0

Nie powiem, ale pamiętajmy, że tutaj każdy mecz się liczy o pokonać można każdego. Jeden gol i można się pożegnać z rozgrywkami. A finał? Nawet jeśli Real awansuje, to nie widzę tego tak kolorowo jak 2 lata temu :)

0

Witajcie! :P Ja rozumiem, że Barcelona odpadła i jesteście zawiedzeni - każdy by był i sam znam smak wczesnego odpadania. Ale czy trzeba przy okazji dyskredytować Real i wszystko co się wokół niego dzieje? Naprawdę? Autostrady, spiski, podkładanie się...no ludzie, bez przesady...Miłego wieczoru!

1

Nieeee, nie wszystko, bez przesady :D :D

1

Tak tak, Real całe życie na farcie :)

2

Tak się kończy szacunek do simeone...

1

Niezdolnych do gry piłkarzy powinno się wyciągać poza linie końcową, skończyłoby się pajacowanie

0

Siadło Ci xDDD

0

Kończ pan ten mecz..

0

Oj grało się :P oglądaj YTberów DED87 i NewMultiShow, dużo Ci to pomoże :D

0

Nie, kolega po prostu prosi o "przelanie" coinsów, normalka.

Po weekendzie zadzwonię do EA o przypomnienie hasła do FUT w 15 i się z Tobą skontaktuję jak cokolwiek monet zostało :)

1

Ależ się Vettel zdenerwował :D

0

Nie wykonuj pełnych brzuszków :)

0

"Białas"?! Rasista!! :D :D

0

Jakbym Real wygrał to znów najgłośniej krzyczałby Simeone z powodu jego "wróżby" o ustawieniu ligi pod Real :D W takich czasach żyjemy, każdy na każdego naskakuje. Barcelona wygra ligę zasłużenie i tutaj nie ma nawet z czym dyskutować. Wielu kibiców i piłkarzy Realu pogrzebało szanse na ligę już miesiące temu po żenujących wynikach, a teraz sie niektórym przypomniało, że to wszystko wielki spisek drużyny z Katalonii. Taka mentalność, nic nie poradzisz :P

7

Szukanie na siłę spisków i winy sędziów w przypadku, gdy samemu się bezsensownie potraciło masę punktów (jak remis w pierwszej kolejce) jest co najmniej żenujące :D Także proszę, nie myślcie, że każdy kibic Realu popiera tamten artykuł. I przepraszam w imieniu tych normalniejszych :P

23

Coś Ci się na 4 miejscu popsuło :D

0

Jak masz z kim grać to GTA V online :P

5

Zszedł bo podobno poczuł ból w nodze. Jaka jest prawda to nigdy się nie dowiemy, ale raczej nie ma sensu się nakręcać :P A sam mecz...hm..zasnąłem koło 80 minuty :D

1

Espanyol zrobi wszystko żeby zagrać pod Real, chyba nie muszę przypominać pamiętnego Tamudazo :P A z tego co pamiętam, to na początku roku sprawili Wam pewne problemy, a derby to zawsze derby :D

0

Nono, dzisiaj Barca ładnie pocisnęła, aż się smutno robi, że Liga się powoli kończy i za parę tygodni będzie po emocjach :P Dzisiejszy finał macie wygrany, czekamy na kolejne kolejki :D Gratulacje!
PS. Suarez jest NIESAMOWITY :P

4

Guti jest trenerem jednej z młodzieżowych drużyn Realu Madryt :)

0

Znowu zmieniony avatar? Znów się będę musiał przyzwyczajać :D

3

Brak zmian jest tragiczną perspektywą przed następną kolejką...znowu wyjdziecie tym samym składem, a nie ma całego tygodnia na odpoczynek. Jak dla mnie dosyć...kontrowersyjna(?) decyzja LE. Najgorsze jest to, że Alves zagrał mecz życia, który zgrał się z niesamowitą wręcz nieskutecznością Waszych piłkarzy. Nawet nie wiem jak to skomentować, Valencia nie zasłużyła nawet na remis...

0

Aż się boję pomyśleć co się stanie następne :D

0

Myślę, że życie mi podpowiada, że mnie "lekko" nie lubi :P Od kiedy zacząłem oglądać każdy mecz każdy Realu, Barcelony i jakiś ciekawszy mecz kolejki w LL, robiłem to w internecie. Wiadomo, zacinające się streamy, czasami sporo szukania. Od tego weekendu Eleven weszło na CP i co? Zaraz wyjeżdżam na całe 3 dni i nie obejrzę żadnego meczu w telewizji. Dziękuję życie, doceniam :D

0

Dziękuję

0

Meizu M3 Note - niedługo wychodzi, cena będzie zapewne ustalona między 800 a 900zł :)

1

Cześć! Posiada ktoś link do skrótu wczorajszego meczu Liverpool - BVB z polskim komentarzem? Byłbym bardzo wdzięczny za podzielenie się :P

1

Myślę, że Niemcy w celach zarobkowych do Polski nie przyjadą :P mnie szkoła nauczyła 2 języków w poziomie zaawansowanym ( w tym niemiecki) i nie narzekam. Powiem więcej - nauka procentuje w przyszłości, ale młodzież nie potrafi sobie tego uświadomić :)

1

Ok!
"Czerwoną kartkę powinien otrzymać piłkarz, który zagrywając rozmyślnie ręką pozbawia drużynę przeciwną realnej szansy zdobycia bramki"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?