Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jedni mają pod wpływem emocji egzystencjalne rozważania, mówią bardzo mądre słowa czy rezygnują z gry w kadrze :v każdy pod wpływem emocji zachowuje się inaczej, na mnie słowa Wyszomirskiego zrobiły wrażenie :P
1
No z tymi dorosłymi mężczyznami to już nie przesadzaj :P
0
Akurat pierwsze było jajko, które posiadało "w sobie" materiał genetyczny dzisiejszej kury, który uformował się po latach mutacji genetycznych :P Prakura -> jajko z mutacją dzisiejszej kury -> kura :P
6
Bóg za modlitwę nie da Ci rybki, która rozwiąże sprawę. Módl się, rozważaj, a dostaniesz taką wędkę, że uśmiech szybko zagości na Twej twarzy. Nie można wszystkiego "zwalać" na Boga, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce :)
0
Zapytać o religię i Boga aby wywołać jeszcze większy spam niż o fifę....sprytne
http://www.blasty.pl/upload/images/medium/2016/05/kiedy-probuja-cie-zrobic-w-bambuko_2016-05-24_14-55-06.jpg
5
Ciekawe kiedy ludzie ogarną, że gra to nie jest rzeczywistość, a oceny ogólne gracze są liczone ze względu na wagę wybranych umiejętności na danej pozycji xD
5
Tak z rana natrafiłem :P
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14100479_1070040156439758_2399291361781281135_n.jpg?oh=09fe251abbbc3c9e3856976c6b450024&oe=583808DC
8
Poczekaj aż zacznie zbliżać się sesja :P
1
Od tego jest opcja "Zgłoś". Z tego co zauważyłem, to moderacja zawsze stoi na wysokim poziomie, wystarczy im w tym pomagać :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Zamiast patrzeć na mecz i emocjonować się nim to zaglądasz na strony (przepiękne) innych drużyn?
1
Po 5 minutach znalazłem działającą relację, po czym padają słowa "Arda Turaaaan, wrzutka i gooooool" :D No ja to mam wyczucie :P
0
Wiadomo, wyjątki się zdarzają :P Muszę sobie po prostu zaplanować najbliższe miesiące i miło by było, gdyby większość najlepszych spotkań odbywała się właśnie o 20:15
0
Te mecze o 20:15 najlepszych drużyn to już norma czy się coś pozmienia? :)
3
Napoli całe życie na farcie :v
1
Niangowi odłączyło prąd czy to normalka w lidze włoskiej?
0
No właśnie zauważyłem, że nie dokończyłem pisania...za szybko chciałem i wyszło masło maślane :P
Takich rzeczy się nie gwiżdże, zwykłe doszukiwanie się na siłę, co poniekąd rozumiem, ale zaczyna być już lekką przesadą.
0
Ten przepis jest praktycznie nieużywany, wszystkie pozycje spalone gdy piłkarz wraca zza linii spalonego a piłka jest posyłana w to samo miejsce, ale do wybiegającego piłkarza (innego) są puszczane, a według przepisów również powinny być odgwizdywane spalone :)
0
On w tym momencie nie dotknął piłki, poszła do Asensio, ten strzelił i piłka poleciała pod nogi Moraty, spalonego nie było :)
2
jakim spalonym? XD
2
Ta...Ronaldo był też w zeszłym roku na Bernabeu, gdy dostawaliśmy 4-0 od Barcy...
2
Chyba jakiś huragan w tym polu karnym Celty, że wszyscy piłkarze się wywracają...:)
Swoją drogą już rozumiem o co chodzi piłkarzom mojego klubu, gdy mówią, że naśladują każdy ruch Portugalczyka (Ronaldo) na treningu :P
0
Bardziej żenujący jest najazd kibiców Legii i wszystkich śmieszków na strony zawodników Realu na FB :P a skończy się tak jak zawsze :P
7
Pewnie nie są jeszcze wgrane wszystkie tekstury we wczesnej becie, a ludzie na FB już zamęt sieją :P
1
Przecież już wielokrotnie było pisane, nawet tutaj, że prowadzący kazał mu wylosować jeszcze raz bo nie przemieszał kulek :)
0
Od dawna ludzie mówią, że prawdziwa Liga Mistrzów zaczyna się po fazie grupowej. Ale ponarzekać trzeba, tak dla zasady i z przyzwyczajenia :P
1
Zawsze tak jest, że te początkowe (przedpremierowe) wersje FIFY są pozbawione części animacji, bo nie one są najważniejsze a mechanika. W 16 na początku chyba nie było animacji wyrzutu piłki z autu i było to dość...komiczne :P
1
jakieś 100%, bo pewnie będzie siedział w prasówce i na konferencjach pomeczowych, a wtedy to kibice Legii będą zachlani w trupa ze smutku w barach :P
0
Na to już szans nie ma :P 3 napastników już mamy, z czego jeden jak jest zdrowy to gra praktycznie zawsze :P
7
No to Gijon zaczyna się liczyć w walce o mistrza...niedobrze