50

Przytulnie w tej jaskini się siedzi...:D

1

Po czym nasiusiałbyś w spodnie i zastanawiał się jak powiedzieć po angielsku "zdjęcie" :P naprawdę, zgrywanie takiego cwaniaka nie przynosi absolutnie żadnych korzyści, szczególnie w internecie

1

W katowickim spodku również można kupić bilety praktycznie za bezcen z dopiskiem "ograniczona widoczność" :D

9

8

Tak jak pisałem niżej - brak jakiegokolwiek planu "co dalej". Nieważne staną się umowy handlowe, UE nie udzieli Katalonii wsparcia, a i tak większość dochodów z handlu tego regionu pochodziła z handlu z Hiszpanią. Właściwie brak kontaktów dyplomatycznych. Brak armii. Brak stabilnych rządów, co będzie prowadziło do walki o władze, kolesiostwa, korupcji. Do tego problemy z mafią.

10

Sytuacja Katalonii przypomina mi historię Polski, Katalończycy powielają schemat, niestety ten zły. Idea nie pokona broni, ludność porywa się z motyką na słońce w przypływie nadziei i emocji. Nie ma planu gospodarczego, nie ma stabilnych i ukierunkowanych podstawowych struktur państwowych...czasy romantyzmu już dawno przeminęły

2

"Według najnowszych informacji prasowych - premier Katalonii rozwiąże lokalny parlament i ogłosi wcześniejsze wybory w regionie. Czyli dokładnie tak, jak oczekuje tego Madryt.

Deklaracja niepodległości odsunięta w czasie na dłuższy termin.

Oficjalne oświadczenie o 13:30."
via konflikty i katastrofy, fb

6

2017 rok i spinanie się o nagrody dla najbardziej popularnych piłkarzy...:D

0

może kursy dobre i kolega chce się rozeznać na kogo stawiać :D

42

Casemiro wygląda na zniesmaczonego waszymi docinkami w jego kierunku
http://pics.imcdb.org/0is21/jackfrost45ao8.7334.jpg

5

nie zwróciłem uwagi czy znów podniósł rękę sygnalizując spalonego :/

0

Można to też i tak nazwać :D

15

No to nieźle tam masz, że komentarze sfrustrowanych dzieci są na twoim pierwszym miejscu w rankingu wprawiania w dobry nastrój :D

1

1. Generał
2. sidzej
3. KamQiX

1

No i miał rację, ośmiu nie strzelili :v :v

3

Tak swoją drogą, to śmieszy mnie jak wiele osób zarzuca wszystkim dookoła "chorą poprawność polityczną" i wypowiedzi bez jaj, ale jak ktoś nie wypowiada niezbyt popierane zdania o sobie samym i przeciwniku, ma duże mniemanie o sobie i poczucie własnej wartości, to już jest chamem i ma obsesję :P Może on po prostu tak uważa, nie sądzę, że ma w pokoju wycinki artykułów o Messim i dzień w dzień zastanawia się jak bym od Argentyńczyka lepszym :D Jedno jest pewne - oni się nawzajem napędzają, prześcigają w statystykach. Doceńmy to, że możemy ich oglądać, bo już niedługo oboje znikną z piłkarskiej sceny.

3

System ochrony zdrowia w tym kraju to jest parodia. Nic nie da zwiększenie finansowania, to trzeba zbudować od podstaw.

0

Po odejściu Mathieu to on nawet szluga nie ma z kim odpalić :/

5

Niektórzy tak twierdzili już podczas okienka transferowego, ale nie podpowiem Ci kto i gdzie :D

1

kolegom*
Kto by pomyślał, że w grze zespołowej ktoś gra dobrze dzięki partnerom z zespołu :D

2

no i jest skrzydłowym, jak mogłem zapomnieć xD

2

Jak widzę te wolne Ronaldo, to odległość stałego fragmentu gry idealna dla Realu to jakieś 20 metrów od własnej bramki i to jeszcze wolny dla przeciwnika - zawsze jakaś szansa, że przeciwnik spierdzieli i pójdzie kontra....a Ronaldo albo obok, albo nad albo w mur...

2

W tym momencie warto przypomnieć, że już w sezonie 79/80 Real Madryt spotkał się w finale Pucharu Króla ze swoim zespołem filialnym - Castilla Madryt. Wtedy pierwszy zespół wygrał 6-1. Jak się okazuje, po prawie 40 latach Getafe nie zamierza tak łatwo oddać zwycięstwa :)

0

Spokojna głowa, oni już to tak wyliczyli, że nie stracą :D to NC+ musi chwytać się brzytwy, bo niewiele już mają do zaoferowania

0

No to czas uświadomić - było dokładnie tak jak pisał PatrychoO :P także poziom fanbase'u chyba się nie różni...

0

Byle kasztanem idzie wsadzić okno, nawet w meczach online. U mnie regularnie robią to nawet Gimenez i Umtiti...coś się po prostu popsuło

28

Kibic bijący kogokolwiek to zwykły bandyta...

1

Wiesz skąd się wzięły wszystkie odmiany danych religii? Z różnych interpretacji danych słów. Każdy rozumie "po swojemu"

2

To się nawet nie przejmuj, szkoda tracić czasu na takie jednostki :P

4

Uwierz, lepiej powiedzieć prosto z mostu niż robić jakiemuś człowiekowi nadzieje...:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?