0

@goldmetaxa jeszcze nic pewnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VIPER2712 tak do tego się odnoszę :D niezła karuzela jak się wchodzi po jakiejś dłuższej chwili od tych "super" wiadomości ;)

2

Jeszcze godzinę temu omawiali ostateczną formułę transferu a teraz informacje, że się nie dogadali haha no jak to tak można

2

Ciężko ogarnąć co się dziś dzieje i chyba tyle z tego transferu
będzie.. :/

0

@Veb1233 fajnie by było ale znowu ta kwestia godzin :D

0

@SelloutCrowd myślę, że dziś nie będzie żadnych konkretów ewentualnie odrzucenie oferty i do końca okienka polecą jeszcze raz i być może wtedy się uda
Osobiście bardzo bym chciał żeby wrócił
10-12 lat temu jak Neymar zaczynał w Santosie oglądało się kompilacje
Potem wyczekiwany transfer i możliwości oglądania praktycznie co tydzień jego występów
Dla samej gry i umiejętności chciałbym żeby przyszedł bo zdrowy Neymar z piłką jest magiczny
Jakiś sentyment ale kiedyś się na nim wzorowalismy z chłopakami grając na boisku i tak zostało

1

@Szicek10 może wstawiać co chce przecież nie zajmuje żadnego stanowiska w klubie to ludzie za bardzo biorą do siebie to co on wstawia i potem jeszcze obrażają

0

@icon3520 zaraz dojdzie LM i puchar

1

@Gaucho Valverde cwaniak specjalnie te kontuzje robi atakującym

0

@Pitrobolon osobiście uważam, że pewnego poziomu nie przeskoczy i w samej Barcelonie długo nie pogra

0

@Raivper albo za darmo
Za zasługi jak to się mówi

1

@Fabik87 czyli zaczynamy odkręcanie poprzednich słów? haha żenada

0

@konrad1661 napalonego na kasę. Skoro tutaj paraliżuje umysły ludzi którzy wierzą w to i udostępniają to podobnie jest w każdym innym kraju na takich stronach.

0

@D10SLEO dopisać na dole Gerard Romero i mamy podsumowanie wszystkiego co się dzieje od kilku okienek, dziennikarze stracili kompletnie swoją rzetelność i zastanawia fakt czy nie czują się głupio publikując takie bzdury tyle czasu, no ale z drugiej strony społeczeństwo też nie jest zbyt mądre skoro każdy taki wpis na TT wywołuje ogromne poruszenie na stronie

0

@Szicek10 a po co ma się tłumaczyć przecież nie jest żadnym dziennikarzem

1

@Mario96w codziennie pisze co innego dlatego to nie ma żadnego sensu

0

@SeeleyBooth no dobra ale kto przyjdzie? W środku sezonu jaki trener zostawi swoją drużynę?

0

@IronSanHybrid kompleks jakiś? Ogólnie no wszędzie to lgbt jak oni by komuś coś zrobili oprócz oczywiście obrońców narodu haha co skaczą tam małpy w zoo

0

@tbas być może po aktywnościach danych kont sprawdzali, pełno jest takich bez zdjęć tylko kogoś obserwują i potem konto duch zostaje

1

@D10SLEO no a jutro będzie, że Barcelona składa nową ofertę a Real dalej patrzy na wszystko z boku haha nie da się nic ciekawego poczytać bo tylko jeden temat wałkowany tak bez sensu przecież jak przyjdzie to przyjdzie jak nie to nie i nikt tu obecny nie ma na to żadnego wpływu

0

@monsterrize no ale przecież to tylko media podawały informacje o jakimś tam spotkaniu na tym zlocie

0

@bartoszekkk no ale co to zmienia? Poleci na mecz a z tamtym się być może spotkają po weekendzie

0

@Nihas przecież to totalnie bez sensu
Nie dość, że jeszcze kilka lat będzie decydujący to generuje ogromne wpływy

0

@xJLx chodziło mi o jeden mecz ale również wejścia z ławki a to już bardzo możliwe

0

Możliwość zobaczenia Messiego, Neymara, Suareza, Griezmanna, Dembele, De Jonga w trakcie jednego meczu to super sprawa, ciekawe jak to wpłynie na frekwencje. Oczywiście zakładając, że ten transfer dojdzie do skutku.

0

@Danny Gaucho oby nie haha lepiej niech się z nimi znowu bawi będąc u nas

0

@thebaanqn tak jest już wiele stron które oferują susz ale najlepiej używać vaporyzatora do tego

0

@badej60 jeśli można ja też bym prosił

0

@Szymix654 grał nieźle, strzelał ale oglądając skróty bramek czy akcji wszystko na prawa nogę ze skrzydła no a przeciwnicy analizują grę zespołu i zawodników więc zaczęli inaczej się pod niego ustawiać a, że nie jest to sprinter to jest mu ciężej na skrzydle walczyć niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?