Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chce tu grać na zawsze, to i na 1 euro mogą się umówić i nic by to nie zmieniło :P no, może tylko Wenger by się zainteresował
12
Aż strach pomyśleć jaki duet by powstał z dwóch Suarezów...:D
34
>Jesteś złodziejem szynek
>Zastanawiasz się co by tu podwędzić
Także ten...dobrej nocy życzę :D
0
Chce iść na wojnę, a skończy się na tym, że pójdzie na ławkę na cały sezon...
0
To co będzie musiało zrobić BVB w sprawie Dembele? Neymar przynajmniej wypełniał podstawowy obowiązek zawarty w kontrakcie zawodnika czyli pojawiał się na treningach i grał :)
0
Dzień dobry, ktoś tu wczoraj wrzucał link do sklepu z bluzami, a ja zapomniałem nazwy, mógłbym prosić o przypomnienie? :) Z góry dziękuję!
23
Jeśli ktoś wierzy w Boga, jest On dla tej osoby podporą w najtrudniejszych chwilach, to szczytem bezczelności jest pisanie takich słów...
A Mamę życzę dużo zdrowia, będę się za nią znów modlił :)
1
Nostalgia :P
1
Przecież Zidane wygrał swój pierwszy klasyk...więc jak do tej pory nie wygrywał?
0
No i Auba na boisko w ostatnich minutach :D
5
Dobrze wiesz, że większość ludzi z taktyką miała styczność w momencie przełączania z "zrównoważony" na "atak całą drużyną" w fifie, nie warto tracić czasu :D
62
Już pewnie wytrzeźwiał i okazało się, że jednak źle XD
0
Ile ty postów dziennie piszesz nt. pierwszej wyceny Dembele? Tak z ciekawości...
I przy okazji - inne kluby robią to samo względem Barcy - wszyscy czekają do ostatniego dnia żeby jak najtaniej odkupić od was najmniej przydatnych graczy, których już dawno w klubie być nie powinno.
4
Trzeba naprawdę mieć niskie pojęcie o historii Katalonii, nastrojach tam panujących i ogólnej rywalizacji między Barceloną a Madrytem, jeśli twierdzi się, że ten dwumecz jak i superpuchar jest "gównowart"
19
ale hiszpańskie okienko kończy się w nocy z 1 na 2 września xD
2
Nikt przecież nie będzie zgrywał organizacji charytatywnej, szczególnie, że Barca ma teraz naprawdę sporo pieniędzy
21
"Pochlania" to tym razem chyba dosyć trafna literówka :D miłego wieczoru :D
0
Przy czym należy pamiętać, że angielskie kluby mają takie budżety, że świat im się nie zawali gdy nie sprzedadzą takiego Cou...a oferta mniej pieniędzy ale dodatkowo Gomes/Rakitić....no nie miałaby sensu z perspektywy Liverpoolu
0
kołczing jest przydatny chyba tylko ludziom, którzy w swoim otoczeniu nie mają osoby, która zmotywowałaby ich do ruszenia czterech liter
0
Ale wiesz, że polskie media również używały takich określeń?
6
czyli tzw "incydent"? No błagam...
0
Nie mam prawa się sprzeciwić :D
0
Już za kilka lat trzeba będzie pożegnać Ronaldo, Modricia, Ramosa, Benzemę...pewnie kilku się nie sprawdzi, będzie chciało więcej grać, także miejsce na nowe nabytki się znajdzie
3
Z całym szacunkiem, ale argumentacja znikąd wzięta. Z Twoich słów wynika, że w sumie Real nie jest dobry, tylko Barcelona pozwoliła im tak zagrać i nastrzelać goli...to może PSG też w sumie stwierdziło, że jednak nie chce im się dalej grać w LM i dadzą sobie wbić 6 bramek? :D
Odpowiednie transfery w wypadku Barcelony muszą oznaczać tylko i wyłącznie konkretne wietrzenie szatni. Cou i Dembele niewiele zmienią, mogą być solidną podstawą, ale ciągle będzie brakować 3-4 tranferow.
4
to zdjęcie jest chyba sprzed 2 czy 3 dni...
0
Żeby nawet HD Voice nie ogarnąć...
1
Mogą też czytać Wyspiańskiego albo chociaż kojarzyć z liceum i mniej więcej rozumieć znaczenie tych słów :D
4
Dziwisz się? Jedyną styczność jaką ludzie tutaj (w tym ja) mieli z transferami to te w fifie, gdzie transfer zamyka się w 2 ofertach, ewentualnie sami zostali kupieni za 20 piłek i kratę piwa w B-klasie :P
0
2
Marcelo był parę lat szybszy :D
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/94/9a/47/949a477e395412a9c8a49bfb685ec98c--uefa-champions-league-lisbon-portugal.jpg