0

Kolego, nie spoileruj :/

0

Można? Nie można. Ale nie ma systemu zgłaszania postów, więc czasem przekopać się przez komentarze, które kompletnie nie mają sensu, jedt niemożliwe w krótkim czasie. Tutaj zgłaszasz i zaraz ban :)

7

Moim zdaniem nadal Ronaldo, w każdej chwili możesz dostać kopniaka w plecy :P

2

Także ten, gratuluję Ligi 15/16 :D

0

Hajto komukolwiek sugeruje zmianę zawodu....eh :D

0

Sędziowie z Niemiec się obrazili czy co się stało? Niestety nie oglądam :(

0

Ale tutaj kibicowanie jakiejkolwiek drużynie nie ma znaczenia. W takich sytuacjach wszystko jest widoczne i jasne. Dziwi mnie tylko "kupiony mecz" "sędzia myli się tylko na korzyść Realu". Albo ktoś nie ogląda PD i innych lig albo po prostu nie chce pamiętać o innych pomyłkach. No nic, zaraz oglądamy dalej! :)

0

Respiratorem? XD Ilość niewykorzystanych setek po obu stronach jest tak spora, że spokojnie mogło paść już z 7 goli :D

0

Niestety tak to jest wszystko poprowadzone, że taki kontakt jest argumentem za podyktowaniem rzutu karnego. Ty wiesz, że on by nie upadł, ja to wiem, wie to wielu, ale takie sa niestety przepisy.

2

A może to mecze Realu oglądasz regularnie (oczywiście oprócz tych Barcelony)?

5

Chryste Panie, bluzgacie, rzucacie wyzwiskami i po co? Zmieni to coś? Zbierzecie tylko bana i tyle z tego przyjdzie. Karny ewidentny, wykonanie fatalne. Spalony ewidentny, kolejny błąd sędziego. Błędy w PD zdarzają się praktycznie w każdym meczu i to na korzyść KAŻDEJ strony. Naprawdę, opanujcie emocje.

0

Znowu wszedłem i gol :D

3

Powodzenia! Najważniejsze to realizować swoje plany i marzenia! :)

1

Jeśli cokolwiek, co ma niby podważać prawdę/jest teorią spiskową możesz znaleźć w Internecie, w jego górnej warstwie czyli np. na YT, to możesz być całkowicie pewien, że to taka bzdura, że nikomu nawet nie chciało się tego blokować :D Zwykły człowiek przez całe swoje życie nie dowie się o tym, o czym nie powinien :P

0

Nie, ale taka pokojowa religia nie powinna mieć wśród swoich wyznawców kogoś, kto denerwuje w jakiś blizej nieokreślony sposób kolegę wyżej :D

1

A ja proponuje sobie odpuścić to dziecinne przerzucanie się brakiem szacunku, odbieraniem zasług, komentowaniem pozaboiskowego życia i wszystkim innym co odbiera urok piłce nożnej. Życie bez myślenia o tym, co powiedzą zaraz inni jest dużo łatwiejsze, uwierz mi.

0

Franco byl chrześcijaninem, polecam przerzucić się na buddyzm.

1

Przepraszam! To do kolegi wyżej :D
EDIT: Dlaczego wszystkich przerzuciło do komentarza niżej? :P

17

Gratuluję poziomu.

0

Zależy od platformy na której grasz oraz rodzaju kart - złoty, IFy itd :p Dużo tez zależy od turniejów :)

1

21:35. 2+1+3+5=11 hehe :P

3

Luuuudzie, więcej wiary, kibicujecie najlepszej drużynie ostatnich lat, każdemu zdarza się slabszy mecz, ale przecież zostali Wam wiele czasu!

30

To już obsesja czy jeszcze żarty? Nie wiem dlaczego każdy występ tego zawodnika jest krytykowany. Strzeli słabym - źle. Strzeli mocnym - źle. Nie strzeli słabym - źle. Nie strzeli mocnym - źle. Ja rozumiem, że zawodnik drużyny przeciwnej, ale miejcie już jakieś granice :P

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Witajcie! O której jest final ME w futsalu? :P

7

Może jest w ciąży a wy się śmiejecie:/

2

On to nigdy tanio skóry nie sprzedał :P

1

A próbowałeś przejść gry treningowe? Sporo pomagają :)

2

Brazylia to kraj ludzi biednych, szukających okazji do odbicia się od dna. Wielu pilkarzy pochodzi z dzielnic biedy, są nadzieją rodzin na godne życie. Szczerze mówiąc, to nie dziwi mnie taka pogoń za pieniądzem w ich wykonaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?