4

Okno transferowe 2k17

0

Nikt nie przyjdzie

1

Nikt nie przyjdzie już
Nie ma co się nastawiać

1

Bartra miał taką klauzulę za nierozegranie odpowiedniej ilości meczy
więc Borussia mądrze to zrobiła i dlatego nie muszą nic robić w naszym kierunku

0

Przecież zanim by cokolwiek wpłacili to dogadaliby się z Messim

0

Kogo barca nie miała już kupować

0

Jest Deulofeu za Neymara
Paulinho jako brakujący pomocnik
Semedo jako brakujący PO
Czego jeszcze więcej potrzeba

0

Nie żeby coś ale fatalnie ten skład wygląda na papierze
Wiadomo nazwiska nie grają ale jednak

4

Denisa? Jeśli tak to super ruch zarządu

0

kto będzie chciał takich piłkarzy jak Verma Munir Arda z taką pensją jak w Barcelonie? Nie jest problemem sprzedać tylko jak widać nikt nie rozumie, że nimi nie interesuje się City PSG Real itp. czyli kluby mające pieniądze. Ja na miejscu tych piłkarzy nie zgodziłbym się na znaczną obniżkę pensji bo to jednak jest praca...

1

Ciężko cokolwiek zrobić
W Barcelonie mają dosyć wysoką pensje, a wiadomo że nikt nie obniży swoich zarobków
W tym tkwi cały problem

0

Jak wejdzie to kup słownik

0

Jakiego niewolnictwa? To ich zawód, nikt ich nie zmusza. Akurat przypadek Dembele i chowanie się jest rzadkością, a to raczej przeczy niewolnictwu

2

No ale na dobrą sprawę kogo to interesuje?
Pożyjemy zobaczymy
Deulofeu też miał być nowym Messim itp

0

No tak jak płatność na 5 lat rozkładają to stać hahaha

2

Hahaha z tymi śmiesznymi zawodnikami to ewentualnie się o 2 miejsce w lidze możemy bić z Atleti i o wyjście z grupy LM
Na więcej bym nie liczył patrząc co tu się dzieje

0

nie przejdzie wiadomo
już nikt nie przyjdzie, a przynajmniej nikt z tych zapowiadanych transferów

0

Dokładnie w zeszłym roku były transfery młodych chłopaków 23 lata i najlepszy wiek do gry przed nimi
A jak to się ma w praktyce każdy widzi
Przecież taki Asensio Lucas itp nie znaczyli nic w piłce a teraz? Pierwszy skład Realu na klasyk i nie dość ze jeden strzela nam dwie bramki w 4 dni to drugi biega tak jak to Real miałby gonić wynik a u nas Haha nic, parodią stała się ta drużyna

0

Pique na ten moment to nie ma jak startować do nich myślę że Cillessen jeszcze

0

Było kilka momentów kiedy można było strzelić bramkę
Ale ten zespół to jest jakiś kabaret
To nawet nie jest smutne a śmieszne
Zero dynamiki zero walki takiej konkretnej
Pressing to tylko Real wykonuje
Bo co innego jak jeden ruszy a co innego jak cała drużyna
Wtedy to ma jakiś sens
Barcelona jest beznadziejna tragiczna
Szkoda, że sezon się tak zaczyna
Nawet jeżeli ktoś przyjdzie to wątpię żeby nastawienie do walki również przyszło
No obym się mylił...

0

Moim zdaniem to wyjdzie tak
MATS
Roberto Pique Umtiti Alba
Busquets Mascherano Roberto gomes
Messi Suarez

1

Przecież to zdjęcie jest z lipca

0

Taa jeszcze Ronaldinho do tego
Jaki Dembele? Jaki Coutinho?
Jest 15 sierpnia
Żaden z nich do nas nie przyjdzie

0

Trzeba też spojrzeć na pensje tych zawodników
Taki Douglas kasuje 2mln rocznie
Kto mu tyle da

0

nie napisałem, że nikt nie przyszedł tylko już nie przyjdzie

0

nikt nie przyjdzie hahhahaha

11

mysle że Douglas to półka wyżej

5

Przecież to zupełnie inne pozycje
Marlon nie jest jeszcze na poziomie reszty stoperów
Nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie
Wiec moim zdaniem Inigo jak najbardziej

1

najlepiej Sativa jakaś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?