Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Dobrze że już pierwszy odcinek Domu z Papieru przypomniał mi jak irytowała mnie Tokio, bo już zdążyłem przez ten czas zapomnieć
3
@Commando bilety wyprzedane :D
@WisniaKala zobaczymy co da się zrobić
10
Pozdrowionka :D trzymajcie kciuki o kolejną rundę!
https://zapodaj.net/bfa22695616d7.jpg.html
2
@bartekvisca Peaky Blinders, bardziej niż obowiązkowo :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pogba u neurologa byłeś? Objawy obejmują dość szerokie spektrum chorób, ale nie wyglądają najlepiej
0
@El _crack witam kolegę z wydziału :D
101
"Tylko Legia może nas godnie reprezentować w pucharach, Piast już po pierwszym meczu pożegna się z nadziejami o LM" XD
18
Kochani! Muszę Wam się pochwalić dziełem, do którego dołożyłem swoją cegiełkę:
Zespół PolSl Racing z Politechniki Śląskiej zajął 1 miejsce na świecie w kategorii przyspieszenie na zawodach Formula Student w Belgii :D reszta konkurencji już niedługo...
https://www.facebook.com/130693733755525/posts/1314032818754938/
2
@Socjopata tej bitwy już nie wygrasz xD
1
@NeroTFP no widzę tu początkującego miłośnika Beskidu Śląskiego :D może natrafimy na siebie na szlaku :D
2
@kamilos1214 za dużo myślisz, po prostu działaj :D rozpatrywanie wszystkich scenariuszy tylko cię zablokuje. A dwa lata różnicy, jeśli jesteście dorośli, to praktycznie żadna różnica wieku, także pakuj się w to a ja trzymam kciuki :D
0
@NeroTFP widzę Mario zaczyna karierę w patostreamach
61
"Nie obchodzi mnie kto zaczął, obaj idziecie do dyrektora"
0
@BigShaq Piłkarz finałów
1
@capoN Jestem w połowie, już nie wiem kto jest kim i w którym okresie xD ale to też wina tego, że pierwszy sezon obejrzałem stosunkowo dawno temu, właściwie w kilka dni i trochę wypadłem z fabuły. Niemniej - podoba mi się, wbrew temu co czytałem przed obejrzeniem
1
@PanPawelFcb Z tego co się orientuję to na jakąkolwiek hodowlę trzeba poświęcić kuuupę czasu i kapitału początkowego. To nie jest, że kupisz, nakarmisz raz dziennie i zbierzesz jajka, które sprzedasz. Polecam Ci prześledzić tag na wykopie #kurkazpodworka
Gość tam od początku opisuje swoją hodowlę - dorobił się sporej gromadki i dopiero niedawno zaczęło to na siebie zarabiać
12
@Kapitan hawk Poważnie, tego gunwa nie da się oglądać. Goebbels to przy TVP i całej otoczce dziennikarskiej pisu wygląda jak amator
2
@michal26 ???
Wolności tu sporo. Bo firma prywatna zwolniła pracownika. Bo mogła. Bo to ich firma i mają do tego prawa.
4
@draxidox we wrześniu ma być chłodniej, także możesz przenieść naukę na inny okres :D
1
@sebasek99 No mam nadzieję, że to jest nieśmieszny żart ;_; ale w tym kraju to jak z paskami TVP, już nie wiesz czy fejk czy prawdziwa głupota
2
@krzychu1526 oesu, tak się wylało, że aż mnie trochę zabolało XDDD
9
@krzychu1526 Gość w zielonej kurtce kulturka - najpierw pozycja boczna ustalona, a później ich skroił XDD
Eh, kiedy się nasze Sebki nauczą, że do wschodnich towarzyszy się nie podskakuje. Szczególnie, gdy to są Gruzini lub jacyś okoliczni mieszkańcy...przecież tam się chłopaków uczy składać wrogów chwilę przed nauką posługiwania się sztućcami XDD
0
@Danny Gaucho jeden z moich największych piłkarskich idoli...szkoda, że w pewnym momencie kariery forma się całkowicie posypała, mógł osiągnąć znacznie znacznie więcej
4
@NeroTFP Tomaszewski w czasie swojej kariery zbyt dużo strzałów z bliska obronił głową. Trzeba mu wybaczyć i zrozumieć.
0
@damianex10 https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/029/223/cover2.jpg
2
@AdrianGajewski2005 Ekhm no ksenofobia to strach przed odmiennością. A słowa Klepackiej to nie jest merytoryczna dyskusja poparta argumentami. To obrzucanie błotem podparte własną sławą, gdyby nie sława, to byłaby zwykłym twitterowym krzykaczem, na którego nikt nie zwraca uwagi.
A Ty się lepiej zastanów jakim osobom i wartościom kibicujesz. Bo człowiek z "Honorem" się tak nie wyraża, "Ojczyzna" była niegdyś schronieniem dla każdej opcji poglądowej, a "Bóg" jest miłosierny.
14
@AdrianGajewski2005 Przecież jej słowa są skrajnie ksenofobiczne i rasistowskie, zakrawające o obnażanie głupoty autora tych słów. Kreuje się na wojowniczkę prawej strony, a jedynie ją kompromituje.
1
@Lamora Full Metal Jacket to pozycja obowiązkowa
/jakim cudem nie zauważyłem słowa "seriale"? :D Niemniej polecam
27
O ludzie. Miałem okazję oglądać mecz Piasta z perspektywy trybun, później uczestniczyłem w fecie na głównym placu w Gliwicach, a na sam koniec przez pół miasta goniłem za autobusem z piłkarzami, aż doceniłem wyrobioną codziennym bieganiem wydolność XDD A jakie zdjęcia można zrobić z racami po zmroku! Oglądanie ekstraklasy to skrajny masochizm, ale przy takiej odległości do ukochanego klubu to "lokalny patriotyzm" zdobywa prowadzenie :D Każdemu życzę tak pozytywnych wrażeń jakich miałem okazję doświadczyć w Gliwicach ^^