3

@MrNobody jeśli chodzi o zdobywanie środków - sprawdź dofinansowania z Unii na założenie firmy, szczególnie do kobiet często kierowane są takie programy unijne :)

1

@VenoM @Kacper1432 eksperci wyraźnie podzieleni XD

6

@tomek256 był znany, nie żyje, nakręcili o nim film a ostatnio miał urodziny. To tak w skrócie, bo nie wiem od którego momentu nie wiesz co z nim xD

1

@Commando dobrej nocy Słońce

0

@PrinceDamon w obliczu odejścia Dziczka, Sedlara i poważnej kontuzji Czerwińskiego i średnio trafionych transferów...Piast musisz :D

1

@kempnou a w którym miejscu ktoś się cieszy? Prawie wszyscy moi pradziadkowie zginęli w pierwszych dniach wojny, na Śląsku. Dla mnie to nie jest chwila do radości.

@Quahoo chyba jesteś trochę za krótki żeby podskakiwać

5

@kempnou mistrzu, sam tu pisałeś o CSie...zresztą codziennie trzeba komuś przypominać czemu służy La Rambla?

48

"A więc wojna! Z dniem dzisiejszym wszelkie sprawy i zagadnienia schodzą na plan dalszy. Całe nasze życie, publiczne i prywatne przestawiamy na specjalne tory, weszliśmy w okres wojny. Cały wysiłek narodu musi iść w jednym kierunku. Wszyscy jesteśmy żołnierzami. Musimy myśleć tylko o jednym - walka aż do zwycięstwa!"

80 lat temu rozpoczęła się walka do ostatniej kropli krwi polskich żołnierzy i cywlili. Opuszczeni przez sojuszników i własne elity polityczne bronili swojej Ojczyzny, godności, honoru i rodzin.

Pamiętajmy o bohaterach, ale też o ciągu przyczynowo-skutkowym, który doprowadził do tej wojny.
Niech najważniejszy będzie inny cytat, umieszczony na Westerplatte:
"Nigdy więcej wojny"

4

@Tom0VeB Żeby dołączyć wystarczy tylko [Dalsza część komentarza widoczna tylko dla członków La Rambla premium. Kliknij aby sprzedać swoją duszę]

1

@Janiama bardziej niż zawodnikom ufam opinii @ViscaBarca123 który też go chwali :D ale nie można się napalać, teraz czeka go największy sprawdzian - utrzymanie presji i dalszy progres

7

@lucas/catalan ale że kilka dni przed tym wydarzeniem wszystkie organizacje LGBT odcięły się od niego, to Ty musisz wiedzieć. I to właśnie ze względu na podejrzenie, że to zwykła prowokacja. Więc sebki sebkom zgotowały ten los XD

10

@Solimalhio to jest jakaś pasta czy rozpocząłeś kurs na kołcza? XD

7

@G9 nie, bardziej prawdopodobna jest inwestycja w sklonowanie Rakiticia :v

2

@Kapitan hawk Nope. Na notatniku mam ten sam nick :P Komentowałem dzisiejszy artykuł o powołaniu dla Jamesa, więc możesz sprawdzić :D

12

@wachaFCB In Lucas Vazquez we trust XD

2

@IronSanHybrid ewentualnie takie komentarze mogą mu zniechęcić ewentualnych kupców :v

0

0

@michal26 jego trzeba wyciągnąć z głębokiej depresji i choroby jaką jest alkoholizm. Chłop swego czasu chwycił się nie tych tematów co trzeba i dziwnym trafem w tym samym momencie w wypłynęły kompromitujące go materiały. On jest zniszczony jako człowiek a nie celebryta

1

@cules100pro "W dupie mamy kibiców którzy przyszli na ten mecz, a oni nie" xD

1

Powiem Wam, że z tej perspektywy to wyglądało jeszcze gorzej xD
https://zapodaj.net/c69506b6ec5ac.jpg.html

0

@Kidd No przecież porównywanie graczy z ostatnich lat z graczami z pierwszej ery Galacticos nie ma żadnego sensu. Oni mieli wielkie nazwiska, zbudowali potęgę marketingową Realu, ale jeśli chodzi o trofea to wyglądali troszkę miernie. Równie dobrze można porównywać Nacho z Hierro, ale jaki to ma sens?

1

@fhero dzieciaki :D
Mnie tam jego pozostanie w Barcelonie ni ziębi ni parzy, po prostu jego agent nie jest najzdrowszym zjawiskiem w piłce, staruszku

8

@dzagos chyba żart ominął Cię aż za bardzo xD

33

Gruby powinien mieć sądowy zakaz robienia piłkarzom wody z mózgu

4

@sewciu50 Oczywiście. Ale ciężko jest aby jakiś talent wypalił w twoim klubie, gdy te największe perły dajesz sobie odkupić.

8

@Resoviak123 Ale pytał o jego zdrowie czy co jadł na śniadanie? Bo jeśli chodzi o transfer, to nie ma to najmniejszego sensu.

5

@Delolen Płacz to będzie gdy zacznie się kolejny kryzys gospodarczy, który już jest za rogiem. Gospodarka światowa zwalnia, ceny uprawnień do emisji CO2 wzrosły w ostatnich latach o kilkaset procent, wzrosną jeszcze dwukrotnie. Energetyka nam się po prostu zawali, rachunki za prąd będą gigantyczne. PIS ze swoim socjalem trafił na dobre warunki ekonomiczne na świecie, przy kryzysie zawali to się jak domek z kart.

30

Szczerze? To co się dzieje w Białymstoku to jest najczystsza możliwa żenada. A pogarda dla drugiego człowieka zbiera tu jeszcze poklask. Sądziłem, że młodsze pokolenie, potrafiące sklecić zdanie wielokrotnie złożone, ma w sobie więcej tolerancji i zrozumienia drugiego człowieka.
Wiecie, że związki homoseksualne nie mają absolutnie żadnych praw? Nie mogą dziedziczyć po sobie majątku, nie przysługuje im nawet prawo do udzielenia informacji o stanie zdrowia ukochanej osoby. Wyobraźcie sobie, że Wasza druga połówka leży w szpitalu, a wy nie wiecie absolutnie nic.
Chamstwo, bicie, opluwanie wyzwiska - przy pochwałach partii rządzącej i jej elektoratu. I nazywacie to wolnością słowa? Wolność słowa to wyrażenie swojej opinii w granicach rozsądku i nieranienia bliźniego.
Jest mi autentycznie wstyd, że spora grupa wśród młodzieży daje się wciągać w te gierki, nie jest tolerancyjna, szanuje tylko swoje "świętości". A jednocześnie nie potrafi wypowiedzieć się w sprawach podatkowych, ustroju państwa czy jakiejkolwiek ścieżki rozwoju Rzeczpospolitej, a na wybory idzie zagłosować na konkretne mordy bez żadnej wiedzy o ich programie.
Wstyd.

15

@catluck Nie no rzeczywiście. Pokaz inteligencji i elokwencji XD

2

@deyna2018 dali jej po prostu zadanie psucia wszystkiego + irytuje mnie jej mimika :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?