14

Wszyscy się grzeją, bo chłodny jakiś ten sierpień :(

2

Bayern w tym roku będzie piekielnie silny...z przyjemnością obejrzałbym takie starcie :P

31

12-sta La Decima jest celem na ten sezon xDDD

7

próbowałem, nie wyszło :P

0

A tam całe :P Zresztą gdyby nie powiedział nic kontrowersyjnego, to również tutaj od wczoraj nie byłoby masy komentarzy na ten temat :P

0

Ale przecież nawet Sport na swej okładce napisał, że Pique odnosił się do Realu :P Wy też takich niedomyślnych nie udawajcie, zresztą nawet nie widzę sensu podniecania się dziecinnymi odzywkami na jakichś portalach społecznościowych, znając życie zaraz napisze coś Arbeloa i sytuacja się odwróci...i tak do us.anej śmierci :D

1

Olewanie Pucharów przez angielskie kluby to wersja oficjalna. Nieoficjalna to taka, że sobie po prostu w nich nie radzą :)

4

Wykluwa jajko w Pokemon GO :P

2

dostał kartkę za Marcelo i Lucasa :D

8

Może spogląda teraz na Ciebie z księżyca?

1

Ale dlaczego? Ja jak mam czas, to oglądam kilka spotkań La Liga żeby móc się później jakoś szerzej wypowiadać :P Polecam oglądać bez zbędnych emocji - wtedy jest zdrowiej :)

7

Aż mi się 4-2 z nimi przypomniało, nie mieszaj z błotem/chwal dnia przed zachodem słońca :P

1

No żeby Pazdan słał najlepsze piły do przodu to już jest jakieś nieporozumienie....oczy krwawią...

1

Parafrazując pewne powiedzenie....1/4 aż po grób....

1

K....ten Kurek zamiast spokojnie zaserwować CHOCIAŻ RAZ, to za każdym razem siata/aut

2

https://www.facebook.com/FajdekChampion/videos/1262636737082367/?hc_ref=NEWSFEED

Ten film pokazuje jaki jest sport...trenujesz lata. poświęcasz swoją młodość, życie osobiste. Robisz kroki do przodu, jesteś coraz lepszy, nadchodzi Twoja życiowa szansa i...organizm, psychika odmawia posłuszeństwa. Osobiście bym tego nie wytrzymał. Wielki szacunek dla chłopaka, że odważył się powiedzieć jak jest, nie obrażał się na trenera, nie węszył spisku. Stanął przed kamerą przeprosił i poprosił o wsparcie. Chłop jak dąb, a łzy pociekły...szkoda człowieka...

0

Legendą to on już jest od dawna, a do FIFY będzie dodana jego karta w formie legendy :P

3

Może nie podkładają, ale nie starają się sprawiać niepotrzebnych problemów, np. straty punktów :D

2

Może mi się wydaje, ale Ter Stegen jest zbyt...hmmm...pretensjonalny? Widziałem wiele spotkań Barcelony i Claudio bronił o wiele lepiej niż Niemiec, więc ten nie miał zbytnio argumentów za tym, żeby naciskać na zarząd...:D z drugiej strony może mnie, z perspektywy widza, wystarczyłoby jedynie siedzenie na ławce w wielkim klubie i byłbym zadowolony, a sportowa ambicja robi w przypadku Niemca swoje :D

13

Mógłby mi ktoś powiedzieć co się stało, że przez 3 miesiące wakacji tak zmieniła się niektórym opinia o Bravo? Chłop Wam wybronił masę setek w zeszłym sezonie, bez niego prawdopodobnie mielibyście parę punktów mniej. Osobiście swego czasu go Wam bardzo zazdrościłem i nie rozumiem skąd nagle taka zmiana. Bo ma 33 lata? Jest jednym z najlepszych bramkarzy, dzięki niemu zespoły zdobywają cenne trofea...

1

Bo nie ma takiego małego rozmiaru hyhyhyhyhy :P

7

"Nawet nie dopuszczam myśli, że to może nie być złoto....uuuuuuuuu...."
Kocham niektórych komentatorów...:P

7

Wiem co Ci chodzi po głowie :D

3

Taka ciekawostka
6 na 8 goli Realu od początku tego sezonu strzelili obrońcy:
Marcelo 3
Danilo 1
Carvajal 1
Ramos 1

Kolejny już raz dziękuję za wspólnie komentowany mecz. Miłych Igrzysk i miłych snów! :)

0

Czekaj czekaj...czyli mówisz, że Messi stworzył Real Madryt? :D

3

nie chcesz może linka do relacji? :D

0

Podniecają się po prostu dzieci, jak na każdej stronie. Grę Realu można o kant d*py roztrzaskać, ale zawsze tak jest na początku sezonu, jak np 4-2 od Sociedad :P

37

A ja to bym do Realu Fuchsa sprowadził, przynajmniej nazwiskiem pasuje :P

0

W sumie penalty było :D

0

Moją ostatnią była HW 50S, ale jest masa tańszego, dobrego sprzętu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?