Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Radziłbym uważać, bo raz za potępienie antyszczepów na tej stronie dostałem priva z życzeniem śmierci dla moich dzieci :v
0
Więcej kontaktów z piłką ma ta Okazja od Ter Stegena :D
2
Pena i Carrillo? Czekam jeszcze na Escobara i Murphy'ego :D
1
Tak
0
Parafrazując...."pisz sobie, a nas to w ogóle nie obchodzi" :D
A miało być do autora posta, coś znów popsułem xD
3
Kwestia godzin, ta? :D
22
Ktoś z charakterem jest potrzebny tak bezpłciowej drużynie. A jak wszyscy będą profesjonalistami, to i klubowe podziały zostaną zapomniane na czas zgrupowań
1
Prawdopodobnie coś z zakresu spalania paliw/oczyszczania spalin, ewentualnie jakiś aspekt techniczny instalacji odnawialnych źródeł energii, ale to już w zależności jak bardzo będzie mi się chciało xD
1
Z historii trzeba dysponować wachlarzem wiedzy z różnych epok, bo tam problemem jest wypracowanie - jeśli tam nic nie napiszesz, to tak naprawdę leżysz. Osobiście brałbym geografię, bo jako mat-inf było mi do tego przedmiotu bliżej, ale...tak naprawdę sama musisz zdecydować.
Do tego wydaje mi się, że każde liceum MUSI być tak skonstruowane, że 1 klasa jest ogólnokształcąca (już teraz są 4-letnie roczniki? Jeśli tak, to ten okres mógł się wydłużyć) i po niej możesz ewentualnie zmieniać klasy/szkoły/wybierać rozszerzenia wedle własnych upodobań.
Ten temat jest ogólnie ciężki, bo zrzuca się na ramiona 15/16-latków dość ważną decyzję, a w tym wieku ludzie nie mają jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość :/
0
Pierwszą klasę liceum spokojnie możesz przeczekać i zobaczyć co Cię będzie interesowało w kontekście studiów, bo jak dobrze kojarzę, to dopiero do liceum się wybierasz, prawda?
Przygotowywałem koleżankę do matury z historii, ale jeśli jest Ci ona kierunkowo zbędna, to nie ma sensu.
0
Tak, apka FB chyba wysypała się po aktualizacji (przynajmniej u części osób) i nie dało się przypisać języka polskiego aplikacji :/
16
Tak
0
Jak masz za dużo pieniędzy, to wskażę Ci kilka innych miejsc na ich wydanie xD
0
Nieznanie tego powinno być karalne :D
No i zepsułem, odpowiedź miała być do autora postu :
2
To ten Ronaldo wreszcie znaczy coś dla Realu czy nie? Bo raz czytam kwiatki, że bez Ronaldo drużyny grają lepiej, zaraz ktoś pisze, że bez Ronaldo liga dla Barcy będzie łatwiejsza...:D
1
Oby, pogodziłem się z tym w 5 minut po jego ultra taktownym wywiadzie po LM :D
24
Ale ochrona Juwentus na stadionie Legii? Bo Carlitos ma być prezentowany :v
0
Włoska piłka potrzebuje marketingowego impulsu. Ludzie uważają ją za nudną, bez gwiazd największego formatu. Szczerze mówiąc jest to chyba najlepsza aktualnie dostępna opcja i najbardziej prawdopodobna.
2
A nie daj Bóg nastrzela w pierwszych meczach Serie A kilka goli to zobaczysz, że będzie znów nazywany największym w historii, bo poradził sobie w 3 silnych ligach :D
0
Wrócimy do tematu za kilka lat i wtedy zobaczymy czy media nie będą prześcigać się w transferowych doniesieniach w momencie, gdy swoje odejście ogłosi Leo :D
3
Ani tchórzostwo ani odwaga ani egoizm. Jest to dramat człowieka pogrążonego w takiej depresji, która pozwala na zadanie sobie ostatecznego ciosu. Jest to również wołanie o pomoc, któreś z kolei, ale ta pomoc nigdy nie nadeszła.
1
Ozil ponad życie, tego transferu do Arsenalu będę żałował do końca :D
Mekston, rzeczywiście, położył rok wcześniej :D
0
Położył wtedy przy golu Puyola, jeśli dobrze pamiętam :/ Ale sprint z piłką przez pół boiska zaliczył, to prawda. Problemem Angela było to samo, co Ozila - znikanie na większość spotkania. Problemem Argentyńczyka była też praktycznie niedopuszczalna na tym poziomie gra jedną nogą - do tej pory pamiętam jego częste straty, bo po prostu nie potrafił się dobrze ułożyć do podania
0
Chyba żartujesz :D złapał formę od lutego, zagrał świetny finał LM, średni finał Pucharu Króla. A normalnie był jeźdźcem bez głowy z jedną sprawną nogą, ale dobrze ułożoną.
Mns21 - nie strzelił - bramkarz odbił strzał, głową dobił Bale :)
1
Sezon życia? W grudniu był jeszcze na wylocie :D W ostatnich miesiącach złapał formę zachciało się podwyżki no i pożegnał się z klubem :D
3
Panie! Czasami jest tu więcej kibiców Realu niż kibiców Barcelony i Messiego razem wziętych...:D
1
Konferencja opóźni się o 10 minut :)
2
Gramy do bólu przewidywalnie, mamy problemy z przyjęciem piłki, podnosimy ją w każdej akcji...dramat
0
To jego umowa o pracę xD
13
No to średnio go obserwujesz, bo w tym sezonie zaliczył taki zjazd, że ucichło wszelkie zainteresowanie tym bramkarzem