Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Casemiro w tym czasie albo uzupełniał braki w środku obrony albo na boku. Ogólnie pod względem taktycznym w obronie za czasów Zidane'a to był jakiś koszmar, każdy biegał bez ładu i składu, ktoś się podstawiał, przewracał, zapominał wrócić. Casemiro sam wszystkiego nie obskoczy, szczególnie ustawiony jako ŚPD. W takiej formacji masz tyle możliwości minięcia gracza, że przy ofensywnej obronie po prostu są gigantyczne dziury
3
Największym problemem Realu w obronie to brak wsparcia pomocników. Przy sporej części straconych goli to Kroos zamiast poprawnie kryć, to gdzieś tam sobie truchtał i odpuszczał. A przy dość ofensywnej obronie (Ramos, Marcelo, Carvajal) powroty są bardzo istotne. Do tego doszły bardzo ciekawe rozwiązania defensywne, np Carvajal kryjący przy wrzutkach Mandzukicia XD
0
Pewnie Diesle? Te z czasów właśnie 2003, pewnie nawet do teraz, są awaryjne, nawet bardzo. Dlatego tak dostały po cenie, nawet benzyniaki, z czego należy się jak najbardziej cieszyć, bo można wyłowić bardzo tanio świetnie wyposażone i wygodne auta.
Przy okazji - rodzice mojego przyjaciela mają Golfa VI - już dwukrotnie przeskoczył im pasek rozrządu, do tego ciągłe problemy z wtryskami.
Jaki morał? Masz jak trafisz i jak dbasz. Jeśli wymieniasz olej i filtry częściej niż coś już się zepsuje, to masz szansę uniknąć większych usterek :D
0
No to Megane lat 18 bez poważnych ani mniej poważnych usterek, do tego, uwaga, trzymać się - Laguna II 15 lat - bez usterek. I kilkuletnie Clio IV jako miejska popierdółka, też bez awarii :D
Ewentualnie autorowi jeszcze mogę zaproponować Lagunę II w kombi z silnikiem benzynowym 2.0 - kopa ma, za tę cenę dostaniesz ze skórą w środku i jeszcze zostanie
2
Alfa Romeo 159 w kombi w tej cenie idealna
Francuzy szybko się psują? Albo swoimi trzema nie jeżdżę i nie wiem albo lecisz na micie
0
Taktyczny komentarz, też się wybieram, to i coś zwiedzę przy okazji :D
1
Cóż za niespodziewana ciekawostka :D
2
Piast - Termalica :D Mecz tragiczny, a gole jak ze składanki dobrego turnieju na wysokim poziomie :D
0
Raz w życiu byłem na meczu polskiej ekstraklasy. Tamten mecz był początkiem 4 wygranych meczów ligowych Piasta Gliwice z rzędu #talizman #wygramyligę XDD I wbrew pozorom nie mam jakiejś wielkiej traumy po tym widowisku, a bilet kosztował mnie całe 5zł XD
0
Se queda!
0
A też ci policjanci udawali demonstrantów i prowokowali zamieszki? :D
0
Czujnik położenia wału odpada, wtedy po prostu nie odpala
2
Gra rękami mu jednak została :v
4
Gdyby skrócił urlop siedziałby jeszcze bardziej obrażony xD
3
Uuuu antysocjopatyzm
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
No brzmi to fatalnie, ale tak właśnie powinno być - przygotowanie do sezonu to ma być 150% pracy na treningach żeby wytrzymać do końca sezonu w miarę dobrej kondycji.
0
Brawo. Ktoś tu chyba rzeczywiście nie ma argumentów jeśli czepia się ostatnich czterech słów w komentarzu na 10 linijek :D
0
Schizofrenia najczęściej diagnozowana między 26 a 30 rokiem życia. Sugerujesz, że lepiej nie szczepić przed tym wiekiem żeby ludzie mogli na spokojnie stwierdzić czy dana choroba jest związana ze szczepionkami?
Statystyka jest bezlitosna, rozkład Gaussa też jest bezlitosny. Nawet jeśli szczepionki mogą potęgować jakieś objawy choroby, to nie oznacza, że należy poświęcić zdrowie pozostałej, 95% części społeczeństwa.
I najpopularniejsze i najśmieszniejsze: MYŚL SAMEMUUUU. A ziemia jest płaska.
5
Dobra, ale każdy zadeklarowany antyszczep w ogólnym spisie i w przypadku jakiegokolwiek zachorowania w naszym kraju na chorobę zakaźną wyeliminowaną szczepionkami w ubiegłych dziesięcioleciach, osoby te równo przyjmują na siebie koszty leczenia, kwarantanny i obsługi szpitali :D
2
Też tak miałem, do pewnego momentu. Potrafiłem 3/4 razy w tygodniu zjeść dużego kebaba z podwójnym mięsem a waga nawet się nie ruszyła. Zmieniło się na studiach i to tak poważnie, że od 3 tygodni biegam i jestem na diecie MŻ XD
No i swoje zrobiły też unieruchomienia po kontuzjach, bo jeść jadłem dalej, ruszać się nie miałem jak :v
0
Wiesz, już były pomysły rozgrywania tego w USA czy Chinach, Maroko przy tym to jak rozgrywane SP polski w Sosnowcu, daleko nie ma. Oni wychodzą z założenia, że kibice i tak przyjadą, więc organizatorzy mają ten problem z głowy. Trzeba się pogodzić z faktem, że piłka nożna ma przede wszystkim zarabiać, ze zdrowiem zawodników nikt się "u góry" zbytnio nie liczy, tak samo z kibicami
4
Idea piękna, ale w przypadku nierozgrywania SP nie da się zarobić na prawach do transmisji i sprzedanych biletach + zawsze zyskuje wtedy lokalna turystyka, bo na tych meczach jest naprawdę sporo ludzi z zagranicy w ramach wakacji :P
1
Juve z Adidasem podpisało umowę, w świetle której klub otrzymuje 40% ze sprzedaży koszulek
3
Łobuz kocha najmocniej
4
Nie rozumiem aż takiego zachwytu nad Chorwatem - jego niedokładność raziła w oczy, i to strasznie. O ile w rozegraniu, podciągnięciu akcji był naprawdę przyzwoity, to "ostatnie dogranie" w zdecydowanej większości przypadków miał fatalne
3
??? XD
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/026/618/ZEBxqIA.jpg
9
Czy to godzina W rozpoczęcia zamieszek? XD
1
Problem ze studiami humanistycznymi jest taki, że często przyszła praca jest z nimi niekoniecznie związana. Bo studia mogą być świetne, interesujące, ale jak wyjdziesz za 5 lat z magistrem w ręku, to będzie "no...i co dalej?".
Z wymienionych kierunków, osobiście, brałbym administrację
1
Ja też nie, to chyba była klątwa na całe życie xD