4

Ten trener w wywiadach wypowiadał się właściwie tylko o Messim, co piłkarzom wyraźnie przeszkadzało, np. Aguero. Już widzę jaka będzie ich reakcja jak jeszcze Leo wybierze skład na następny mecz...:D

12

Jeśli ten wynik się utrzyma, to ja nie wierzę, że Meksyk i Szwecja nie zagrają następnego meczu "na wyrzucenie" Niemiec z mundialu :D

5

Masz dziwny sposób wyciągania relacji przyczynowo-skutkowych. Od Ronaldo nikt nie wymaga wygrania nic z reprezentacją, więc Messi jest od niego lepszy? A może to kwestia tego, że kadrowo Argentyna jest praktycznie najlepsza na świecie i powinna na każdej imprezie bić się o zwycięstwo?

2

Bo to wynika z frustracji. Ludzie niepotrzebnie z góry przyznali Argentynie mistrzostwo, teraz po prostu są rozgoryczeni, na siłę szukają winnych i bluzgają na tego, na którego najbardziej liczyli. Głupie, ale nadal ludzkie :/

2

Od wczoraj piszesz praktycznie to samo. Przecież tu wszyscy (włącznie ze mną, żeby nie było) wiedzą, że Leo jest najlepszym piłkarzem w historii. Przekonanych nie trzeba przekonywać, pisz to tam gdzie go non stop wyzywają od najgorszych.

11

Już zostawiając Argentynę w spokoju - zobaczcie jaką DRUŻYNĘ(!) stworzyła Chorwacja. Reprezentacja, która w swoich szeregach ma piłarzy Realu, Barcy, Atleti, Juventusu czy Interu, Rijeki i Dinama, a jednak potrafili zostawić podziały klubowe z boku i wspólnie walczyć. Prawie się pobili z Argentyńczykami w obronie kolegów z reprezentacji. Naprawdę zaimponowali mi wspólnym zrozumieniem na boisku. Za to Chorwatów traktuję z największym szacunkiem jako naród - jeśli jest potrzeba, to potrafią stanąć w jednym szeregu i walczyć, w codziennym życiu jak i piłce nożnej :P

7

Ivan to jest jeden z najlepszych pomocników na świecie. Chłop od czarnej roboty, dzisiaj było widać tak naprawdę jakie on ma potężne umiejętności i jak jest wszechstronny. No ale ludzie z internetu mądrzejsi od kilku trenerów Barcy i Chorwacji, którzy Ivana nie pomijają w swoich składach :D

0

Pani Sidzej chodziło o to, że Leo jest w Argentynie obwiniany nawet o miesięczny brak deszczu, wszystko to jego wina :P

17

W każdym meczu decyduje dyspozycja dnia. W rozgrywkach ligowych jest po prostu większy margines błędu.

0

Edit: No nieźle, nie doczytałem, że chodzi o LM czyli o Barcę a nie wczorajszą Argentynę, komentarz do zapomnienia XD

Ogólnie Aguero wczoraj w pierwszym składzie to chyba nie była dobra decyzja. Oczywiście, strzelił gola, ale tylko w momencie, gdyż błąd popełniła obrona a Rojo (?) uderzył tak szczęśliwie, że piłka spadła idealnie pod nogi Sergio. Umiejętności ma wielkie, ale wystawienie napastnika z 1,73m i do tego Messiego z tyłu na drużynę, która gra autobus w polu karnym i ma samych potężnych zawodników, to nie był dobry pomysł. Di Maria słał te wrzutki na nikogo, Islandia kasowała bez problemu. Akurat w tym meczu Higuain był według mnie lepszym wyborem, bo przynajmniej mógłby powalczyć w powietrzu.

A Dybala? Dla mnie on się zbytnio pali psychicznie w ważnych meczach. Ale kiedyś musi przyjść przełamanie, kiedy jak nie w następnym meczu :)

0

No co Ty nie powiesz :D

1

Nawet nie tłumacz "Poland" na niemiecki... XD

1

Islandia zaraz spuchnie

0

No ogólnie mecz można zabić jedną kontrą i broniąc się cały mecz. Grecja 2004 pozdrawia serdecznie :P To jest mundial, a nie piłka klubowa :D

1

Bo szczerze mówiąc z tego bierze się to ogólne, męczące podniecanie się jego występem - każdy wyśmiewa jego słabe występy, machanie nóżkami nad piłką, machanie rękami, miny po zagraniach kolegów czy próby przewrotek, ludzie wróżą mu wypalenie, skończenie się, po czym przychodzi taki mecz jak z Juve (ten z przewrotką) czy wczorajszy z Hiszpanią i następuje ogólnoświatowe zaprzeczanie wszystkim wcześniej wymienionym rzeczom. Po prostu trzeba odpuścić śmianie się z niego na każdym kroku, bo o nim jest głośno nawet jak nic nie zagra, a gdy się już przestaniemy z niego śmiać, to takie spektakularne powroty też mniej będą irytować :D

1

Bo Caballero to talizman i legenda Argentyny, ewentualnie pełni rolę Peszkina XD
A Rulli zaliczył niesamowity zjazd formy, więc się nie dziwię, że nie załapał się do kadry

0

Dokładnie, ludzie się przyzwyczaili, że muszą mieć tu i teraz każdą gwiazdeczkę. Wbrew pozorom Real i Barcelona to nie są raje na ziemi, naprawdę można odrzucić z różnych powodów ich oferty....i tyle, po prostu

1

Swoją drogą wspominałeś, że nagrywasz na YT - mógłbyś podesłać linka do kanału na priv? :)

1

Proszę Pani...co tak dużo egzaminów? :D

2

A z ciekawości - jest gdzieś podana informacja, że rezygnuje z reprezentacji? Może będzie szalony i ogarnie dwie rzeczy na raz :D

3

Hiszpański trener nie powoduje automatycznego zatrudnienia wszystkich możliwych Hiszpanów, a przede wszystkim sami piłkarze muszą się zgodzić, uspokójcie się :D

0

Nie żałuj sobie, po takim poście trzeba trochę nadrobić :D

0

Akurat niżej była dyskusja o kebabach, poczytaj sobie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Najlepszy dla mnie zestaw to opcja full (mięso, sałatka, frytki) w cieście z sosem mieszanym :D

0

Żeby w tym kraju dobrze zarabiać nie trzeba mieć ani znajomości (bo je można uzyskać w ciągu swojej własnej przygody), ani być politykiem, ani lekarzem, ani prawnikiem...wystarczy znaleźć robotę, w której jesteś naprawdę dobry, a na rynku pracy będą się o Ciebie bić

1

:v

11

No patrzcie...akurat trafił do Cali, co za zbieg okoliczności :v

0

To wskaż w moim komentarzu jakiejkolwiek bronienie Ramosa :D napisałeś, że nawet go nie przeprosił. Ja jedynie napisałem, że nie wszystko trzeba w życiu załatwiać publicznie :D wrzuć na luz mistrzu, spinasz się bez powodu i odpowiadasz sobie słowa, których ja nigdzie nie napisałem. I tak jak mówiłem - zaczynać od ad personam, to tak trochę słabo

0

Czyli tak, nawet nie wiesz jak takim atencyjnym wyjściem przyznaje się rację drugiej stronie. Pozdrawiam serdecznie :D

0

Rozumiem, że gdy nie masz innego argumentu, to musisz jechać w autora komentarza? :D Nieźle :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?