Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetny komentarz i jeszcze Olivia Wilde na avku...czego chcieć więcej? :D
4
"też był bestią"??? Jeszcze 3 godziny temu Real był skazywany na porażkę, sposób gry Realu wyśmiewany...szybko się zmienia ten świat, oj szybko...
0
Zapewne by się bardzo przejął...
0
co ma powiedzieć Simeone...? :)))
36
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15170950_617647655084037_601368386437952783_n.jpg?oh=ab1413a9f64193fbed343f2b1b475bbe&oe=58B51BBF
0
Lewy się lepiej "klika"...niestety
16
Nacho i Varane ( ͡° ͜ʖ ͡° )
0
Narzekają tylko kibice ośmieszanych drużyn, dla każdego konesera piłki takie sztuczki i akcje to długo wyczekiwane momenty :)
2
Ja jednak wolałem choćby cukierki czy jakikolwiek drobiazg z pomysłem i od serca zamiast pieniędzy z tekstem "kup sobie coś ładnego", bo albo nie wiedziałem co kupić albo lokale z kebabami zarabiały na mnie jeszcze więcej :P
20
Wszyscy cisną z Wengera i 4rsenalu, ale jak Mou powiedział głośno to, co ludzie ciągle powtarzają, to nagle się obrońcy moralności znajdują :D
2
przecież oba zdjęcia pochodzą z dwóch zupełnie innych typów akcji...co nie zmienia faktu, że w Argentynie Messi jest bardziej sam niż Kevin/Ronaldo w domu
0
Polecam te starsze meganki - jak znajdziesz w dobrym stanie, to auto jest właściwie nieśmiertelne :) A i policja jak ma kogoś zatrzymać, to niepozorna meganka nigdy nie jest o nic podejrzana :P
0
Zapach czosnku dosyć długo się utrzymuje, nie polecam :(
A tak na serio - zależy czym jest to "coś", wal prosto z mostu, chyba, że to coś mało legalnego :P
2
Według mnie lepiej dzienne - na przykładzie wielu osób widzę, że jeśli ktoś "poczuje" pieniądze i pewną pracę, to wykształcenie i studia często schodzą na dalszy plan. :)
0
Możliwe, że tak, ale z wąsikiem ten jego komentarz jeszcze bardziej "pasuje" :D
3
Zawsze śmieszy :p
http://mundialowo.blox.pl/resource/pu.i.wp.pl.jpg
0
Każdy ma ten niechlubny procent społeczeństwa :p
0
Rumuńskie bydło...
5
Eh, ten Hajto każdy błąd wypomina, za każdym razem mówi, że on by to inaczej rozegrał, każdemu wbije szpilę...jakoś jak biegał po boisku to taki rezolutny i wszechstronny nie był...
0
Zapisując to na dysku uroniłem łzę rozpaczy....wtedy zrozumiałem, że minąłem się z powołaniem :(
20
Popełniłem bardzo wyszukanego, inteligentnego mema z dozą wielkich umiejętności graficznych....zapraszam :)
https://x.com/Amigo_BlancoPL/status/795263031798329345
4
Patrząc na aktualny Real, to nowe Bernabeu będzie z drewna :)
2
Nadal lepiej niż Real, aktualnie objeżdżają obronę Realu :)
0
W sumie złota pałe...batuta też by się przydała :)))
0
Ja bym się przestał interesować Złotą Piłką/konkursem piękności/konkursem popularności. Ranga i odzwierciedlenie czegokolwiek spadło do zera, zobaczymy czy będzie ujemna w styczniu...
4
No tak jakby od 10 lat :D
15
Jeśli więcej przyjemności sprawia mi oglądanie spotkań Barcelony niż Realu, to dzieje się bardzo źle...
12
https://pbs.twimg.com/media/Cwk3GdkXcAAjjUX.jpg:large
:D
0
W gliwickim Tesco jeszcze stoją znicze, ale zasłoniły je świąteczne czekoladki :P
0
Przeraźliwie głośny doping sparaliżował Królewskich :P