Jak oni to obliczają te procenty? Przecież to nie ma żadnego sensu i takie artykuły też nie maja sensu gdzie jeden mówi o zostaniu a zaraz drugi o uzgodnieniu umowy
Jak to jest, że jednego dnia dostajemy 20 różnych "pewnych" informacji na temat transferu Neymara?
Jedni sami sobie zaprzeczają inni piszą o jakiś kwotach i innych głupotach
Ciekawe ile na tym zamieszaniu zarabiają Ci którzy to stworzyli czyli media
Lubię Neymara bardzo
Oglądałem go w internecie już pare lat temu i zawsze chciałem żeby u nas grał
Ale to co teraz się dzieje to jest jakaś kpina
On nie gra w zespole podwórkowym żeby sobie ściągać kolegów
Bądźmy poważni to jest Barcelona
Jeżeli to wszystko to są plotki to im się udało bo cały piłkarski świat tym żyje
Ale jeżeli to prawda to Neymar traci wszystko co zyskał w oczach kibica
Każdy by zrozumiał odejście
Ale dlaczego sam milczy i nie powie prawdy
Jeżeli faktycznie jest dogadany z psg to nic tego nie zmieni
Gdyby pisał o tym tylko as czy jakieś inne takie śmieszne gazety to ok
Ale coraz więcej informacji podają w miarę rzetelne źródła więc na pewno coś się dzieje to nie jest tylko naciąganie na wyświetlenia i kliknięcia
ten człowiek jest zazdrosny i teraz specjalni pisze że ten mecz jest nic nie warty ale może kogoś nie stać na wyjazd do Barcelony i mogą zobaczyć tutaj Leo czy innych zawodników
1
Bez przesady zupełnie nie ta półka
0
W 2009 Real wydał 257mln€
Na Ronaldo Kake Alonso Benzeme Albiola Negredo Arbeloe i Grannero
0
Barca z Verattim tez tak robiła
0
Hajto też je skończył?
6
Jak oni to obliczają te procenty? Przecież to nie ma żadnego sensu i takie artykuły też nie maja sensu gdzie jeden mówi o zostaniu a zaraz drugi o uzgodnieniu umowy
5
Nikogo nie słuchać tylko czekać na informacje oficjalną od zawodnika bo tak to można zwariować
0
Jak to jest, że jednego dnia dostajemy 20 różnych "pewnych" informacji na temat transferu Neymara?
Jedni sami sobie zaprzeczają inni piszą o jakiś kwotach i innych głupotach
Ciekawe ile na tym zamieszaniu zarabiają Ci którzy to stworzyli czyli media
0
Ciekawie to wyglada jak myślicie
MATS
Semedo Pique Umtiti Alba
Roberto Busquets
Dybala Messi Neymar
Suarez
11
Lubię Neymara bardzo
Oglądałem go w internecie już pare lat temu i zawsze chciałem żeby u nas grał
Ale to co teraz się dzieje to jest jakaś kpina
On nie gra w zespole podwórkowym żeby sobie ściągać kolegów
Bądźmy poważni to jest Barcelona
Jeżeli to wszystko to są plotki to im się udało bo cały piłkarski świat tym żyje
Ale jeżeli to prawda to Neymar traci wszystko co zyskał w oczach kibica
Każdy by zrozumiał odejście
Ale dlaczego sam milczy i nie powie prawdy
Jeżeli faktycznie jest dogadany z psg to nic tego nie zmieni
0
a dlaczego nie?
0
Mecze ze stanów na tvp
Ale liga zostaje na eleven
1
Alexis i Özil
Ciekawe jak to by wyglądało w praktyce
0
Gdyby pisał o tym tylko as czy jakieś inne takie śmieszne gazety to ok
Ale coraz więcej informacji podają w miarę rzetelne źródła więc na pewno coś się dzieje to nie jest tylko naciąganie na wyświetlenia i kliknięcia
0
Mi się wydaje, że ten cały Paulinho mial być sprowadzony właśnie dla Neymara
0
głupi faul Turana w El Clasico w doliczonym czasie przy 1:0, każdy pamięta co potem zrobił Ramos...
11
Bramki strzelili zawodnicy z numerami 9,10,11 przypadek?
2
W interze jest Gabriel Barbosa a on jest w City
0
Wydaje mi sie ze na multi bedzie tylko Barca bo o 20:45 jest 6 spotkań łączne z Barceloną
0
Pierwszy oficjalnie, a ogólnie już 3
0
Leo cały czas ma tą samą kontuzję i dlatego dziś Tata wolał go oszczędzić
0
Aha a nie pamiętacie już 5:0? Teraz będziecie przeszłością żyć? Od nas też dostaliście ładnie
0
Nie ma biletu i zazdrości
0
Zazdrościsz bo nie masz biletów hahaha
0
Przecież piłkarze nie byli by w stanie się cieszyć grą po takiej informacji, ludzie wy czasem myślicie
0
Biielsa jest w Santosie
0
ten człowiek jest zazdrosny i teraz specjalni pisze że ten mecz jest nic nie warty ale może kogoś nie stać na wyjazd do Barcelony i mogą zobaczyć tutaj Leo czy innych zawodników
0
25 przylatuje do Barcelony 29 zaczyna treningi
0
Pinto Montoya Bartra Masche Adriano Song Roberto ktoś z rezerw Alexis Messi Tello tak mogą zagrać z Lechią
0
Trochę szacunku
0
Można powiedzieć taka pół asysta dziś bo trochę dołożył do tej bramki ale w statystykach mieć jej nie będzie