Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Widzę, że płytkość i niezrozumienie wielowymiarowości/metafor masz opanowane do perfekcji, gdzie wysłać medal?
27
Nie sądziłem, że tej smutnej, ale poniekąd i radosnej chwili ujrzę tutaj tyle jadu i braku choćby krzty taktu.
Wielcy znawcy, którzy po upadku biura podróży w Egipcie wołaliby o państwową pomoc w sprowadzeniu ich do domu.
Człowiek z natury jest zdobywcą, odkrywcą. Gdyby nie to, to dalej mieszkalibyśmy w chatkach z g..... i latalibyśmy z dzidą za zwierzętami.
Tam, u góry może zdarzyć się wszystko. W pewnym momencie może dojść do obrzęku mózgu, niedotlenienia. Może się to zdarzyć za 9 razem, gdy poprzednie 8 wszystko było "z górki". Gdyby chłop wiedział, że zginie, to by tam nie poszedł...niestety w waszych główkach są tylko pieniądze, pieniądze i brak zrozumienia dla pasji, bo sami tak naprawdę nigdy nie poczuliście co to znaczy być wolnym i spoglądać na świat z 7 czy 8 tysięcy metrów...świeć Panie nad jego duszą
9
Cieszę się, że mogłem swoim podatkiem przyczynić się do uratowania ludzkiego życia, bez względu na to w jakim języku mówi ta osoba :)
0
według mnie zaczynają grać na zwolnienie Zidane'a...spójrz na ostatnie wypowiedzi Ramosa: "Wszystko gra, kochamy sie, ale...." :P nigdy wcześniej taki sygnał z tej drużyny nie wypłynął, ewidentnie jest coś na rzeczy :)
1
Czuję się zdelegalizowany, Ty brutalu xD
2
Ogórki zgodnie z planem odpadają, mistrzowska taktyka Zizou znów zdała egzamin!
1
Dobrze, że nie wiedziałem o meczu, zaoszczędziłem sobie 90 minut żenady XD
5
czasy dobrobytu nastały i ludziom z nudów wali do łba :P
33
wiesz co jest najpiękniejsze w piłce? Że jest nieprzewidywalna :D bo jeszcze niedawno, po Superpucharze, to Real miał być wielki i dominujący, wzmocniony transferami :D a jak jest - każdy widzi :P
1
U mnie podobnie, niestety na Politechnice myślenie "jeden dzień wystarczy" często potrafi wykończyć jeszcze przed pierwszą sesją :D ilu to już takich pożegnaliśmy...:D
0
No to chyba jest już mocno zależne od uczelni i kierunku :D
1
W sumie zawarłeś w wypowiedzi najistotniejsze - nie musisz lubić, ważne żebyś szanował :)
5
Wybrany w konkursie organizowanym przez sponsora Realu, wyjaśnione, można się rozejść :D
1
Wybacz, że nie odpisałem, ale wyszedłem ze strony :P
Każda strona ma swojego bohatera. On nam ratował sezon 13/14, zawsze walczy do końca (najczęściej nie do końca meczu, a swojego pobytu na boisku, ale zawsze coś). Oczywiście, chamskie zagrania, kopanie, gra łokciami...wszystkie te sytuacje są związane z Ramosem, ale dla mnie jest on jednym z najważniejszych piłkarzy w historii Realu i cieszę się, że ten człowiek nadal reprezentuje białe barwy :) Dla mnie po prostu symbol walki do samego końca, razem z nim "dorastałem" w tych barwach :D
18
eh, widzę, że coś dzisiaj kolega nie w humorze :/ w takim razie odpowiadam, bez dodatkowych rad - hiszpański łatwiejszy
0
No ale raczej w nauce języków nie jest istotne który łatwiejszy a bardziej co za ich pomocą osiągniesz :D
0
Hiszpańskim bez porównania dogadasz się w większej ilości miejsc :P
2
Wal prosto z mostu
60
W przerwie między nauką do kolosów stworzyłem sobie mema, po znaku wodnym widać gdzie wrzuciłem ponad 2h temu, niech zweryfikuje rynek :P
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/26840776_2454305954793866_8103895518507380215_o.jpg?oh=a787706815a62509e6a00ee19b7f8b95&oe=5AB11E13
0
XDDDDDDD
0
No ja nie mam z nim problemu :D
0
Krótka pamięć widzę, we wrześniu jeszcze pluliście na zarząd, że wybrał Douglasa :D
4
Przede wszystkim...kochać :)
0
Tak to się musiało skończyć :D Gratuluję i życzę Wesołych Świąt :D
0
Jak utrzymają wynik, to wygrywam zestaw kibica, postawiłem 0-2 xD
8
Śmieszki śmieszkami z Ronaldo, ale dopuszczanie do sytuacji, w której on może trafić w piłkę, to proszenie się o jakiegoś gola...
0
No to życzę Wam pięknego widowiska!
1
Oczywiście. Ale podstawa to niegrzebanie w instalacji na własną rękę. Trzeba wezwać fachowca. Normalne napięcie w gniazdku to 230V +/- 10%, wszystko odbiegające od tych wartości jest przez coś spowodowane. Sprzęty mają różną tolerancję na napięcie, ale w pewnym momencie coś może nie wytrzymać
1
Możliwe, że wadliwa instalacja. Może występować chwilowy spadek napięcia po włączeniu kolejnych urządzeń, instalacja może gdzieś nie mieć styku...najlepiej zadzwonić po fachowca albo zgłosić problem administracji, przyjedzie specjalista z przyrządami pomiarowymi i oceni sytuację :P
1
[odpowiedź do autora, missclick] :P
Mogły też nie zadziałać zabezpieczenia. Szczególnie, że aktualnie elektrykę w nowych blokach często robią ludzie, którzy się na tym zbytnio nie znają. Deweloper oszczędza na wszystkim, wystarczy popytać tu i tam :P Przyczyn może być wiele - źle dobrane bezpieczniki, wadliwa instalacja czy problem w samej lodówce.
I nie napięcie a natężenie :D