1

Ale prucie się o szpaler za KMŚ to już żart :D
Przecież walka między Barcą a Realem to jak rzucanie się grabkami w piaskownicy - cały czas albo szpalery, docinki, remonty ubikacji...rozumiem, że biznes na tym kręcą, ale to już trochę nudne się robi

0

Czyli nadal nie pokażesz mi swojej walki o sprawiedliwość w zeszłym roku? I gdzie te kontrowersje z poprzednich finałów Realu? :( Cóż, to wyjście to raczej próba zachowania resztki twarzy :(

I jak jesteśmy przy latach 50-tych - poproszę o dokładne źródła tych informacji, nagrania, relacje :)

1

Telefon do przyjaciela już jest, ale nie chcą zbytnio wprowadzać :D Chociaż w decyzji "karny albo nie" myślę, że i pół na pół by się sprawdziło :D

0

Oj nie nie, Gauss mówi o tym, że średnia jest zawsze zachowana z pewnymi odchyleniami, a próbą kontrolną nie może być rok, a np 10 lat :D No i rok zeszły - wpłynęło coś w finale na wynik? A w 2014? W 2016 był gol ze spalonego.
I gdzie się błaźnię? To Ty odchodzisz od mojego pierwszego pytania do Ciebie :D

4

Myślę, że to powinno zamknąć decyzję o tym, czy ktoś ma serce, śmietnik, która drużyna powinna mieć karnego, a która nie :v Szkoda, że w praktyce życie aż tak proste nie jest :D

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31598615_2535748519982942_480359179723210752_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeE-nOHC9XN0WFlJib3fTnTCw-8UbX-HyFjqTUJ-I7AnlnGENiYnfnQlZvku8wDOdQSLck_Jo_f3vbN9YofPa1SZDeHC1tSVJD8le7-4oUK7SQ&oh=1a84bb17339373a3a11adc5a0837cff6&oe=5B9A7679

0

Niestety, ale ten ostatni (z Juve) widziałem tylko szczątkowo, ze względu na moją nieobecność (zresztą podobnie jak drugi finał Realu z Atleti), a nie mam takiego zboczenia, że muszę mecze nadrabiać i jeszcze spisywać kontrowersje. Tylko powiedz mi - dlaczego w latach świetności Barcy powstał tekst UEFALONA? Ja Ci odpowiem - nie dlatego, że Barca kombinowała i kupowała mecze. Tylko dlatego, że cały świat patrzył, zazdrościł, czekał na spektakularny upadek i doszukiwał się kontrowersji w każdej decyzji. A tam, gdzie jest czynnik ludzki, będą odchylenia od normy. Jeśli nie zrozumiesz prostych zasad matematyki, jak rozkład Gaussa, to nie mamy o czym rozmawiać. A teraz, w latach dominacji Realu w LM sytuacja się powtarza.

A - i ja poprosiłem pierwszy :D

0

No i pokazałeś swój poziom po pierwszym moim kłopotliwym pytaniu, do drugiego nawet nie dotarłeś :D

I kompletnie nie wiem dlaczego mnie nazywasz jak jakiegoś rapera XD

0

Eh, widzę, że trochę ciężko będzie Ci cokolwiek uświadomić, domyślam się nawet dlaczego, ale nieważne.
Pokaż swój komentarz z meczu z PSG, po którym Mascherano przyznał się, że faulował z polu karnym Di Marię - wtedy też walczyłeś o "sprawiedliwość"? Tylko szczerze :)
I dla Ciebie Cekir i Olivier to ci sami sędziowie? Bo napisałeś to tak, jakby to były identyczne sytuacje, ci sami sedziowie, tylko piłkarze się zamienili koszulkami :)

0

Tak nawiązując do karnego po spalonym...wczoraj w skrótach pan prowadzący powiedział "Robert wchodził nakładką, ale później był faulowany przez Ramosa" :D Tak swoją drogą, to gloryfikowanie Bayernu tylko ze względu na Roberta, to jest najbardziej żenująca rzecz w polskich mediach sportowych :D

Ben5 - Vidala nie powinno być od pierwszych minut na boisku, ale sędzia nie miał śmietnika zamiast serca i pozwolił grać mu dalej :v
Popatrz trochę ludzko na te spalone - dokładnie ten drugi, gdy podawał Marcelo. Brazylijczyk tak zaskoczył swoim wyjściem, że liniowego nie było w linii piłki, nie miał jak zauważyć spalonego. Te sytuacje pokazują idealnie jak potrzebny jest VAR

1

Gdyby Gazprom miał coś robić, to zapewne przepychałby Bayern :P

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gerhard_Schr%C3%B6der

Przy okazji przykład tego Pana wskazuje na to, jak ma się "wspólnota europejska" w zderzeniu z biznesem :P

0

Osobiście tego wywiadu nie czytałem, więc nie wiem jakie tematy były tam poruszane (był gdzieś przetłumaczony? Jak coś, to proszę o link), ale nie uważasz, że był to jeden z najbardziej rozdmuchanych (niesłusznie) w ostatnich kilkunastu latach? No i jest różnica między wywiadem, podkreślam wywiadem w jednej gazecie, a braku bieżących informacji w obu dziennikach, gdy dzień wcześniej podobne wydarzenia umieszczało się w "krzyczących" ramkach :p

Edit: No i AS...przecież to jest dno a nie porządne dziennikarstwo :D

1

Nigdzie przecież nie wspomniałem, o które błędy mi chodzi i w którą stronę :D Chodzi mi po prostu o kompletne przemilczenie dzień po tym, jak na poprzednich okładkach krzyczano o kradzieży i fatalnych sędziach. Ja wiem, że im bardziej kontrowersyjna okładka z Realem w Katalonii tym lepiej się gazeta sprzeda, ale czy to jeszcze poważne dziennikarstwo?

1

Przynajmniej nie stosują wybiórczego i aż zbyt stronniczego informowania :D

4

Czyli we wczorajszym meczu nie było skandalicznych błędów sędziego, które znacząco wpłynęły na wynik i zasługiwały na okładkę? :D

4

Musiała być dobra zabawa przed nagraniem :v

https://www.wykop.pl/link/4292993/studenci-wpadaja-do-familiady/

9

Norek Tadeusz
To Legii jest Prometeusz!

6

Ogólnie interwencje Ulreicha to był jakiś koszmar, chłop tak odpuszczał, był tak bierny (już pomijając tego babola), że ewentualnego kontrolowanego zakupu przez Real doszukiwałbym się nie w sędziach a własnie w bramkarzu Bayernu :D

1

"Kamil Stoch nigdy nie będzie lepszy od naszego Adasia, on się musiał mierzyć z prawdziwymi zawodowcami a nie jakimiś Prevcami czy innymi Tandami, konkurencja jest dużo słabsza" :D

2

Wejdź na dysk google, wrzuć tam filmik, a w mailu wklej link do tego pliku na dysku :)

8

Co w tym dziwnego? :D Nikt się nie spodziewał, że Barcelona zagra tak perfekcyjny ligowy sezon, to jest przecież szaleństwo :D

3

Komentarze pod Eleven, innego nie potrafię namierzyć xD

0

Oczywiście, że na poziom Xaviego i Iniesty nie wejdą, ba, obawiam się, że prędko takiego duetu w zadnym klubie nie ujrzymy. Ale bez wątpienia Lucas i Nacho to bardzo ważni gracze Realu, zawsze gotowi do gry i zostawiający serducho na boisku. A w składzie pełnych gwiazdek, tacy zawodnicy są bezcenni.

Osobiście za Alvaro tęsknię bardzo, przede wszystkim był razem z Ramosem liderem szatni. Wy się z jego wypowiedziami nie zgadzacie, u nas są odbierane jak słowa, który od człowieka noszącego opaskę kapitańską (Iker) nigdy nie wyszły, a powinny. I zawsze walczył do końca, może często nieczysto, ale on nigdy nie przestawał grać za swój klub. Nie bez powodu trybuny zawsze śpiewały do niego "Capitan" :D także CAP17AN :D

0

Ramos nie jest wychowankiem, ale jak tak traktowany przez kibiców, przyszedł bodajże w wieku 18 lat



Matiz, dodaj do tego Carvajala, Nacho, Alvaro Arbeloę, Lucasa Vazqueza :)

0

Real tych najbardziej obiecujących wypożycza albo sprzedaje z opcją pierwokupu, nie ma sensu żeby kisili się w 3 lidze, zresztą jest dosć duża rotacja zawodników, więc chłopaki nie mają się jak zgrać.

0

No kiedyś odpaść trzeba, nie ma siły :P A z drugiej strony pamiętasz jak było w fazie grupowej po laniu od Totków? Wszyscy piali o upadku Realu, wszyscy przewidywali szybkie odpadnięcie. "Bić mistrza" działa tutaj tak samo, jak w przypadku ery Guardioli - podważanie osiągnięć, węszenie spisków i analizowanie każdej stykowej sytuacji żeby dowieść, że wszystko jest niezasłużone :P

0

Chodzi o akcję z pierwszej minuty? Nie widziałem żadnej sensownej powtórki, wszystkie , które tu ludzie wrzucali były "genialnie" przyspieszane i zwalniane w nieodpowiednich momentach, także ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat :/

0

Który faul?

0

Jak będzie gotowa, to podeślij na priv :)

0

Chryste...czy to jest w ogóle legalne?! :D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?