Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Prosty przykład - ustawa umożliwiająca wycinkę drzew na własnym ogródku.
3 miesiące przed tą ustawą mój dziadek, zatwardziały wyborca PO przeklinał wszystkich i wszystko, że musi latać po urzędach i czekać na zgodę na wycinkę jednego drzewa, które sam zasadził, a teraz nie może wyciać. Po wprowadzeniu ustawy, cytuję "no taaak, teraz wszystko będzie wycięte, zero zieleni, zniszczyć kraj chcą".
Każda zmiana i każda ustawa PIS będzie krytykowana i mieszana z błotem, ot taka "logika" opozycji. Zamiast przez 8 lat coś naprawiać, prostować, wprowadzać, to nagle po kilku miesiacach są bardzo zdeterminowani do zmian i pewni, że zrobiliby to lepiej...:D
1
Laguna II z dużym przebiegiem, przynajmniej masz pewność, że wszystko wymienione i jak już tyle przejechała, to dużo przetrwa. Przestronne, wygodne auto, mogę polecić :)
9
Liczy się wnętrze
(tak sam siebie pocieszam od lat xD)
0
Ich strona na fb prowadzi transmisję na żywo
13
Niestety w moim okolicznym sklepie zanim dojdę do Yerby, to muszę przejść przez regał z piwem kraftowym...niestety Yerby jeszcze nigdy nie piłem, ale też jestem zainteresowany :P
3
godzinny maraton z Kapitanem Bombą, polecam...:D
0
On już tak odchodzi od przyjścia Beniteza...:P
6
Trochę jednak dramatyzujesz, ale coś w tym jest. Po drugiej stronie barykady stoją ludzie, którzy wmawiają sobie, że sezon był dobry, bo historyczna remontada, bo wygrana na SB i niewielka strata do Realu w lidze. A prawda jest taka, że Messi grał czasem sam na boisku. Sam sobie rozgrywał, sam sobie asystował i naprawdę uratował masę punktów. Gra Barcy jest strasznie szarpana, zagubił się gdzieś ten wielki styl. który i ja kochałem. Gdy zabraknie Leo a niewiele się zmieni w polityce klubu, to może być nieciekawie.
8
Jeśli tylko faksy macie sprawne, to wzmacniać można się nawet ostatniego dnia okienka :P
0
To by pewnie do końca życia o chlebie i wodzie musiał żyć :P
1
Dokładnie tak :)
1
Przyjemny, niekrzykliwy kolor, wszystko będzie lepsze od "fuksjowego" :P ale mnie nadal marzy się powrót do strojów z sezonu 11/12 :P
15
No przyznam szczerze, że Piast będzie miał świetne koszulki na przyszły sezon :D
http://www.sklep.piast-gliwice.eu/materialy/slide/big/46.jpg
19
Przecież poniższe zdjęcie jest tak memiczne, że nawet nie wymaga przeróbki...:D
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/19693674_1805648576118708_7979220418784398250_o.jpg?oh=1f305a394921811603c8ddd68d946b94&oe=59D5BDF5
10
:D
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/19679169_204687183392661_1058036009742697553_o.jpg?oh=2642d4355cd47242fdc3d4f4325ed0f4&oe=59CEC33E
14
Bzdura. Posługujesz się zbyt małą ilością danych statystycznych, popatrz na dane ogólnopolskie, one są "lekko" wiarygodniejsze niż szkoła vs szkoła. Poziom w technikach jest niższy i tu nawet nie ma zbyt dużego pola do dyskusji.
0
Prawda! W moim mieście właściwie upadła szkoła budowlana, która świetnie przystosowywała budowlańców do ich zawodu. Nastała jakaś dziwna moda, w której pracownik fizyczny to robol, pogardza się takimi ludźmi, a prawda jest taka, że taki "robol" potrafi zarobić rocznie kilkukrotnie więcej niż pan magister :)
0
Oczywiście, że zdaję sobie z tego sprawę :) Ale liceum całkowicie kładzie nacisk na ten materiał, bo właściwie nie ma na co innego. Zresztą wystarczy spojrzeć na średnie wyniki matur. Wiele osób z technikum podchodzi do tego z myślą "będę mieć zawód, matura jest tylko dodatkiem"....a to już niekoniecznie tak wygląda :)
5
Ludzie na moim kierunku, którzy byli po klasach energetycznych różnili się od nas - licealistów tym, że szybciej szło im podłączanie obwodów. O jakąś minutę :) A materiał z fizyki czy matematyki nadganiają już rok i niektórym nadal niezbyt to wychodzi...:P
1
Bo ogólnie nie wiesz kiedy kariera sportowa może się zakończyć i wtedy, gdy człowiek nie zarobi do końca życia, staje przed 2/3 pozostałego życia bez niczego, potrafiąc uprawiać dany sport. Dlatego w najlepszych szkółkach pilkarskich naciska się również na naukę, bo do poważnego sportu przebija się tylko garstka. Przyklad? Skoczek Gangnes pracuje na utrzymanie w sklepie
Druga sprawa to ambicje poza sportowe...taki Chellini ma magistra z ekonomii :)
13
Przynajmniej prawdopodobieństwo pomyłki Szpakowskiego trochę maleje :D Ale szacunek do komentatora pełen, na jego komentarzu się tak naprawdę wychowałem :D
23
Ohoho, ilu to już osobom groziłeś banem od administracji, bo ktoś ci zarzucił niekompetencję i naginanie rzeczywistości dla poleceń. I bynajmniej nie byli to kibice Realu :)
26
Ale z wiekiem chyba wyrastają...:)
http://l.yimg.com/bt/api/res/1.2/d06NcuKfJmRsC446ja6TBg--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTU5OQ--/http://media.zenfs.com/en/blogs/sptussowexperts/large-25.jpeg
Przestań być populistą, szkoda sprzedawać swoje dobre imię dla paru zielonych tarcz
1
proponuję tańszy zamiennik Escobara, ewentualnie młodego Einsteina
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_kDaNrZR3nH32xtC8bsPIGY5a9UJwNOGH,w400.jpg
8
Czyli widzę, że sytuacja została wyprostowana :D
0
Ronaldo nigdzie nie będzie sprzedany. Nie był, gdy publicznie się obrażał za sprzedanie Ozila, nie był gdy był w poważnym konflikcie z Mourinho, więc nie będzie i teraz, gdy nawet sytuacji nie skomentował, a media dorabiają jak zwykle swoja ideologię. Sam ostatnio gdzieś dodał zdjęcie z podpisem, że lepiej siedzieć cicho. A media piszą, bo na tym zarabiają :P
0
Wielokrotnie mówił, że chce z PSG zdobywać trofea (coś nie wychodzi) i że chce tam zostać na lata :)
0
Właściciel PSG trzyma Verrattiego i nie chce puścić do Barcy za wszelką cenę - okrutnik, blokuje karierę, robi z niego niewolnika.
Właściciel Milanu trzyma Donnarummę, najprawdopodobniej blokuje transfer do Realu, chce wysłać młodego albo do rezerw albo na roczne trybuny - dobrze robi, młody leci na kasę, tak się rozwiązuje problemy z młodymi niepokornymi
:D
1
Kocham te niepełne wypowiedzi, które przedstawiają to w innym świetle, a później roi się od niedomówień. Cytując:
"12. Kupiłbyś Messiego do Realu?
Obecnie nie. Drużyna jest świetna taka, jaka jest. Jeśli zostaniemy w takim składzie, będzie doskonale".
64
https://r.dcs.redcdn.pl/file/o2/redefine/redb/cf/cf346a2830e5216ff2891d2463042275.jpg
:D