Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale prucie się o szpaler za KMŚ to już żart :D
Przecież walka między Barcą a Realem to jak rzucanie się grabkami w piaskownicy - cały czas albo szpalery, docinki, remonty ubikacji...rozumiem, że biznes na tym kręcą, ale to już trochę nudne się robi
0
Czyli nadal nie pokażesz mi swojej walki o sprawiedliwość w zeszłym roku? I gdzie te kontrowersje z poprzednich finałów Realu? :( Cóż, to wyjście to raczej próba zachowania resztki twarzy :(
I jak jesteśmy przy latach 50-tych - poproszę o dokładne źródła tych informacji, nagrania, relacje :)
1
Telefon do przyjaciela już jest, ale nie chcą zbytnio wprowadzać :D Chociaż w decyzji "karny albo nie" myślę, że i pół na pół by się sprawdziło :D
0
Oj nie nie, Gauss mówi o tym, że średnia jest zawsze zachowana z pewnymi odchyleniami, a próbą kontrolną nie może być rok, a np 10 lat :D No i rok zeszły - wpłynęło coś w finale na wynik? A w 2014? W 2016 był gol ze spalonego.
I gdzie się błaźnię? To Ty odchodzisz od mojego pierwszego pytania do Ciebie :D
4
Myślę, że to powinno zamknąć decyzję o tym, czy ktoś ma serce, śmietnik, która drużyna powinna mieć karnego, a która nie :v Szkoda, że w praktyce życie aż tak proste nie jest :D
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31598615_2535748519982942_480359179723210752_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeE-nOHC9XN0WFlJib3fTnTCw-8UbX-HyFjqTUJ-I7AnlnGENiYnfnQlZvku8wDOdQSLck_Jo_f3vbN9YofPa1SZDeHC1tSVJD8le7-4oUK7SQ&oh=1a84bb17339373a3a11adc5a0837cff6&oe=5B9A7679
0
Niestety, ale ten ostatni (z Juve) widziałem tylko szczątkowo, ze względu na moją nieobecność (zresztą podobnie jak drugi finał Realu z Atleti), a nie mam takiego zboczenia, że muszę mecze nadrabiać i jeszcze spisywać kontrowersje. Tylko powiedz mi - dlaczego w latach świetności Barcy powstał tekst UEFALONA? Ja Ci odpowiem - nie dlatego, że Barca kombinowała i kupowała mecze. Tylko dlatego, że cały świat patrzył, zazdrościł, czekał na spektakularny upadek i doszukiwał się kontrowersji w każdej decyzji. A tam, gdzie jest czynnik ludzki, będą odchylenia od normy. Jeśli nie zrozumiesz prostych zasad matematyki, jak rozkład Gaussa, to nie mamy o czym rozmawiać. A teraz, w latach dominacji Realu w LM sytuacja się powtarza.
A - i ja poprosiłem pierwszy :D
0
No i pokazałeś swój poziom po pierwszym moim kłopotliwym pytaniu, do drugiego nawet nie dotarłeś :D
I kompletnie nie wiem dlaczego mnie nazywasz jak jakiegoś rapera XD
0
Eh, widzę, że trochę ciężko będzie Ci cokolwiek uświadomić, domyślam się nawet dlaczego, ale nieważne.
Pokaż swój komentarz z meczu z PSG, po którym Mascherano przyznał się, że faulował z polu karnym Di Marię - wtedy też walczyłeś o "sprawiedliwość"? Tylko szczerze :)
I dla Ciebie Cekir i Olivier to ci sami sędziowie? Bo napisałeś to tak, jakby to były identyczne sytuacje, ci sami sedziowie, tylko piłkarze się zamienili koszulkami :)
0
Tak nawiązując do karnego po spalonym...wczoraj w skrótach pan prowadzący powiedział "Robert wchodził nakładką, ale później był faulowany przez Ramosa" :D Tak swoją drogą, to gloryfikowanie Bayernu tylko ze względu na Roberta, to jest najbardziej żenująca rzecz w polskich mediach sportowych :D
Ben5 - Vidala nie powinno być od pierwszych minut na boisku, ale sędzia nie miał śmietnika zamiast serca i pozwolił grać mu dalej :v
Popatrz trochę ludzko na te spalone - dokładnie ten drugi, gdy podawał Marcelo. Brazylijczyk tak zaskoczył swoim wyjściem, że liniowego nie było w linii piłki, nie miał jak zauważyć spalonego. Te sytuacje pokazują idealnie jak potrzebny jest VAR
1
Gdyby Gazprom miał coś robić, to zapewne przepychałby Bayern :P
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gerhard_Schr%C3%B6der
Przy okazji przykład tego Pana wskazuje na to, jak ma się "wspólnota europejska" w zderzeniu z biznesem :P
0
Osobiście tego wywiadu nie czytałem, więc nie wiem jakie tematy były tam poruszane (był gdzieś przetłumaczony? Jak coś, to proszę o link), ale nie uważasz, że był to jeden z najbardziej rozdmuchanych (niesłusznie) w ostatnich kilkunastu latach? No i jest różnica między wywiadem, podkreślam wywiadem w jednej gazecie, a braku bieżących informacji w obu dziennikach, gdy dzień wcześniej podobne wydarzenia umieszczało się w "krzyczących" ramkach :p
Edit: No i AS...przecież to jest dno a nie porządne dziennikarstwo :D
1
Nigdzie przecież nie wspomniałem, o które błędy mi chodzi i w którą stronę :D Chodzi mi po prostu o kompletne przemilczenie dzień po tym, jak na poprzednich okładkach krzyczano o kradzieży i fatalnych sędziach. Ja wiem, że im bardziej kontrowersyjna okładka z Realem w Katalonii tym lepiej się gazeta sprzeda, ale czy to jeszcze poważne dziennikarstwo?
1
Przynajmniej nie stosują wybiórczego i aż zbyt stronniczego informowania :D
4
Czyli we wczorajszym meczu nie było skandalicznych błędów sędziego, które znacząco wpłynęły na wynik i zasługiwały na okładkę? :D
4
Musiała być dobra zabawa przed nagraniem :v
https://www.wykop.pl/link/4292993/studenci-wpadaja-do-familiady/
9
Norek Tadeusz
To Legii jest Prometeusz!
6
Ogólnie interwencje Ulreicha to był jakiś koszmar, chłop tak odpuszczał, był tak bierny (już pomijając tego babola), że ewentualnego kontrolowanego zakupu przez Real doszukiwałbym się nie w sędziach a własnie w bramkarzu Bayernu :D
1
"Kamil Stoch nigdy nie będzie lepszy od naszego Adasia, on się musiał mierzyć z prawdziwymi zawodowcami a nie jakimiś Prevcami czy innymi Tandami, konkurencja jest dużo słabsza" :D
2
Wejdź na dysk google, wrzuć tam filmik, a w mailu wklej link do tego pliku na dysku :)
8
Co w tym dziwnego? :D Nikt się nie spodziewał, że Barcelona zagra tak perfekcyjny ligowy sezon, to jest przecież szaleństwo :D
3
Komentarze pod Eleven, innego nie potrafię namierzyć xD
0
Oczywiście, że na poziom Xaviego i Iniesty nie wejdą, ba, obawiam się, że prędko takiego duetu w zadnym klubie nie ujrzymy. Ale bez wątpienia Lucas i Nacho to bardzo ważni gracze Realu, zawsze gotowi do gry i zostawiający serducho na boisku. A w składzie pełnych gwiazdek, tacy zawodnicy są bezcenni.
Osobiście za Alvaro tęsknię bardzo, przede wszystkim był razem z Ramosem liderem szatni. Wy się z jego wypowiedziami nie zgadzacie, u nas są odbierane jak słowa, który od człowieka noszącego opaskę kapitańską (Iker) nigdy nie wyszły, a powinny. I zawsze walczył do końca, może często nieczysto, ale on nigdy nie przestawał grać za swój klub. Nie bez powodu trybuny zawsze śpiewały do niego "Capitan" :D także CAP17AN :D
0
Ramos nie jest wychowankiem, ale jak tak traktowany przez kibiców, przyszedł bodajże w wieku 18 lat
Matiz, dodaj do tego Carvajala, Nacho, Alvaro Arbeloę, Lucasa Vazqueza :)
0
Real tych najbardziej obiecujących wypożycza albo sprzedaje z opcją pierwokupu, nie ma sensu żeby kisili się w 3 lidze, zresztą jest dosć duża rotacja zawodników, więc chłopaki nie mają się jak zgrać.
0
No kiedyś odpaść trzeba, nie ma siły :P A z drugiej strony pamiętasz jak było w fazie grupowej po laniu od Totków? Wszyscy piali o upadku Realu, wszyscy przewidywali szybkie odpadnięcie. "Bić mistrza" działa tutaj tak samo, jak w przypadku ery Guardioli - podważanie osiągnięć, węszenie spisków i analizowanie każdej stykowej sytuacji żeby dowieść, że wszystko jest niezasłużone :P
0
Chodzi o akcję z pierwszej minuty? Nie widziałem żadnej sensownej powtórki, wszystkie , które tu ludzie wrzucali były "genialnie" przyspieszane i zwalniane w nieodpowiednich momentach, także ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat :/
0
Który faul?
0
Jak będzie gotowa, to podeślij na priv :)
0
Chryste...czy to jest w ogóle legalne?! :D
0
http://www.fcbarca.com/la-rambla :D