3

Od tego weekendu wyścigowego

7

O niczym bardziej nie marzę w piłkarskim świecie jak o mistrzostwie kraju dla Piasta XD aż sobie bilecik na przyszłą niedzielę kupię :D

0

Dorzucam się i wrzucam na fp :)

8

"Problemem będzie ewentualna interpretacja tych artykułów przez państwa członkowskie i tu mogą pojawić się ewentualne problemy, teraz nic nam nie grozi."

O to właśnie chodzi! Czy ktokolwiek uważa, że rządzą nami ludzie o kryształowych sercach? Że wszystko będzie interpretowane w idealny sposób? Na każdym kroku działa czynnik ludzki, który wysypuje "idealne" regulacje. Sędziowie się mylą, komornicy odbierają mienie bez potwierdzenia do kogo należy a ludzie umierają na SOR bo przez 10h nikt nie udzielił im należytej pomocy.

Wiara w czystość intencji polityków to po prostu naiwność. I to bez rozgraniczenia na to kto na kogo głosuje.

5

Taki protip od starszego stażem kolegi
Nie musisz na każdym kroku dodawać jak bardzo kochasz Barcę, tu jakieś 95% to kibice tego klubu i raczej też chcą żeby ten klub wygrywał, nie wyróżniasz się.

0

Szkielet pozostaje ten sam - przerzucenie odpowiedzialności za publikowane treści. I tego krajowe ustawy już nie zmienią.

4

Będzie można. Dopóki nie znajdzie się ktoś "życzliwy" wrzucający niedozwolone treści. A w czasach brutalnej walki z konkurencją, to każdy najmniejszy januszex będzie chciał zrzucić stronę publikującą podobne treści. Prewencyjnie opłacalnym będzie zablokowanie komentarzy i udostępniania treści osób trzecich.

22

Wprowadzenie ACTA2 przerzuca odpowiedzialność wrzucanych treści na właścicieli stron. Oznacza to mniej więcej tyle, że albo właściciele fcbarca.com i innych portali stworzą idealnego bota sprawdzającego każdy komentarz (niemożliwe) albo zatrudnią kilkunastu ludzi do ciągłego sprawdzania komentarzy (mało prawdopodobne ze względów finansowych) albo całkowicie wyłączą możliwość dodawania komentarzy na stronie (i takie coś już jakiś czas temu wprowadził np. Onet).
To samo będzie dotyczyć wszystkich stron Google, Facebooka i każdego portalu jaki spotkaliście w internecie.
Brawo Europo.

1

A wystarczyło napisać "napiszę niepopularną opinię" XD

1

Nie wykluczam, zapewne tak jest :D

3

Jak strzela Rakitić, to nie potrafię być zły :D No nic, kolejny wpierdziel do kolekcji, gratulacje :D
I chyba to jest najlepsze podsumowanie aktualnego Realu:
https://www.facebook.com/RealMadrytNiezbytPowaznie/photos/a.2401476180076844/2800320050192453/

0

Sezon, od którego zacząłem wspierać Real :D
Kiedyś to była La Liga, teraz to nie ma La Ligi :/

15

Zamknąć to powinni wszelkie drzwi przed Furmanem.

1

"Rozumiem atak na kibica Realu."
Stop mowie nienawiści! Ale tylko tak trochę XD
Podwójne standardy

1

Tebas jak zwykle pijany albo niespełna rozumu. Dalej nie może sobie poradzić z faktem spadku zainteresowania ligą po odejściu Neymara i Ronaldo, więc musi robić sztuczne zamieszanie XD

9

Może i jesteśmy krajem bezpiecznym, ale jednocześnie najbardziej podzielonym. Chamstwo się aż przelewa, ciągłe docinki, wypominanie, wytykanie. I to nie tylko w polityce, zauważ co się dzieje. Niestety nie zmieni tego ani śmierć Adamowicza, nie zmienił tego Smoleńsk.
Wejdź czasem dla "sportu" zobaczyć co się dzieje na grupkach związanych z obozami politycznymi. Wyzwiska lecą tam takie, że włosy stają dęba, a wychowałem się już w czasach internetu i myślałem, że wiele w życiu widziałem. Robią to dodatkowo ludzie podpisani nazwiskiem, z własnym zdjęciem, zdjęciami swoich krewnych i wpisanym miejscem zamieszkania i pracy...przecież to jest paranoja.
Podzielonym społeczeństwem łatwiej jest rządzić.

32

Z grupy TTPN, trzymać się, bo będzie ostro xD

"Sergio Ramos: "Mówią mi, że jestem agresywny. Ciekawe stwierdzenie, gdybym był agresywny nie miałbym 25 czerwonych kartek lecz dwa razy tyle".

Via. Jedenastka"

50

"Znane są już dane osobowe dwóch osób, które włamały się na konto Pawła Kukiza. Są to: Johnnie Walker i Jim Beam" XD

26

Zawsze można wystawić nieuprawnionego do gry zawodnika i rozwiązać problem bardzo szybko :v

0

Spokojnie :) lepszy kryzys na początku sezonu niż po nowym roku, gdy w ciągu kilku spotkań można się zawinąć z Pucharu Króla, LM i narobić sobie kłopotów w Lidze

1

Ta gra mnie niszczyła, na każdym świecie, na którym grałem dochodziłem do +100 wioch, co było już bez ładowania pieniędzy niemożliwe do ogarnięcia. A siedzenie po nocach żeby zgrać ataki, pilnowanie połowy plemienia na zastach...to już chyba nie dla mnie :D

0

Raz mi się udało uchwycić ładne błyski w slow mo, ale telefonem, jednak tak mi się spodobało, że chyba trzeba zainwestować w porządniejszy sprzęt :D

1

Ale Ty masz ograniczone pojęcie XD Przecież o takich teoretycznie nieistotnych sprawach, to nawet fajnie przy piwku pogadać. Wyleć jeszcze z argumentem, że logarytmy nie są ci potrzebne do zakupów w sklepie.
Osobiście kształcę się w kierunku inżynierskim, a wygrywałem konkursy historyczne i polonistyczne. Bo mogłem, bo mnie to interesowało, a teraz przynajmniej nikt mi kitów historycznych nie wciska i żadną wielką lechią głowy nie zawraca :D
Takie podejście jak Twoje, to jest budowanie fundamentów pod analfabetyzm naukowy.

2

Trzymej mnie bo nie wytrzymam XD

Ale spokojnie, w okresie pylenia roślin przeczytałem, że pył na samochodach to wina DYMU z CHŁODNI KOMINOWYCH (oczywiście nazwanych kominami xD) w elektrowni....

0

Chwytasz sobie prawy dolny róg białego okienka i możesz zacząć się bawić :D

8

Po ponad 1300 dniach w serwisie zorientowałem się, że można sobie zmieniać rozmiar tego białego pola tekstowego, w którym piszemy komentarz XD

0

No zbiera. Tak jak ktoś wyżej wspomniał - nie uzbierał przez wszystkie lata nawet rocznego budżetu.
Ogólnie tak działają fundacje. Na całym świecie. Przeznaczają datki głównie na leczenie/sprzęt. WOŚP po prostu robi to "z pompą".

Czas się obudzić i po prostu uświadomić, że nadal żyjemy w socjalistycznym państwie, gdzie obietnicami wsparcia, socjalem, ulgami, zniżkami, dopłatami można wygrać wybory. Zaprzepaszczono okazję na uzdrowienie Polski 30 lat temu. To są dalej ci sami ludzie, po prostu zmienili sztandary.

1

Podejmę się polemiki, ale to trochę taki wylew myśli i ciężko ogarnąć
- Ten wkład WOŚP to jest trochę wyolbrzymiany jeśli porówna się coroczny budżet NFZ na sprzęt, ale nie zmienia to faktu, że inicjatywa szczytna, ale sytuacja patologiczna, bo cały sprzęt powinien pochodzić z NFZ. Także nie bardzo skąpa, a uzupełniana WOŚPem
- Żaden rząd nie podejmie się reformy służby zdrowia, bo automatycznie będzie prowadziło to do przegranej w wyborach
- Zrzutki na leczenie działają na całym świecie
- Trzeba wprowadzić obowiązkową zapłatę za świadczenia zdrowotne. I to nie żart. Załóżmy symboliczne 30zł za 3 miesiące. Ograniczy chodzenie do lekarzy ludzi, którzy po prostu chcą z kimś pogadać, a uwierz, jest to zjawisko bardzo, bardzo częste
- Prywatyzacja szpitali do obowiązek, wtedy lekarze będą zarabiać więcej na zasadzie zwiększenia konkurencyjności

0

Rower też, szczególnie górski. Pozycja na nim nie sprzyja plecom :P Więc jakby tak drążyć, to najbezpieczniej nie robić nic :D

Z własnego doświadczenia -dieta MŻ + bieganie co 2-3 dni dało świetne efekty

3

Pamiętam jak oglądałem to po niemiecku i praktyczne z samej animacji rozumiałem o co chodzi w odcinku. Później natrafiłem na polską wersję i okazało się, że mniej więcej ogarniałem to fabularnie, eh, Spongebob Schwammkopf w serduszku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?