Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
53
https://66.media.tumblr.com/0e57df39b131caf5678ce99305125c3c/tumblr_o9pkoekP6d1qz6z2wo1_540.gif
0
A wy się z Ramosa śmialiście :D
1
Podobno jest też opcja Morata + pieniądze za Hazarda. Jeśli mam być szczery, to Morata nigdy mnie nie przekonywał, co miał strzelić to strzelił, ale bez błysku. No ale jak to bywa w Realu: niech się dzieje wola....Pereza :)
10
Czas popatrzeć w przyszłość - forma EURO 2020 to jest chyba jakiś żart. Turniej będzie rozgrywany w 13 różnych miastach na terenie Europy i Azji (Azerbejdżan).
30
Czy ktoś ma wiedzę jak zgłosić obiekt do listy zabytków UNESCO? I czy strona internetowa może być takim zabytkiem? Bo według mnie moja rodzima strona rm.pl jest świadkiem początków internetu i niewątpliwym dziedzictwem poprzedniego pokolenia...
1
Możliwe, że doliczone są do tego różne premie i zmienne, nie zwracałbym na to szczególnej uwagi :P Chociaż osobiście uważam, że Messi i Suarez powinni zarabiać więcej od Neymara.
0
Coś takiego?
Możliwe, że padł czujnik, ale na wszelki wypadek sprawdź zwyczajnym barometrem jeśli takowy jest pod ręką. Ewentualnie spytaj na stacji, powinni mieć :)
1
Może czujnik ciśnienia powietrza w oponach? Najlepiej jakbyś podał model auta i zdjęcie tejże kontrolki, byłoby prościej :P Dodam, że wspomniany wcześniej czujnik czasem lubi sprawiać problemy.
1
:D
6
A na co to komu...:P
1
Panowie i Panie, głowa do góry! Musimy i mam nadzieję, że wszyscy jesteśmy dumni z naszych chłopaków!
0
Ale jeśli bramkarz ma większe szanse to z automatu strzelający ma mniejsze :P
3
Luiz ma nakaz zostawania w obronie? :)))
1
Nie wiem dlaczego szukasz tak daleko. Parę lat temu jeden niski polityk stwierdził, że my - mieszkańcy Śląska - jesteśmy zamaskowaną opcją niemiecką. A później się ludzie dziwią, że politycy na Śląsku są nieszanowani :D Co nie zmienia faktu, że takiego tworu jak RAŚ to nawet lepiej nie wspominać :)
0
Wiadomo wiadomo, tutaj nie mam żadnych pretensji do Twojej mamy :D
2
Te wszystkie memy z Pazdanem już są tak przeforsowane, że głowa mała. Nie wiem czy to pycha, po 4 meczach na EURO, których z żadną miażdżącą przewagą nie wygraliśmy, czy po prostu głupota. Mam nadzieję, że nie będzie dzisiaj w nocy wielkiego rozczarowania i nagłówków pokroju "Patałachy". Jak ten balonik pie******* to na biegunie będzie słychać :P
5
czyli średni poziom wiedzy piłkarskiej użytkowników onetu i tego typu portali :P
13
Chciałbym zobaczyć czy równie wielu kibicowałoby Niemcom w ewentualnym finale Polska-Niemcy tylko dlatego, że w Realu gra Toni Kroos. To wszystko pokazuje, że transfer Portugalczyka przyniósł mnóstwo "kibicowskiego" syfu. Mam nadzieję, że zostało mu niewiele sezonów w Madrycie.
0
Chyba przelew od Florka doszedł :D
11
Miał płakać tylko dlatego, że grał kiedyś z Leo w drużynie? Proszę was, nie rozpamiętujcie tego bardziej niż Argentyńczycy, bo to już się chore robi powoli..
0
A Kapustka?
2
Jeśli rzeczywiście Messi zakończy reprezentacyjną karierę, to dla was - kibiców Barcelony, bardzo dobra wiadomość. Leo nie dotnie wirus FIFA i będzie miał więcej siły w końcówkach sezonów.
1
Mają ci rączkami sygnał telewizyjny przywieźć? Niektórych rzeczy się nie przeskoczy
0
Oni czyszczenie mają zapisane w DNA :P
7
Będzie z tego niezły kwas hehehe (nick) :P
32
Przecież Polska gra dalej :o
0
ja biegam o 5:30 rano, wieczorem powietrze jak dla mnie "za ciężkie" :)
2
Nie bez przyczyny media są nazywane czwartą władzą - jak widać rządzą ludźmi bardzo łatwo. I tak okaże się, że to wszytko kłamstwo i manipulacja, ale ludzie się niepotrzebnie unoszą :)
1
Czy karny nie powinien zostać powtórzony? Bramkarz jeszcze przed strzałem wyszedł do przodu na 2,5 metra. Oczywiście Ramos "pięknie" wykonał...
1
Z tego co widziałem, to paru kolegów powielało swoje posty i trollowali. Na początku śmieszyło, później poszedłem spać, bo wiedziałem, że skończy się banami :D