Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie powiem, ale pamiętajmy, że tutaj każdy mecz się liczy o pokonać można każdego. Jeden gol i można się pożegnać z rozgrywkami. A finał? Nawet jeśli Real awansuje, to nie widzę tego tak kolorowo jak 2 lata temu :)
0
Witajcie! :P Ja rozumiem, że Barcelona odpadła i jesteście zawiedzeni - każdy by był i sam znam smak wczesnego odpadania. Ale czy trzeba przy okazji dyskredytować Real i wszystko co się wokół niego dzieje? Naprawdę? Autostrady, spiski, podkładanie się...no ludzie, bez przesady...Miłego wieczoru!
1
Nieeee, nie wszystko, bez przesady :D :D
1
Tak tak, Real całe życie na farcie :)
2
Tak się kończy szacunek do simeone...
1
Niezdolnych do gry piłkarzy powinno się wyciągać poza linie końcową, skończyłoby się pajacowanie
0
Siadło Ci xDDD
0
Kończ pan ten mecz..
0
Oj grało się :P oglądaj YTberów DED87 i NewMultiShow, dużo Ci to pomoże :D
0
Nie, kolega po prostu prosi o "przelanie" coinsów, normalka.
Po weekendzie zadzwonię do EA o przypomnienie hasła do FUT w 15 i się z Tobą skontaktuję jak cokolwiek monet zostało :)
1
Ależ się Vettel zdenerwował :D
0
Nie wykonuj pełnych brzuszków :)
0
"Białas"?! Rasista!! :D :D
0
Jakbym Real wygrał to znów najgłośniej krzyczałby Simeone z powodu jego "wróżby" o ustawieniu ligi pod Real :D W takich czasach żyjemy, każdy na każdego naskakuje. Barcelona wygra ligę zasłużenie i tutaj nie ma nawet z czym dyskutować. Wielu kibiców i piłkarzy Realu pogrzebało szanse na ligę już miesiące temu po żenujących wynikach, a teraz sie niektórym przypomniało, że to wszystko wielki spisek drużyny z Katalonii. Taka mentalność, nic nie poradzisz :P
7
Szukanie na siłę spisków i winy sędziów w przypadku, gdy samemu się bezsensownie potraciło masę punktów (jak remis w pierwszej kolejce) jest co najmniej żenujące :D Także proszę, nie myślcie, że każdy kibic Realu popiera tamten artykuł. I przepraszam w imieniu tych normalniejszych :P
23
Coś Ci się na 4 miejscu popsuło :D
0
Jak masz z kim grać to GTA V online :P
5
Zszedł bo podobno poczuł ból w nodze. Jaka jest prawda to nigdy się nie dowiemy, ale raczej nie ma sensu się nakręcać :P A sam mecz...hm..zasnąłem koło 80 minuty :D
1
Espanyol zrobi wszystko żeby zagrać pod Real, chyba nie muszę przypominać pamiętnego Tamudazo :P A z tego co pamiętam, to na początku roku sprawili Wam pewne problemy, a derby to zawsze derby :D
0
Nono, dzisiaj Barca ładnie pocisnęła, aż się smutno robi, że Liga się powoli kończy i za parę tygodni będzie po emocjach :P Dzisiejszy finał macie wygrany, czekamy na kolejne kolejki :D Gratulacje!
PS. Suarez jest NIESAMOWITY :P
4
Guti jest trenerem jednej z młodzieżowych drużyn Realu Madryt :)
0
Znowu zmieniony avatar? Znów się będę musiał przyzwyczajać :D
3
Brak zmian jest tragiczną perspektywą przed następną kolejką...znowu wyjdziecie tym samym składem, a nie ma całego tygodnia na odpoczynek. Jak dla mnie dosyć...kontrowersyjna(?) decyzja LE. Najgorsze jest to, że Alves zagrał mecz życia, który zgrał się z niesamowitą wręcz nieskutecznością Waszych piłkarzy. Nawet nie wiem jak to skomentować, Valencia nie zasłużyła nawet na remis...
0
Aż się boję pomyśleć co się stanie następne :D
0
Myślę, że życie mi podpowiada, że mnie "lekko" nie lubi :P Od kiedy zacząłem oglądać każdy mecz każdy Realu, Barcelony i jakiś ciekawszy mecz kolejki w LL, robiłem to w internecie. Wiadomo, zacinające się streamy, czasami sporo szukania. Od tego weekendu Eleven weszło na CP i co? Zaraz wyjeżdżam na całe 3 dni i nie obejrzę żadnego meczu w telewizji. Dziękuję życie, doceniam :D
0
Dziękuję
0
Meizu M3 Note - niedługo wychodzi, cena będzie zapewne ustalona między 800 a 900zł :)
1
Cześć! Posiada ktoś link do skrótu wczorajszego meczu Liverpool - BVB z polskim komentarzem? Byłbym bardzo wdzięczny za podzielenie się :P
1
Myślę, że Niemcy w celach zarobkowych do Polski nie przyjadą :P mnie szkoła nauczyła 2 języków w poziomie zaawansowanym ( w tym niemiecki) i nie narzekam. Powiem więcej - nauka procentuje w przyszłości, ale młodzież nie potrafi sobie tego uświadomić :)
1
Ok!
"Czerwoną kartkę powinien otrzymać piłkarz, który zagrywając rozmyślnie ręką pozbawia drużynę przeciwną realnej szansy zdobycia bramki"