0

A wy się z Ramosa śmialiście :D

1

Podobno jest też opcja Morata + pieniądze za Hazarda. Jeśli mam być szczery, to Morata nigdy mnie nie przekonywał, co miał strzelić to strzelił, ale bez błysku. No ale jak to bywa w Realu: niech się dzieje wola....Pereza :)

10

Czas popatrzeć w przyszłość - forma EURO 2020 to jest chyba jakiś żart. Turniej będzie rozgrywany w 13 różnych miastach na terenie Europy i Azji (Azerbejdżan).

30

Czy ktoś ma wiedzę jak zgłosić obiekt do listy zabytków UNESCO? I czy strona internetowa może być takim zabytkiem? Bo według mnie moja rodzima strona rm.pl jest świadkiem początków internetu i niewątpliwym dziedzictwem poprzedniego pokolenia...

1

Możliwe, że doliczone są do tego różne premie i zmienne, nie zwracałbym na to szczególnej uwagi :P Chociaż osobiście uważam, że Messi i Suarez powinni zarabiać więcej od Neymara.

0

Coś takiego?


Możliwe, że padł czujnik, ale na wszelki wypadek sprawdź zwyczajnym barometrem jeśli takowy jest pod ręką. Ewentualnie spytaj na stacji, powinni mieć :)

1

Może czujnik ciśnienia powietrza w oponach? Najlepiej jakbyś podał model auta i zdjęcie tejże kontrolki, byłoby prościej :P Dodam, że wspomniany wcześniej czujnik czasem lubi sprawiać problemy.

1



:D

6

A na co to komu...:P

1

Panowie i Panie, głowa do góry! Musimy i mam nadzieję, że wszyscy jesteśmy dumni z naszych chłopaków!

0

Ale jeśli bramkarz ma większe szanse to z automatu strzelający ma mniejsze :P

3

Luiz ma nakaz zostawania w obronie? :)))

1

Nie wiem dlaczego szukasz tak daleko. Parę lat temu jeden niski polityk stwierdził, że my - mieszkańcy Śląska - jesteśmy zamaskowaną opcją niemiecką. A później się ludzie dziwią, że politycy na Śląsku są nieszanowani :D Co nie zmienia faktu, że takiego tworu jak RAŚ to nawet lepiej nie wspominać :)

0

Wiadomo wiadomo, tutaj nie mam żadnych pretensji do Twojej mamy :D

2

Te wszystkie memy z Pazdanem już są tak przeforsowane, że głowa mała. Nie wiem czy to pycha, po 4 meczach na EURO, których z żadną miażdżącą przewagą nie wygraliśmy, czy po prostu głupota. Mam nadzieję, że nie będzie dzisiaj w nocy wielkiego rozczarowania i nagłówków pokroju "Patałachy". Jak ten balonik pie******* to na biegunie będzie słychać :P

5

czyli średni poziom wiedzy piłkarskiej użytkowników onetu i tego typu portali :P

13

Chciałbym zobaczyć czy równie wielu kibicowałoby Niemcom w ewentualnym finale Polska-Niemcy tylko dlatego, że w Realu gra Toni Kroos. To wszystko pokazuje, że transfer Portugalczyka przyniósł mnóstwo "kibicowskiego" syfu. Mam nadzieję, że zostało mu niewiele sezonów w Madrycie.

0

Chyba przelew od Florka doszedł :D

11

Miał płakać tylko dlatego, że grał kiedyś z Leo w drużynie? Proszę was, nie rozpamiętujcie tego bardziej niż Argentyńczycy, bo to już się chore robi powoli..

0

A Kapustka?

2

Jeśli rzeczywiście Messi zakończy reprezentacyjną karierę, to dla was - kibiców Barcelony, bardzo dobra wiadomość. Leo nie dotnie wirus FIFA i będzie miał więcej siły w końcówkach sezonów.

1

Mają ci rączkami sygnał telewizyjny przywieźć? Niektórych rzeczy się nie przeskoczy

0

Oni czyszczenie mają zapisane w DNA :P

7

Będzie z tego niezły kwas hehehe (nick) :P

32

Przecież Polska gra dalej :o

0

ja biegam o 5:30 rano, wieczorem powietrze jak dla mnie "za ciężkie" :)

2

Nie bez przyczyny media są nazywane czwartą władzą - jak widać rządzą ludźmi bardzo łatwo. I tak okaże się, że to wszytko kłamstwo i manipulacja, ale ludzie się niepotrzebnie unoszą :)

1

Czy karny nie powinien zostać powtórzony? Bramkarz jeszcze przed strzałem wyszedł do przodu na 2,5 metra. Oczywiście Ramos "pięknie" wykonał...

1

Z tego co widziałem, to paru kolegów powielało swoje posty i trollowali. Na początku śmieszyło, później poszedłem spać, bo wiedziałem, że skończy się banami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?