0

Albo żelem, ja tam nie wiem :P

2

Perez czymś posmarował :D

0

Po powrocie wyślij mi proszę informację na priv o tym jak bylo :) poważnie się zastanawiam nad wyborem podobnym do Twojego :D Powodzenia!

1

Jeden z najciekawszych okresów w historii Europy i jednocześnie dający tyle możliwości twórcom, że zaczynam się zastanawiać czy nie pomijają nas celowo :P Zdrady, korupcja, powstania, Konstytucja, konfederacje, tyle tajemniczych postaci...na kilka tytułów by starczyło, a oni z Egiptem wyskakują.

2

Czyli na AC w czasach rozbiorów Polski znowu trzeba będzie czekać kolejne lata....eh.

2

To, że sędzia podyktował karnego przeciwko Realowi to nie oznacza, że sędziuje dobrze, wpadki już zaliczył. Oczywiście karny ewidentny, Pepe wiedział co robił, nawet nie dyskutował. Ale bezsensowne przerwanie kontry Valencii gdy leżał Benzema czy niepodyktowany karny po faulu na Bale'u....no cóż, poziom La Ligi :P

2

Ty śmieszku, zatrzymaj karuzelę śmiechu :P

0

O, jeszcze mi się jeden przypomniał, z filmu V jak Vendetta
"Pod tą maską kryje się coś więcej niż ciało... Pod tą maską kryje się idea, panie Creedy, a idee są kuloodporne."

0

Po tygodniu handlowania w Fifie16 czuję się niczym Desmond z serialu Lost :P Więc mam dla Was pytanie: Jaki jest Wasz ulubiony cytat z filmu/serialu?
Mój to zdecydowanie: "Trzeba mu znaleźć nowy klawisz do wciskania".
Cytat bardzo sytuacyjny, ludzie, którzy nie oglądali serialu raczej nie skojarzą o co chodzi :)

1

Aż mi się Marcelo przypomniał, pozytywny gość :P

2

Tacy jak ja się zdarzają, ale dosyć często są w ukryciu :P A tak na poważnie - tyle lat porażek nauczyło mnie pokory i nierobienia sobie zbędnych nadziei, łatwiej wtedy uniknąć bolesnych rozczarowań :P

23

Witajcie! :) Nie martwcie się wczorajszą stratą punktów - mecz był bardzo ostry, a potknięcie zdarza się najlepszym. Ja jako kibic Realu nie mam żadnych wątpliwości - nie jest to kryzys Barcelony, więc Wy nie powinniście mieć żadnych obaw :P Z drugiej strony przywoływanie tego "słynnego" cytatu Simeone przy każdej możliwej utracie punktów jest bezsensowne. Po prostu to było dla niego wygodne stwierdzenie - jeśli Real wygra ligę (w co osobiście wątpię) to będzie mógł twierdzić, że liga była ustawiona, bo zapowiedział to już przed sezonem. Zaś gdyby Atleti wygrało ligę, to byłby cały w skowronkach, bo udało mu się pokonać skorumpowany system.
Pomyłki sędziowskie się zdarzają. Tak samo jest z potknięciami najlepszych. Czy ten sport nie byłby zbyt nudny gdyby Barca, Real i Atleti zdobywali komplet punktów co mecz?
Życzę miłej niedzieli, trzymajcie się ciepło w ten mroźny poranek :)

16

Cóż, kończy się dla Was wspaniały rok 2015. Czego Wam życzę? Abyście się przede wszystkim nie zmieniali, gdyż jesteście wspaniałymi ludźmi z pasją. Abyście następny rok kończyli jeszcze szczęśliwsi. Abyście realizowali się w sferze zawodowej, szkolnej i uczuciowej. Oraz żeby Was wszelkie choroby omijały, być zdrowym to już połowa życiowego sukcesu :D Dziękuję za cały wspólny rok 2015, za rywalizację, wzajemny szacunek! Bawcie się bezpiecznie, do zobaczenia! :)

0

Espanyol w ostatnich latach nawet nie stara się zachować pozorów, kiedyś mogło Realowi porządnie napsuć krwi, ale teraz to (niestety) darmowe 6 punktów :/

0

Ah, to samo miałem pisać :P a dokładnie z "Reial" bo funkcjonuje nazwa katalońska :) Gratuluję wyniku i życzę dobrej nocy! :)

0

Chryste....oby nic poważnego

0

Wymień Zabaletę. Zagrałem nim ponad 70 spotkań i straciłem cierpliwość :) Po wymianie na statystycznie słabszego zawodnika okazało się, że tracę o wiele mniej bramek.

0

1-1, ależ zakręcił :P

1

Rondon to bestia, gdy go opanujesz to większość obrońców nie będzie dała rady go przepchnąć. Odradzam brazylijską obronę, fatalna pracowitość, przez którą będą wielkie dziury w defensywie :) Musisz znaleźć zawodników pod swój styl gry, formacja również wiele daje. Aktualnie gram 4-2-2-2 i 5 ligę przeszedłem z 7 wygranymi, bez żadnego remisu i porażki. Na poprzedniej formacji nie potrafiłem przeprowadzić składnej akcji pomimo przyjemnego składu. Teraz to nawet Pastore na CDM zaczął grać jak rasowy defensywny pomocnik a do tego strzela masę goli :P

1

I tak zaraz cała dyskusja poleci razem z banem dla Ciebie, ale póki możesz to sobie poczytaj. Samo posiadanie dobrych graczy niewiele daje. Bardzo ważne jest zgranie. Twoje na poziomie 75 nie daje możliwości pełnego wykorzystania umiejętności piłkarzy. Śmiem twierdzić, że ogra Cię większość rozgarniętych graczy ze składem za 20k-25k ze 100 zgrania i czymś więcej w głowie niż tunelem powietrznym :)

17

Gratuluję kolejnego pucharu! Zdobyć 5 pucharów to nie lada wyczyn! :)

0

Za parę lat na maturze nikt Ci nie pomoże, także im wcześniej zrozumiesz, że uczenie się z gotowców i ściąganie nie działa na Twoją korzyść, tym lepiej dla Ciebie :)

0

Najpierw musi działać :D

6

0

Jego gól opuszcza tylko podczas meczów ze szkółkami (Getafe i Espanyol) i jakimś ogórkiem :P

0

Chyba odpuszczam dzisiejszy mecz, szkoda nerwów :P Chociaż przynajmniej miałbym pewność, że gorszy koszmar tej nocy mnie już spotkać nie może...

0

Tutaj też lecą bany za link do streama czy jak?

1

Ronaldo to nie jest jego nazwisko :)
BBC to po prostu chwyt marketingowy, żeby lepiej "się sprzedawało".

24

Witajcie :) Mam do Was pytanie: Czy to, że kilku gości w odległej Hiszpanii nie potrafi zachować klasy i odrobiny przywoitości aż tak bardzo zmusza Was do wzajemnej nienawiści? Czy Wy, kibice Realu na tej stronie, musicie TUTAJ obrażać piłkarza Barcelony? Czy Wy, drodzy Cules, którzy gościcie mnie już długi czas, musicie brać udział w tych prowokacjach? Czy wszyscy musice się wzajemnie obrażać?
Ostatnie Gran Derbi oglądałem wraz z 130 osobami w City Pubie w Katowicach. Na sali obok było kilkunastu kibiców Barcelony. Po zakończonym meczu, pomimo, że każdy wypił kilka piw, były wzajemne gratulacje, uśmiechy oraz wspólne czekanie w długiej kolejce do szatni umilone rozmową. Można? Można. I się zastanawiam czy internet dodaje tyle "odwagi" i zdejmuje kagańce czy po prostu w pubie była kultura, bo wszyscy byli dorośli.

10

To, że jest tak przezywany (zaznaczmy - obraźliwie) nie oznacza, że można publicznie tak o kimś mówić. Szczególnie o koledze z reprezentacji. Z jednej strony nosi koszulkę z napisem "Respect" a z drugiej nie potrafi się powstrzymać i gada kolejną głupotę. Mógbły się wreszcie skupić na grze, bo im więcej się udziela tym więcej błędów popełnia. Szanuję Barcelonę, szanuję każdego Waszego gracza czy nawet trenera, ale szacunek do Pique przychodzi mi najtrudniej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?