1

Świetny komentarz i jeszcze Olivia Wilde na avku...czego chcieć więcej? :D

4

"też był bestią"??? Jeszcze 3 godziny temu Real był skazywany na porażkę, sposób gry Realu wyśmiewany...szybko się zmienia ten świat, oj szybko...

0

Zapewne by się bardzo przejął...

0

co ma powiedzieć Simeone...? :)))

0

Lewy się lepiej "klika"...niestety

16

Nacho i Varane ( ͡° ͜ʖ ͡° )

0

Narzekają tylko kibice ośmieszanych drużyn, dla każdego konesera piłki takie sztuczki i akcje to długo wyczekiwane momenty :)

2

Ja jednak wolałem choćby cukierki czy jakikolwiek drobiazg z pomysłem i od serca zamiast pieniędzy z tekstem "kup sobie coś ładnego", bo albo nie wiedziałem co kupić albo lokale z kebabami zarabiały na mnie jeszcze więcej :P

20

Wszyscy cisną z Wengera i 4rsenalu, ale jak Mou powiedział głośno to, co ludzie ciągle powtarzają, to nagle się obrońcy moralności znajdują :D

2

przecież oba zdjęcia pochodzą z dwóch zupełnie innych typów akcji...co nie zmienia faktu, że w Argentynie Messi jest bardziej sam niż Kevin/Ronaldo w domu

0

Polecam te starsze meganki - jak znajdziesz w dobrym stanie, to auto jest właściwie nieśmiertelne :) A i policja jak ma kogoś zatrzymać, to niepozorna meganka nigdy nie jest o nic podejrzana :P

0

Zapach czosnku dosyć długo się utrzymuje, nie polecam :(

A tak na serio - zależy czym jest to "coś", wal prosto z mostu, chyba, że to coś mało legalnego :P

2

Według mnie lepiej dzienne - na przykładzie wielu osób widzę, że jeśli ktoś "poczuje" pieniądze i pewną pracę, to wykształcenie i studia często schodzą na dalszy plan. :)

0

Możliwe, że tak, ale z wąsikiem ten jego komentarz jeszcze bardziej "pasuje" :D

3

0

Każdy ma ten niechlubny procent społeczeństwa :p

0

Rumuńskie bydło...

5

Eh, ten Hajto każdy błąd wypomina, za każdym razem mówi, że on by to inaczej rozegrał, każdemu wbije szpilę...jakoś jak biegał po boisku to taki rezolutny i wszechstronny nie był...

0

Zapisując to na dysku uroniłem łzę rozpaczy....wtedy zrozumiałem, że minąłem się z powołaniem :(

20

Popełniłem bardzo wyszukanego, inteligentnego mema z dozą wielkich umiejętności graficznych....zapraszam :)
https://x.com/Amigo_BlancoPL/status/795263031798329345

4

Patrząc na aktualny Real, to nowe Bernabeu będzie z drewna :)

2

Nadal lepiej niż Real, aktualnie objeżdżają obronę Realu :)

0

W sumie złota pałe...batuta też by się przydała :)))

0

Ja bym się przestał interesować Złotą Piłką/konkursem piękności/konkursem popularności. Ranga i odzwierciedlenie czegokolwiek spadło do zera, zobaczymy czy będzie ujemna w styczniu...

4

No tak jakby od 10 lat :D

15

Jeśli więcej przyjemności sprawia mi oglądanie spotkań Barcelony niż Realu, to dzieje się bardzo źle...

0

W gliwickim Tesco jeszcze stoją znicze, ale zasłoniły je świąteczne czekoladki :P

0

Przeraźliwie głośny doping sparaliżował Królewskich :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?