@Szymix654 grał nieźle, strzelał ale oglądając skróty bramek czy akcji wszystko na prawa nogę ze skrzydła no a przeciwnicy analizują grę zespołu i zawodników więc zaczęli inaczej się pod niego ustawiać a, że nie jest to sprinter to jest mu ciężej na skrzydle walczyć niestety
Messi Suarez Dembele Griezmann (Coutinho) na papierze wygląda jak skład w karierze trenera w FIFIE ciekawe czy teraz po słowach Mbappe klub będzie próbował znaleźć wspólny język z tym chłopakiem, Real Barca City chyba tylko te kluby będzie stać na taki transfer Bayern Juve raczej nie pozwolą sobie na taki zakup, Coutinho w nawiasie bo ciężko powiedzieć jaka jest jego przyszłość, Griezmann raczej przyjdzie bez względu na to czy nasza 7 zostanie czy odejdzie ale wymiana + dopłata za Mbappe być może pozwoliłoby spokojnie spać po skończeniu kariery przez Messiego
niestety większość użytkowników to dzieci, no chyba że ubodzy w inteligencje dorośli ale raczej to pierwsze, którzy po prostu piszą głupoty i zaśmiecają stronę kolejnym postem na ten sam temat
skoro ktoś nie kupuje i nie nosi to po jaką cholerę pisze 50 post na temat tych koszulek, z nudów nie mają co robić i tylko czekają do czego się tu przy....dolić, co za naród co za ludzie
Idąc do pracy musi posłać dziecko do przedszkola co wiąże się z kosztami, również może to spowodować podwyższenie dochodu na osobę przez co straci 500zł czyli tak naprawdę nie opłaca się wielu osobom pracować bo pieniądze dostają za nic i nie muszą płacić za przedszkola itp tak pis ogłupiło społeczeństwo, za kilka lat będzie to widoczne jak te dzieci będą starsze
No i się zaczyna, zaraz ktoś powie że troll
Mam prawo tak uważać
Niech ktoś znajdzie piłkarza co strzelił więcej bramek niż Ronaldo i gra do tej pory i proszę nie pisać że bramki to nie wszystko bo jak strzelasz to wygrywasz na tym to polega
Marcelo z Ronaldo robili po tej lewej stronie co chcieli
A ich słabsza forma została zweryfikowana po 3 wygranych z rzędu w LM
0
@Szymix654 grał nieźle, strzelał ale oglądając skróty bramek czy akcji wszystko na prawa nogę ze skrzydła no a przeciwnicy analizują grę zespołu i zawodników więc zaczęli inaczej się pod niego ustawiać a, że nie jest to sprinter to jest mu ciężej na skrzydle walczyć niestety
0
@format1977 koniec sierpnia
0
@thebaanqn Zawierają śladowe ilości THC dopuszczone w kraju
0
@kingmati414 straszne
2
@GregSTG haha dla ich wyborców ważne jest to, że byle cham i prostak może czuć się ważny skoro cała partia rządząca taka jest ;)
1
@Odesseiron ojj czernina pyszna zupa
0
@Katalończyk 99 każdy by chciał tak jak w fifie, siadasz do rozmów jeden dzień i zawodnik kupiony...
0
@Terminatorexi12 Alenia się nawet nie załapał do kadry u21
1
@VamosRakieta dokładnie
0
Takie czasy mamy, że każdy przypi...... się do wszystkiego
13
@Chwytliwy to już teraz trzeba mieć argumenty na wszystko co się wstawia?
0
Messi Suarez Dembele Griezmann (Coutinho) na papierze wygląda jak skład w karierze trenera w FIFIE ciekawe czy teraz po słowach Mbappe klub będzie próbował znaleźć wspólny język z tym chłopakiem, Real Barca City chyba tylko te kluby będzie stać na taki transfer Bayern Juve raczej nie pozwolą sobie na taki zakup, Coutinho w nawiasie bo ciężko powiedzieć jaka jest jego przyszłość, Griezmann raczej przyjdzie bez względu na to czy nasza 7 zostanie czy odejdzie ale wymiana + dopłata za Mbappe być może pozwoliłoby spokojnie spać po skończeniu kariery przez Messiego
2
jest jeszcze rewanż nie zapominajmy
2
jak się ogląda dużo meczy z komentarzem tego Pana to później nawet nie zwraca się uwagi na te słowa, stają się w jakiś sposób naturalne
1
Dziś znowu się spotkali
10
Może sam zakłada konta i czeka aż Valverde przeczyta
0
niestety większość użytkowników to dzieci, no chyba że ubodzy w inteligencje dorośli ale raczej to pierwsze, którzy po prostu piszą głupoty i zaśmiecają stronę kolejnym postem na ten sam temat
0
skoro ktoś nie kupuje i nie nosi to po jaką cholerę pisze 50 post na temat tych koszulek, z nudów nie mają co robić i tylko czekają do czego się tu przy....dolić, co za naród co za ludzie
2
użytkownikom tej strony nic się nie podoba, 90% osób pewnie nie ma żadnej koszulki Barcy
0
dwa mecze za bezpośrednią teraz
1
Poranek Kojota ;)
3
Idąc do pracy musi posłać dziecko do przedszkola co wiąże się z kosztami, również może to spowodować podwyższenie dochodu na osobę przez co straci 500zł czyli tak naprawdę nie opłaca się wielu osobom pracować bo pieniądze dostają za nic i nie muszą płacić za przedszkola itp tak pis ogłupiło społeczeństwo, za kilka lat będzie to widoczne jak te dzieci będą starsze
0
Wygrywa jak leci wszystkie plebiscyty grając tylko tak naprawdę w LM którą zmonopolizował a kogo tam obchodzi liga czy puchar króla
0
Ciężko nie wspomnieć o grze z najlepszym piłkarzem w historii ;)
0
z tym, że te młode chłopaki z Francji miały by podstawę w 99% klubów w europie, z Argentyną może być ciężej
0
taktyk
0
bez napinki gościu
0
No i się zaczyna, zaraz ktoś powie że troll
Mam prawo tak uważać
Niech ktoś znajdzie piłkarza co strzelił więcej bramek niż Ronaldo i gra do tej pory i proszę nie pisać że bramki to nie wszystko bo jak strzelasz to wygrywasz na tym to polega
Marcelo z Ronaldo robili po tej lewej stronie co chcieli
A ich słabsza forma została zweryfikowana po 3 wygranych z rzędu w LM
3
No tak bo zastąpią Marcelo nr1 na swojej pozycji
Ronaldo nr 1 na świecie
I Mordicia gościa który tą cała grę ogarnia w środku
0
cucurela to najpierw niech te włosy obetnie bo wygląda idiotycznie