3

Jedni mają pod wpływem emocji egzystencjalne rozważania, mówią bardzo mądre słowa czy rezygnują z gry w kadrze :v każdy pod wpływem emocji zachowuje się inaczej, na mnie słowa Wyszomirskiego zrobiły wrażenie :P

1

No z tymi dorosłymi mężczyznami to już nie przesadzaj :P

0

Akurat pierwsze było jajko, które posiadało "w sobie" materiał genetyczny dzisiejszej kury, który uformował się po latach mutacji genetycznych :P Prakura -> jajko z mutacją dzisiejszej kury -> kura :P

6

Bóg za modlitwę nie da Ci rybki, która rozwiąże sprawę. Módl się, rozważaj, a dostaniesz taką wędkę, że uśmiech szybko zagości na Twej twarzy. Nie można wszystkiego "zwalać" na Boga, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce :)

0

Zapytać o religię i Boga aby wywołać jeszcze większy spam niż o fifę....sprytne
http://www.blasty.pl/upload/images/medium/2016/05/kiedy-probuja-cie-zrobic-w-bambuko_2016-05-24_14-55-06.jpg

5

Ciekawe kiedy ludzie ogarną, że gra to nie jest rzeczywistość, a oceny ogólne gracze są liczone ze względu na wagę wybranych umiejętności na danej pozycji xD

8

Poczekaj aż zacznie zbliżać się sesja :P

1

Od tego jest opcja "Zgłoś". Z tego co zauważyłem, to moderacja zawsze stoi na wysokim poziomie, wystarczy im w tym pomagać :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Zamiast patrzeć na mecz i emocjonować się nim to zaglądasz na strony (przepiękne) innych drużyn?

1

Po 5 minutach znalazłem działającą relację, po czym padają słowa "Arda Turaaaan, wrzutka i gooooool" :D No ja to mam wyczucie :P

0

Wiadomo, wyjątki się zdarzają :P Muszę sobie po prostu zaplanować najbliższe miesiące i miło by było, gdyby większość najlepszych spotkań odbywała się właśnie o 20:15

0

Te mecze o 20:15 najlepszych drużyn to już norma czy się coś pozmienia? :)

3

Napoli całe życie na farcie :v

1

Niangowi odłączyło prąd czy to normalka w lidze włoskiej?

0

No właśnie zauważyłem, że nie dokończyłem pisania...za szybko chciałem i wyszło masło maślane :P
Takich rzeczy się nie gwiżdże, zwykłe doszukiwanie się na siłę, co poniekąd rozumiem, ale zaczyna być już lekką przesadą.

0

Ten przepis jest praktycznie nieużywany, wszystkie pozycje spalone gdy piłkarz wraca zza linii spalonego a piłka jest posyłana w to samo miejsce, ale do wybiegającego piłkarza (innego) są puszczane, a według przepisów również powinny być odgwizdywane spalone :)

0

On w tym momencie nie dotknął piłki, poszła do Asensio, ten strzelił i piłka poleciała pod nogi Moraty, spalonego nie było :)

2

jakim spalonym? XD

2

Ta...Ronaldo był też w zeszłym roku na Bernabeu, gdy dostawaliśmy 4-0 od Barcy...

2

Chyba jakiś huragan w tym polu karnym Celty, że wszyscy piłkarze się wywracają...:)

Swoją drogą już rozumiem o co chodzi piłkarzom mojego klubu, gdy mówią, że naśladują każdy ruch Portugalczyka (Ronaldo) na treningu :P

0

Bardziej żenujący jest najazd kibiców Legii i wszystkich śmieszków na strony zawodników Realu na FB :P a skończy się tak jak zawsze :P

7

Pewnie nie są jeszcze wgrane wszystkie tekstury we wczesnej becie, a ludzie na FB już zamęt sieją :P

1

Przecież już wielokrotnie było pisane, nawet tutaj, że prowadzący kazał mu wylosować jeszcze raz bo nie przemieszał kulek :)

0

Od dawna ludzie mówią, że prawdziwa Liga Mistrzów zaczyna się po fazie grupowej. Ale ponarzekać trzeba, tak dla zasady i z przyzwyczajenia :P

1

Zawsze tak jest, że te początkowe (przedpremierowe) wersje FIFY są pozbawione części animacji, bo nie one są najważniejsze a mechanika. W 16 na początku chyba nie było animacji wyrzutu piłki z autu i było to dość...komiczne :P

1

jakieś 100%, bo pewnie będzie siedział w prasówce i na konferencjach pomeczowych, a wtedy to kibice Legii będą zachlani w trupa ze smutku w barach :P

0

Na to już szans nie ma :P 3 napastników już mamy, z czego jeden jak jest zdrowy to gra praktycznie zawsze :P

7

No to Gijon zaczyna się liczyć w walce o mistrza...niedobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?