Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zgadzam się z Tobą, to, co działo się po meczu z PSG, to była jakaś paranoja :P
11
A bardziej "dwaj piłkarze Realu o powtórkach". Bo Ramos powiedział wczoraj:
"– Ancelotti chce technologii? Ja zawsze byłem za systemem VAR i wszystkim, co pomoże piłce. Dzisiaj jednak powtórki mogły zabrać gola i nam, i im. Ogólnie Real w dwumeczu był lepszy i zasłużenie awansował. Technologia ma pomagać, chociaż komuś może się nie podobać. Ja też mówię, że nie możemy czekać na decyzję całą wieczność, bo zabijemy esencję piłki. Jednak skutki dobrych decyzji widzieliśmy w Paryżu, gdzie zabrano gola Griezmanna, a przyznano bramkę nam. To wiele zmieniło, cały wynik. Gdy grasz o tytuł, to jestem zwolennikiem używania VAR."
0
Wiesz, ten durny punkt o samym udziale w akcji, pamiętam, że też coś takiego było w przypadku Moraty, gdy gola niesłusznie zaliczyli. I ja się zgadzam - minimalny spalony, ale był i to jeden z decydujących błędów w tym meczu, bez niego dogrywka byłaby wątpliwa, Bayern wtedy nadal nie stwarzał praktycznie zagrożenia pod bramką.
A kolega kamilo chyba nie chce sobie przypominać stwierdzenia typu "przybliżenie" :P
0
No tak, prawda :) chociaż szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak czy inaczej czerwonej kartki jako drugiej żółtej za karny, za mało spotkań się ostatnio ogląda :/ Mój, błąd, dzięki za poprawienie :)
2
W sumie dosyć często "gdyba się" i odejmuje niesłuszne gole...ja tylko przypominam, że wyniki 0:1 i 1:1, gdy gole były strzelane prawidłowo, nadal dawały awans Realowi. To brak odgwizdania spalonego Lewego przy bramce samobójczej dało dogrywkę Bayernowi, do której obie drużyny powinny przystępować w dziesiątkę. Vidal wyleciał 40 minut później niż powinien. Casemiro? Ponoć nie daje się już karnego i czerwonej, ale z innych sytuacji również nie powinien znajdować się na boisku.
0
Przecież Real miał z 3 "setki" w pierwszej połowie, gdzie Bayern maksymalnie dochodził do pola karnego i najczęściej tracili piłkę...już bez przesady
0
O dokładnie, była taka sytuacja. Pamiętam, że kamera była lekko z boku, ale było tam widać brak spalonego.
0
Jak mówiłem z karnym - potrzebowałbym powtórki, w telewizji nie obejrzę, bo nie mam, a YT nie przychodzi z pomocą :/ jakby ktoś miał dostęp...bardzo bym prosił o wiadomość na priv z linkiem :P
2
Hej :P Powiem Wam tak:
Mecz oglądałem wczoraj w barze i los chciał, że stolik dzieliłem z dwoma kibicami Bayernu, którzy po pierwszej połowie powiedzieli, że Bayern nie ma szans, że to jak mecz towarzyski i Real ma już wszystko załatwione. Oczywiście ich wiara wróciła po karnym, ale już na sam koniec meczu pogratulowali zwycięstwa...z kulturą, z szacunkiem. Mówili, że błędy były i będą, nawet jak wprowadzą powtórki to też błędy się będą przytrafiać, więc trzeba się przygotować na niezły cyrk.
I był też trzeci człowiek "kibicujący" Bayernowi. Cały w barwach tego klubu (co oczywiście szanuję), ale ciągle mylący Ribery'iego i Robbena, a ten słynny Xabi Alonso się trochę zmienił, bo ciągle go Xavim nazywał. I tylko Robercik wyniesiony na ołtarze, tylko on najważniejszy i najlepszy na boisku, tylko on zasługujący na wszystkie gole. I wiecie co? Chłop pluł się już od samego początku o wszystko. Czerwień na jego wyłysiałej głowie wzrastała z każdą minutą: na początku z powodu setek Realu, które jakimś cudem nie chciały wpaść (a tym cudem byli blokujący obrońcy Bayernu). A później oczywiście pluł się sędziów. Pluł się nawet gdy właściwie wszyscy opuścili już bar. A on opuścił go w towarzystwie moich "współstolikowych", którzy powiedzieli mu, że porażkę trzeba przyjąć na klatę, bo Bayern nic nie pokazał, a on przynosi wstyd temu klubowi...ot taka historyjka z rana :P
A co ja myślę o meczu? Emocje już opadły, więc na szybko możecie jeśli chcecie (albo i nie) zapoznać się z opinią z drugiej strony barykady....
Sędziowanie było fatalne, gorsze niż w pierwszym meczu. Sędzia mylił się w obie strony, bardziej na korzyść Realu. Spalony przy drugim golu Ronaldo był oczywisty, przy trzecim decydowały centymetry w pełnym biegu, a sędziego nawet nie było w linii (zapewne za sprawą tego, że nikt nie spodziewał się takiego rajdu Marcelo i tego, że piłka przejdzie przez obrońców - tam był w sumie ten słynny "fart"). Ponoć był też spalony przy drugim golu Lewego. Piłki nie dotknął, absorbował uwagę i zmusił do interwencji obrońcę. Casemiro powinien wylecieć z boiska za faul, Vidal powinien wcześniej. Już nie wspomnę o kilku faulach w obie strony, które nawet nie były odgwizdane. Czy był karny na Casemiro? Moim zdaniem był...wypuścił sobie piłkę, obrońca wjechał mu z kolana...ale kwestia sporna, potrzebowałbym powtórki, a nie mogę znaleźć :)
Ale tak szczerze - Czy Bayern zasługiwał na awans? Szczerze mówiąc, to oprócz wybicia piłki z linii przez Marcelo i woleja Vidala, to w dwumeczu drużyna z Bawarii nie stworzyła sobie klarownych sytuacji, nie mieli z czego.
I dlaczego nikt nie wypomina karnego z kapelusza dla Atleti, który właściwie dał im awans?
O ile do pretensji ze strony Barcelony się przyzwyczaiłem, to jest normalne i w drugą stronę też to funkcjonuje (dlatego właściwie nie odwiedzam rm.pl), to ten ogólnonarodowy szał jest już męczący. Jak Borussia odpadała z LM z Realem, to nikt o tym nie mówił...bo tam Łukasz, a Łukasz nie jest aż tak kochany jak Robert, co jest...smutne.
No nic, pozostaje mi życzyć Wam dzisiaj awansu, skopcie te włoskie tyłki :) Miłego dnia!
1
Koledze chyba bardziej chodzi o rozpoznanie nastrojów antimadridismo :P
Osobiście jak Real odpadł 2 lata temu z LM, to chciałem żeby wygrała Barca - tak dla utarcia nosa innym ligom i dla podkreślenia hiszpańskiej dominacji w Europie :)
1
Jest różnica pomiędzy szaleńczym dorabianiem teorii spiskowych co do samych przyczyn katastrofy a wręcz oczywistymi nieprawidłowościami podczas śledztwa oraz identyfikacji zwłok, nie można łączyć tych dwóch spraw :)
0
Może po prostu chcą go wykupić i sprzedać drożej :)
3
Zachęcam Was do zapoznania się z materiałem na tym kanale, o tych wydarzeniach trzeba się dowiadywać od ludzi, którzy to przeżyli. Jesteśmy ostatnim pokoleniem, które może się tym cieszyć
5
Od kiedy człowiek musi udowadniać swoją niewinność? Zawsze myślałem, że to strona oskarżająca musi udowodnić winę oskarżonego...:P
0
Asamoah to czołg i do tego w miarę szybki :P ale wszystko zależy od formacji
0
Średnio korzystny? Proszę Pana, z takiego terenu taki wynik wywieźć też nie jest łatwo, zresztą później Real szybko strzelił i awans był w kieszeni :P
2
Albo się zestarzałem albo jestem niepoprawnym pesymistą...przypomina mi się pewien dwumecz z Bayernem kiedy z Monachium wywieźliśmy korzystny wynik, a w Madrycie doszło do karnych i zapoczątkowania hiszpańskiej misji kosmicznej przez Ramosa...:P
34
O Boże o Boże :P
0
Witajcie! Znajdzie się tu jakiś specjalista od metody Thevenina? Miałbym pytanko na priv :P
7
Gomes...z całym szacunkiem do tego piłkarza, ale oglądając jego grę przypomina mi się okres Asiera Illarramendiego w Realu, który był na siłę upychany w 1 składzie. To są zawodnicy, którzy są dobrzy w średnich lub lepszych klubach, ale w zespołach, które walczą o wszystko zwyczajnie palą się psychicznie i nie potrafią udźwignąć odpowiedzialności...
1
Dobrze, że w tym sporcie nic za zasługi się nie dostaje (od jakiegoś czasu nawet nagród indywidualnych) :D
0
Nie nie, zacytował też źle :P
0
Poziom sedziowania jest tragiczny - najlepsze kluby, najgorsi sędziowie (i nie mówię tu o Ekstraklasie) :D
1
Jak tak piszecie, że w La Liga mylą się tylko na korzyść Realu, to spójrzcie na dzisiejszy mecz Villarrealu z Eibarem - niesłuszny spalony w sytuacji sam na sam, karny z niczego i brak karnego za rękę w polu karnym - Żółta Łódź Podwodna właściwie 3 gole w plecy przez sędziów w jednym meczu :P
0
Po kilku latach ciągłego "baitowania" i natrafiania na clickbaity człowiek stał się jakoś odporniejszy i nieczuły na primaaprilisowe, internetowe żarciki :P
0
A to jest dramat, ja za to od momentu wprowadzenia 5 kresek jakości połączenia nie mogłem znaleźć nikogo z choćby z 4 kreskami...a mój kolega wspominał, że FUT praktycznie mu się nie wczytuje
0
Tak - nie przychodzą mi również wiadomości na Messengera na telefonie :/
0
Hej :) też macie problem z Facebookiem? Nie mam żadnych wiadomości, nic do mnie nie przychodzi,, tak jakby wyczyściło mi całą historię :P
2
Żarty żartami, ale gdyby nie Messi, to Ronaldo byłby uznawany za najlepszego piłkarza na świecie podczas swojego okresu świetności, więc raczej jeźdźcem bez głowy to on nie jest
4
Też bym chciał żeby mi tak wiecznie "nie szlo" :P