9

Ale nadal jest to mocno niedopracowane. Bo gdy wiatr kręci i przeszkadza, to możesz mieć bardzo dużo punktów odjętych. Po prostu ciężko stworzyć model matematyczny, który dobrze opisałby jak dane warunki pomagają lub utrudniają skoczkowi oddanie skoku.

3

Bo tak ogólnie rzecz ujmując, to rzadko zdarza się mecz bez błędnej decyzji sędziego. Już życie pokazało, że nawet mając do dyspozycji VAR sędziowie podejmują fatalne decyzje. Ale jak ludzie oglądają tylko mecze Realu i Barcelony to wyciągają błędne wnioski i dzielą się później ze światem swoimi mądrościami pod tytułem "Real jest faworyzowany/Barca jest faworyzowana" lub "Real jest krzywdzony/Barcelona jest krzywdzona".
Do tego dodajmy, że jak sędzie się myli w meczach mało popularnych drużyn, to niezbyt kogo to interesuje. A pomyłki w meczach największych po prostu "robią zasięgi"

1

Nie ma dowodów, że Żydzi wiedzieli, że sprzedają Żydów :V

7

Sądząc po tytule - Karol Strasburger się nada

6

Napad na Narodową Mennicę Hiszpanii, nie chcę spojlerować, ale polecam :P

0

dziękuję

0

Dzień dobry, poszukuję drugiego sezonu serialu Dom z papieru z polskimi napisami - poratuje ktoś linkiem? :P

1

Zrób coś nieszablonowego...nie wiem, może kluby, o których słuch zaginął? Takie, które kiedyś odnosiły sukcesy, ale teraz nie potrafią się wygrzebać z niższych lig czy nawet zostały rozwiązane :D

0

Nigdzie Pani Sidzej nie napisała, że cieszy się ze zwycięstwa Realu. Cieszy się z przegranej PSG :P

0

Rzeczywiście, przepraszam :)

9

Daj Pan spokój...kolejny komentarz o tym samym? Największą głupotą było dawanie pretekstu w tak banalnej sytuacji przez tego anonimowego obrońcę, którego nie powinno być na boisku, bo każda jego akcja to był jakiś dramat.

0

No trochę wstyd xD

2

Tak, ale potrzebny ci przetwornik analogowo-cyfrowy, niestety są dość drogie, około 80zł w Euro RTV. No i będzie lekkie opóźnienie spowodowane błędem zaokrąglenia przy przetwarzaniu

3

Bycie trenerem to jednak stresująca robota, szczególnie, gdy prowadzi się drużynę z topu. Patrzcie jak posiwiał....
Rok 2013:
http://estaticos.marca.com/imagenes/2013/05/10/en/football/real_madrid/1368170703_extras_mosaico_noticia_1_g_0.jpg
Rok 2018:
https://images0.minutemediacdn.com/production/912x516/58f48d5eedb4ba399e00000a.jpeg

3

Bo w naszym kraju chce się mieć wszystko na już, nie ma żadnego, absolutnie żadnego systemu szkolenia młodzieży. I nie mówię tu o klasach sportowych. Mówię tu głównie o uświadomieniu młodych ludzi, że dodatkowy trening zamiast piwka w wieku gimnazjalnym może przynieść efekty. Wiesz ilu zdolnych chłopaków widziałem w małych klubach czy szkołach sportowych? Wszyscy, których znałem skończyli na dnie. Bo nikt im nie wpoił, że nie są gwiazdami, że fryzura nie da im sławy.
U nas tylko promuje się sponsorów na ludziach, którzy osiągnęli sukces za własne pieniądze, trenując po słynnych szopach :D

4

Rozbierasz się do naga. Wkładasz interes do chochli, takiej jak do nalewania zupy. Jak się nie zmieścisz, to wracasz do domu płodzić dzieci i służyć w ten sposób narodowi. Jeśli będziesz miał tam dużo luzu...przykro mi, prosto do koszar

4

James i Asensio w Realu nie byli/nie są wystawiani na swoich nominalnych pozycjach. Marco ratuje to, że jest szybki, więc od biedy zagra na skrzydle. Jeśli odpowiednio zadba się o jego rozwój, to będzie to jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji. No ale jak w Madrycie liczą się przede wszystkim nazwiska...
A zgasł jak cały Real, jak ma się 2 klocki w ataku, Kroosa który prawie nie biega, Casemiro, który chce być wszędzie a nie ma go nigdzie, Marcelo i Carvajala, którzy w tym sezonie nie wiedzą co robią, to tak naprawdę Asensio czy Isco nie mają z kim grać (oprócz Modricia). Sam muru nie zburzysz, choćbyś nie wiem jak chciał :D

8

Ja bym na Icardiego uważał :D

3

Poczekajcie co się będzie działo jak Chelsea wyjdzie na 5 nominalnych obrońców. Obstawiam, że nastawią się na 2-3 kontry na cały mecz, będzie murowanie jak za najlepszych czasów Mourinho

2

Ponoć radia firmy Pioneer dobrze się sprawują :P Sam posiadam jedno, ale przekracza budżet przez zestaw głośnomówiący i podłączenie BT

1

To dlaczego Słoweniec nie dał 19.5? Też mógł. Niczyja to wina. Rozumiem rozgoryczenie, ale taki jest sport.

2

Sędzia powinien sprawiedliwie oceniać skok ze względu na jego interpretację stylu a nie ze względu na narodowość skoczka. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to Norweg i Niemiec powinni naszym dawać po 16/17 punktów

3

Tebas kazał kontynuować zawody

15

Nie no, ogólnie zaśmiałem się, ale nurtuje mnie jedna rzecz - jaką rolę w tym żarcie ma jąkała oprócz jąkania się xD

3

Uwierz, że mnie i wielu też już to bawi :D im mniej się przejmuję i stresuję piłką, tym piękniejszy jest ten sport i przynajmniej się człowiek nie stresuje niepotrzebnie :P

3

Jakby mu poszerzyć boisko, to wrzutki miałby idealnie w pole karne ;)

1

Dzisiaj akurat ładnie pograł, przynajmniej pobiegał...ale ogólnie dno takie, że zaraz się cała drużyna do Nowej Zelandii przekopie

20

Pewnie muszą ręcznie wklepywać, panie, toż to technika z czasów tabliczek glinianych, nie wymagaj za dużo :D

3

No to klątwa podziałała z wyprzedzeniem o jakieś pół roku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?