wierzą w to i udostępniają to podobnie jest w każdym innym kraju na takich stronach.
@D10SLEO dopisać na dole Gerard Romero i mamy podsumowanie wszystkiego co się dzieje od kilku okienek, dziennikarze stracili kompletnie swoją rzetelność i zastanawia fakt czy nie czują się głupio publikując takie bzdury tyle czasu, no ale z drugiej strony społeczeństwo też nie jest zbyt mądre skoro każdy taki wpis na TT wywołuje ogromne poruszenie na stronie
@IronSanHybrid kompleks jakiś? Ogólnie no wszędzie to lgbt jak oni by komuś coś zrobili oprócz oczywiście obrońców narodu haha co skaczą tam małpy w zoo
@D10SLEO no a jutro będzie, że Barcelona składa nową ofertę a Real dalej patrzy na wszystko z boku haha nie da się nic ciekawego poczytać bo tylko jeden temat wałkowany tak bez sensu przecież jak przyjdzie to przyjdzie jak nie to nie i nikt tu obecny nie ma na to żadnego wpływu
Możliwość zobaczenia Messiego, Neymara, Suareza, Griezmanna, Dembele, De Jonga w trakcie jednego meczu to super sprawa, ciekawe jak to wpłynie na frekwencje. Oczywiście zakładając, że ten transfer dojdzie do skutku.
@Szymix654 grał nieźle, strzelał ale oglądając skróty bramek czy akcji wszystko na prawa nogę ze skrzydła no a przeciwnicy analizują grę zespołu i zawodników więc zaczęli inaczej się pod niego ustawiać a, że nie jest to sprinter to jest mu ciężej na skrzydle walczyć niestety
0
@goldmetaxa jeszcze nic pewnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VIPER2712 tak do tego się odnoszę :D niezła karuzela jak się wchodzi po jakiejś dłuższej chwili od tych "super" wiadomości ;)
2
Jeszcze godzinę temu omawiali ostateczną formułę transferu a teraz informacje, że się nie dogadali haha no jak to tak można
2
Ciężko ogarnąć co się dziś dzieje i chyba tyle z tego transferu
będzie.. :/
0
@Veb1233 fajnie by było ale znowu ta kwestia godzin :D
0
@SelloutCrowd myślę, że dziś nie będzie żadnych konkretów ewentualnie odrzucenie oferty i do końca okienka polecą jeszcze raz i być może wtedy się uda
Osobiście bardzo bym chciał żeby wrócił
10-12 lat temu jak Neymar zaczynał w Santosie oglądało się kompilacje
Potem wyczekiwany transfer i możliwości oglądania praktycznie co tydzień jego występów
Dla samej gry i umiejętności chciałbym żeby przyszedł bo zdrowy Neymar z piłką jest magiczny
Jakiś sentyment ale kiedyś się na nim wzorowalismy z chłopakami grając na boisku i tak zostało
1
@Szicek10 może wstawiać co chce przecież nie zajmuje żadnego stanowiska w klubie to ludzie za bardzo biorą do siebie to co on wstawia i potem jeszcze obrażają
0
@icon3520 zaraz dojdzie LM i puchar
1
@Gaucho Valverde cwaniak specjalnie te kontuzje robi atakującym
0
@Pitrobolon osobiście uważam, że pewnego poziomu nie przeskoczy i w samej Barcelonie długo nie pogra
0
@Raivper albo za darmo
Za zasługi jak to się mówi
1
@Fabik87 czyli zaczynamy odkręcanie poprzednich słów? haha żenada
0
@konrad1661 napalonego na kasę. Skoro tutaj paraliżuje umysły ludzi którzy wierzą w to i udostępniają to podobnie jest w każdym innym kraju na takich stronach.
0
@D10SLEO dopisać na dole Gerard Romero i mamy podsumowanie wszystkiego co się dzieje od kilku okienek, dziennikarze stracili kompletnie swoją rzetelność i zastanawia fakt czy nie czują się głupio publikując takie bzdury tyle czasu, no ale z drugiej strony społeczeństwo też nie jest zbyt mądre skoro każdy taki wpis na TT wywołuje ogromne poruszenie na stronie
0
@Szicek10 a po co ma się tłumaczyć przecież nie jest żadnym dziennikarzem
1
@Mario96w codziennie pisze co innego dlatego to nie ma żadnego sensu
0
@SeeleyBooth no dobra ale kto przyjdzie? W środku sezonu jaki trener zostawi swoją drużynę?
0
@IronSanHybrid kompleks jakiś? Ogólnie no wszędzie to lgbt jak oni by komuś coś zrobili oprócz oczywiście obrońców narodu haha co skaczą tam małpy w zoo
0
@tbas być może po aktywnościach danych kont sprawdzali, pełno jest takich bez zdjęć tylko kogoś obserwują i potem konto duch zostaje
1
@D10SLEO no a jutro będzie, że Barcelona składa nową ofertę a Real dalej patrzy na wszystko z boku haha nie da się nic ciekawego poczytać bo tylko jeden temat wałkowany tak bez sensu przecież jak przyjdzie to przyjdzie jak nie to nie i nikt tu obecny nie ma na to żadnego wpływu
0
@monsterrize no ale przecież to tylko media podawały informacje o jakimś tam spotkaniu na tym zlocie
0
@bartoszekkk no ale co to zmienia? Poleci na mecz a z tamtym się być może spotkają po weekendzie
0
@Nihas przecież to totalnie bez sensu
Nie dość, że jeszcze kilka lat będzie decydujący to generuje ogromne wpływy
0
@xJLx chodziło mi o jeden mecz ale również wejścia z ławki a to już bardzo możliwe
0
Możliwość zobaczenia Messiego, Neymara, Suareza, Griezmanna, Dembele, De Jonga w trakcie jednego meczu to super sprawa, ciekawe jak to wpłynie na frekwencje. Oczywiście zakładając, że ten transfer dojdzie do skutku.
0
@Danny Gaucho oby nie haha lepiej niech się z nimi znowu bawi będąc u nas
0
@thebaanqn tak jest już wiele stron które oferują susz ale najlepiej używać vaporyzatora do tego
0
@badej60 jeśli można ja też bym prosił
0
@Szymix654 grał nieźle, strzelał ale oglądając skróty bramek czy akcji wszystko na prawa nogę ze skrzydła no a przeciwnicy analizują grę zespołu i zawodników więc zaczęli inaczej się pod niego ustawiać a, że nie jest to sprinter to jest mu ciężej na skrzydle walczyć niestety