0

@Szymix654 grał nieźle, strzelał ale oglądając skróty bramek czy akcji wszystko na prawa nogę ze skrzydła no a przeciwnicy analizują grę zespołu i zawodników więc zaczęli inaczej się pod niego ustawiać a, że nie jest to sprinter to jest mu ciężej na skrzydle walczyć niestety

0

@format1977 koniec sierpnia

0

@thebaanqn Zawierają śladowe ilości THC dopuszczone w kraju

0

@kingmati414 straszne

2

@GregSTG haha dla ich wyborców ważne jest to, że byle cham i prostak może czuć się ważny skoro cała partia rządząca taka jest ;)

1

@Odesseiron ojj czernina pyszna zupa

0

@Katalończyk 99 każdy by chciał tak jak w fifie, siadasz do rozmów jeden dzień i zawodnik kupiony...

0

@Terminatorexi12 Alenia się nawet nie załapał do kadry u21

1

@VamosRakieta dokładnie

0

Takie czasy mamy, że każdy przypi...... się do wszystkiego

13

@Chwytliwy to już teraz trzeba mieć argumenty na wszystko co się wstawia?

0

Messi Suarez Dembele Griezmann (Coutinho) na papierze wygląda jak skład w karierze trenera w FIFIE ciekawe czy teraz po słowach Mbappe klub będzie próbował znaleźć wspólny język z tym chłopakiem, Real Barca City chyba tylko te kluby będzie stać na taki transfer Bayern Juve raczej nie pozwolą sobie na taki zakup, Coutinho w nawiasie bo ciężko powiedzieć jaka jest jego przyszłość, Griezmann raczej przyjdzie bez względu na to czy nasza 7 zostanie czy odejdzie ale wymiana + dopłata za Mbappe być może pozwoliłoby spokojnie spać po skończeniu kariery przez Messiego

2

jest jeszcze rewanż nie zapominajmy

2

jak się ogląda dużo meczy z komentarzem tego Pana to później nawet nie zwraca się uwagi na te słowa, stają się w jakiś sposób naturalne

1

Dziś znowu się spotkali

10

Może sam zakłada konta i czeka aż Valverde przeczyta

0

niestety większość użytkowników to dzieci, no chyba że ubodzy w inteligencje dorośli ale raczej to pierwsze, którzy po prostu piszą głupoty i zaśmiecają stronę kolejnym postem na ten sam temat

0

skoro ktoś nie kupuje i nie nosi to po jaką cholerę pisze 50 post na temat tych koszulek, z nudów nie mają co robić i tylko czekają do czego się tu przy....dolić, co za naród co za ludzie

2

użytkownikom tej strony nic się nie podoba, 90% osób pewnie nie ma żadnej koszulki Barcy

0

dwa mecze za bezpośrednią teraz

1

Poranek Kojota ;)

3

Idąc do pracy musi posłać dziecko do przedszkola co wiąże się z kosztami, również może to spowodować podwyższenie dochodu na osobę przez co straci 500zł czyli tak naprawdę nie opłaca się wielu osobom pracować bo pieniądze dostają za nic i nie muszą płacić za przedszkola itp tak pis ogłupiło społeczeństwo, za kilka lat będzie to widoczne jak te dzieci będą starsze

0

Wygrywa jak leci wszystkie plebiscyty grając tylko tak naprawdę w LM którą zmonopolizował a kogo tam obchodzi liga czy puchar króla

0

Ciężko nie wspomnieć o grze z najlepszym piłkarzem w historii ;)

0

z tym, że te młode chłopaki z Francji miały by podstawę w 99% klubów w europie, z Argentyną może być ciężej

0

taktyk

0

bez napinki gościu

0

No i się zaczyna, zaraz ktoś powie że troll
Mam prawo tak uważać
Niech ktoś znajdzie piłkarza co strzelił więcej bramek niż Ronaldo i gra do tej pory i proszę nie pisać że bramki to nie wszystko bo jak strzelasz to wygrywasz na tym to polega
Marcelo z Ronaldo robili po tej lewej stronie co chcieli
A ich słabsza forma została zweryfikowana po 3 wygranych z rzędu w LM

3

No tak bo zastąpią Marcelo nr1 na swojej pozycji
Ronaldo nr 1 na świecie
I Mordicia gościa który tą cała grę ogarnia w środku

0

cucurela to najpierw niech te włosy obetnie bo wygląda idiotycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?