0

Bale'owi tak się mylą koszulki, że nie kojarzy chłopina z kim gra...

0

No to niezła relacja w arabskiej TV...

3

kurrr....przeniosłem się na Przekątną :/

2

Gratulacje :) teraz czas na prawdziwą naukę jazdy...:D

0

Negocjuje się wtedy, kiedy druga strona ma na to ochotę i ma to jakiś sens. A dokładanie do oferty Gomesa, z całym szacunkiem do tego piłkarza, nie ma za wiele sensu i nie przynosi realnych korzyści klubowi, który ma gigantyczne przychody z samych praw telewizyjnych w PL :P

sidzej: czyli jednak potrafisz mi odpisać :D tak tak, sytuacja z faksem wiadomo. Różnica między tamtym "transferem" a aktualną sytuacją Barcy jest taka, że i z Manchesterem i Davidem wszystko było ustalone i gotowe :P swoją drogą chyba Realowi wyszło to na plus

2

Ja mam jakieś wrażenie, że zarząd Barcelony zabiera się za transfery jak pies do jeża (tu oczywiście bazuję na doniesieniach gazet i dziennikarzy, często sprawdzonych). Rozumiem dogadać się z zawodnikiem, to oczywiste. Ale zaraz pojawiają się informacje o przekonywaniu zawodnika do nacisków na klub, nieprzychodzeniu na treningi, jakichś dziwnych kwotach, wymianach...wygląda to analogicznie do dni otwartych na jednej z największych polskich uczelni - zbytnio się nie staramy, bo jesteśmy najlepsi, sami do nas przyjdą :P
A później pełno informacji, że wszystko już dopięte, bo Barca dogadała się z piłkarzem i pozostaje ustalić szczegóły z klubem...a okazuje się, że klub zawodnika nie dostał żadnej oficjalnej oferty.

1

Ale temu Bejlowi się korzenie plączą...

0

No po tym zdjęciu jestem mniej pewien spalonego niż po powtórkach w TV

8

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co ma prawo jazdy i nigdy nie jechał powyżej ograniczenia na autostradzie :D

0

jest też mobilna przeglądarka z wbudowanym adblockiem :P

0

A jak byłem zachęcany do szprycowania siebie i mojego przyszłego dziecka rtęcią? Mówię poważnie :D

0

Dokładnie tak :P

61

Ostatnio słońce przygrzało, to prawda....ale czy nie wydaje się Wam, że on jest podobny do Casemiro? xD

https://i.ytimg.com/vi/VJEm4miHkvI/hqdefault.jpg

2

Real jaki widzimy w tej chwili to nic innego jak wieloletnie starania o jakiekolwiek zbliżenie się do Barcelony ze swoich lat. My się kompromitowaliśmy, wy zgarnialiście tytuł za tytułem. Według mnie to Barcelona Guardioli była lepszą drużyną...w pewnym okresie kompletnie nie do zatrzymania, najlepsi zawodnicy na świecie, wiele zaskakujących rozwiązań...mój głos z bólem, ale idzie na arce Guardioli...ocenę może zachwiać tylko zgarnięcie wszystkiego w tym sezonie przez Real + brak porażki w klasyku :P

oleka222: To ciekawe dlaczego Rubik nie jest najlepszym trenerem na świecie, skoro wystarczy dobrze klaskać :)

0

Ano chętnie :D

0

Pytanie co odwalił Sagan, bo będąc z tego samego teamu powinien trzymać się z Majką do końca żeby pomóc mu na finiszu...

1

To wyobraź sobie jak czują się fani Manchesteru United...z ich klubem każdego tygodnia wiąże się kilku różnych zawodników...i tak już od +- 3 lat :D

0

Dla mnie Gloger Szaman, adres wysyłki na priv :D

0

no w komentarzu Ci nieprędko odpisze :D

4

@Amigo_BlancoPL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Bo mu zadałeś pytanie...a kulturalni ludzie pomagają zabłąkanym ludziom, nawet o 9:14 rano :P

6

Szczerze mówiąc jestem wzruszony. Robert Kubica to sportowy heros naszych czasów, jego życiorys to gotowy scenariusz filmu...pamiętam jego wypadek w Kanadzie, rok później piękne zwycięstwo na tym samym torze i objęcie prowadzenia w klasyfikacji kierowców...później ten straszliwy wypadek...ciężka walka przede wszystkim o zdrowie, później o powrót do sportów motorowych. Mniej lub bardziej udane rajdy, wtedy już ludzie zaczynali się z niego naśmiewać, że "taki inwalida powinien maksymalnie na wózku inwalidzkim jeździć". A dzisiaj? Dzisiaj wrócił do F1, wykręcił 4 czas dnia, przejechał ponad 100 okrążeń...pokazał, że silna wola, samozaparcie i jasno wytyczone cele oraz genialni lekarze potrafią zdziałać cuda...witamy w domu, Robert :)

0

Di Maria nie przejdzie, bo właściciel PSG ma świetne relacje z Perezem...czytałem gdzieś, że Florek ma nawet odroczyć spłatę reszty pieniędzy na kolejne lata w związku z FFP

0

Do końca miałem nadzieję, że Neymar pozostanie w drużynie...przypomniała mi się sytuacja z Ozilem, gdy to jego ojciec chciał wymusić na klubie lepszą pensję i szantażował Florka tym, że na stole ma propozycje innych klubów...nawet się nie obejrzał, a Perez podziękował im za współpracę (Ozil też pajacował w ostatnich dniach w klubie, np okazywanie wściekłości po zmianie). A gdy Mesut się zorientował, że jest nieciekawie, to drzwi były dla niego zamknięte, a niedługo potem Turek zwolnił ojca i spotkali się w sądzie....

19

Czytam i nie wierzę...dokładnie tak samo reaguję, jak ktoś na stronie Realu wspomina o powrocie Angela...przecież na tym poziomie bycie aż tak jednonożnym to jest zbrodnia. Poza tym Angel ma dramatyczne wahania formy. Ludzie postrzegają go przez pryzmat ostatniego półrocza w Realu, kiedy to rzeczywiście złapał formę, ale mało kto pamięta, że jeszcze w grudniu był na wylocie i podczas zmiany łapał się wiadomo gdzie, co wszyscy interpretowali jako brak szacunku i pajacerka. Oczywiście - chłopak ma przyspieszenie, potrafi uderzyć, piękne gole też się zdarzają...ale częściej on przeszkadzał na boisku niż pomagał.

0

To zależy na jaką sztukę trafisz, jak często będziesz w niej chodzić i ją prać...Ja w swojej z sezonu 13/14 (kupiona przed sezonem) chodziłem tylko na niektóre mecze, około 20-25 razy, tyle samo prane. Napisy się nie oderwały, żadnych dziur, wychodzących nici, jak nowa :P

0

Jakie ograniczone horyzonty? Jestem studentem, jednocześnie pracuję, odprowadzam podatki. Czasem są tygodnie, że nawet sobie piwka nie mam za co wieczorem wypić, a w drodze na uczelnię mijam masę bezrobotnych osób,które pobierają zasiłki, a z upojenia alkoholowego nie wychodzą, bo mają za co pić. I robią to za moje, twoje, naszych rodziców pieniądze. Kantują na czym się da i gdzie tylko się da, taka jest rzeczywistość.
Darmowe jedzenie od państwa? Aktualnie płaci się rolnikom za nieuprawianie pola, rozumiesz to? To jest chore, kraj zasiłkowy musi paść, bo uczciwi, pracujący ludzie się wykończą. I nie mówię, że wszyscy ludzie na zasiłkach to oszuści, jest też wiele osób potrzebujących. Ale tu zawodzi system i jego założenia...

0

Temat zasiłków w Polsce idealnie omówił Jakub Czarodziej w filmie "Ręce stworzone do pracy a nie do żebrania", który znajdziecie na jego kanale na YT. Linka nie dam, bo za dużo wulgaryzmów :P

1

A tam, zostaw, najwyżej będziesz mógł opowiadać jej historię dzieciom :P Ja sam posiadam koszulkę Ronaldinho, pomimo, że jestem kompletnie z drugiej strony barykady, nieoryginalna, ale sentyment jest :D

0

Nie myśl, że ja popieram PIS, nigdy na nich nie głosowałem i nie zagłosuję. Wiele ich ustaw jest szkodliwych i niebezpiecznych. Po prostu retoryka obu stron sporu mnie dobija. Jedni wyzywają się od ubeków, drudzy od katoli i ciemnogrodu. I ja się pytam...gdzie jest ten rycerz z Giewontu, co miał się obudzić gdy w Polsce się będzie źle działo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?