Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
Przytulnie w tej jaskini się siedzi...:D
1
Po czym nasiusiałbyś w spodnie i zastanawiał się jak powiedzieć po angielsku "zdjęcie" :P naprawdę, zgrywanie takiego cwaniaka nie przynosi absolutnie żadnych korzyści, szczególnie w internecie
1
W katowickim spodku również można kupić bilety praktycznie za bezcen z dopiskiem "ograniczona widoczność" :D
9
A mówią, że prorocy nie istnieją...:D
http://www.fcbarca.com/56099-znamy-pierwszego-rywala-presezonu,dyskusja-2537277.html#comment-2537277
8
Tak jak pisałem niżej - brak jakiegokolwiek planu "co dalej". Nieważne staną się umowy handlowe, UE nie udzieli Katalonii wsparcia, a i tak większość dochodów z handlu tego regionu pochodziła z handlu z Hiszpanią. Właściwie brak kontaktów dyplomatycznych. Brak armii. Brak stabilnych rządów, co będzie prowadziło do walki o władze, kolesiostwa, korupcji. Do tego problemy z mafią.
10
Sytuacja Katalonii przypomina mi historię Polski, Katalończycy powielają schemat, niestety ten zły. Idea nie pokona broni, ludność porywa się z motyką na słońce w przypływie nadziei i emocji. Nie ma planu gospodarczego, nie ma stabilnych i ukierunkowanych podstawowych struktur państwowych...czasy romantyzmu już dawno przeminęły
2
"Według najnowszych informacji prasowych - premier Katalonii rozwiąże lokalny parlament i ogłosi wcześniejsze wybory w regionie. Czyli dokładnie tak, jak oczekuje tego Madryt.
Deklaracja niepodległości odsunięta w czasie na dłuższy termin.
Oficjalne oświadczenie o 13:30."
via konflikty i katastrofy, fb
6
2017 rok i spinanie się o nagrody dla najbardziej popularnych piłkarzy...:D
0
może kursy dobre i kolega chce się rozeznać na kogo stawiać :D
42
Casemiro wygląda na zniesmaczonego waszymi docinkami w jego kierunku
http://pics.imcdb.org/0is21/jackfrost45ao8.7334.jpg
5
nie zwróciłem uwagi czy znów podniósł rękę sygnalizując spalonego :/
0
Można to też i tak nazwać :D
15
No to nieźle tam masz, że komentarze sfrustrowanych dzieci są na twoim pierwszym miejscu w rankingu wprawiania w dobry nastrój :D
1
1. Generał
2. sidzej
3. KamQiX
1
No i miał rację, ośmiu nie strzelili :v :v
3
Tak swoją drogą, to śmieszy mnie jak wiele osób zarzuca wszystkim dookoła "chorą poprawność polityczną" i wypowiedzi bez jaj, ale jak ktoś nie wypowiada niezbyt popierane zdania o sobie samym i przeciwniku, ma duże mniemanie o sobie i poczucie własnej wartości, to już jest chamem i ma obsesję :P Może on po prostu tak uważa, nie sądzę, że ma w pokoju wycinki artykułów o Messim i dzień w dzień zastanawia się jak bym od Argentyńczyka lepszym :D Jedno jest pewne - oni się nawzajem napędzają, prześcigają w statystykach. Doceńmy to, że możemy ich oglądać, bo już niedługo oboje znikną z piłkarskiej sceny.
3
System ochrony zdrowia w tym kraju to jest parodia. Nic nie da zwiększenie finansowania, to trzeba zbudować od podstaw.
0
Po odejściu Mathieu to on nawet szluga nie ma z kim odpalić :/
5
Niektórzy tak twierdzili już podczas okienka transferowego, ale nie podpowiem Ci kto i gdzie :D
1
kolegom*
Kto by pomyślał, że w grze zespołowej ktoś gra dobrze dzięki partnerom z zespołu :D
2
no i jest skrzydłowym, jak mogłem zapomnieć xD
2
Jak widzę te wolne Ronaldo, to odległość stałego fragmentu gry idealna dla Realu to jakieś 20 metrów od własnej bramki i to jeszcze wolny dla przeciwnika - zawsze jakaś szansa, że przeciwnik spierdzieli i pójdzie kontra....a Ronaldo albo obok, albo nad albo w mur...
2
W tym momencie warto przypomnieć, że już w sezonie 79/80 Real Madryt spotkał się w finale Pucharu Króla ze swoim zespołem filialnym - Castilla Madryt. Wtedy pierwszy zespół wygrał 6-1. Jak się okazuje, po prawie 40 latach Getafe nie zamierza tak łatwo oddać zwycięstwa :)
0
Spokojna głowa, oni już to tak wyliczyli, że nie stracą :D to NC+ musi chwytać się brzytwy, bo niewiele już mają do zaoferowania
0
No to czas uświadomić - było dokładnie tak jak pisał PatrychoO :P także poziom fanbase'u chyba się nie różni...
0
Byle kasztanem idzie wsadzić okno, nawet w meczach online. U mnie regularnie robią to nawet Gimenez i Umtiti...coś się po prostu popsuło
28
Kibic bijący kogokolwiek to zwykły bandyta...
1
Wiesz skąd się wzięły wszystkie odmiany danych religii? Z różnych interpretacji danych słów. Każdy rozumie "po swojemu"
2
To się nawet nie przejmuj, szkoda tracić czasu na takie jednostki :P
4
Uwierz, lepiej powiedzieć prosto z mostu niż robić jakiemuś człowiekowi nadzieje...:D