7

@Showman widzę, że pogarda w narodzie w stosunku do inteligencji wzrasta i powoli zbliża się do czasów zatęchłego komunizmu. Wiecie, że wolne dla uczniów nie jest równoznaczne z wolnym dla nauczycieli? Wiecie z jakim obciążeniem spotyka się nauczyciel? Wiecie ile tak naprawdę zarabiają? Cokolwiek wiecie czy wydajecie opinię na podstawie własnych wyobrażeń i spotkanych nauczycieli w trakcie swojej własnej edukacji?

0

@Kusco15 efekt zbyt małej ilości powietrza w jego składziku na miotły XD

2

@kamilos1214 co miesiąc oddaję połowę swojej wypłaty a miałbym jeszcze życie?

10

@Ziettol bokserki też czasem wypada wyprać :v
/choć przyznam szczerze, że bałem się otworzyć zdjęcie po "przyjaciel wypada z nogawki" xD

6

@IronSanHybrid widzisz, bo jakbyś zamknął część społeczeństwa w więzieniach to jeszcze będą sobie chwalić, że mają posiłki za darmo, a spanie w sumie nie takie twarde xD
Niedziele niehandlowe czyt. z zakazem handlu to tylko dowód na to, że nasze społeczeństwo lubi być ograniczone

16

Kochani! Przede wszystkim spokojnych Świąt :) odpocznijcie od wszelkich codziennych problemów, a jeśli przy Waszym rodzinnym stole jest miłość - korzystajcie z tego ciepła i dajcie cząstkę siebie swoim bliskim :*

1

@DonMatteo901 tak, Mentzen zawsze trafnie. A jak jednak nie, to na 100% ironicznie, zresztą jak cała zbieranina konfederatów

2

@Geble co dalej nie zmienia tego, że Real nie jest drużyną z ustabilizowaną formą. Ciężko stwierdzić czy jakąkolwiek formę ma. Bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu, że był to jednorazowy wyskok spotęgowany szybkimi golami, które podłamały Galatę niż oznaka nadchodzącej "dominacji" w następnych meczach.

0

Dzień dobry!
Witam Was w tę pochmurną niedzielę...z ustawowym ZAKAZEM handlu :v
Miłego dnia!


6

@Suzu dziadzia traci kontakt z rzeczywistością, trzeba zaakceptować i odsunąć mikrofon

4

@IronSanHybrid zawsze mnie żenowało podchodzenie "z tacą" do rodziny osoby zmarłej...poniżej pasa

6

@Danny Gaucho najsilniejszy może i ma, ale nigdy nim nie potrafił trafić w przeciwnika xD

6

8

Cóż, nasi przodkowie walczyli o wolne wybory. Oby nasi potomkowie byli wolni po naszych wyborach

5

@michal26 tak tak, kraje opanowane przez Arabów na skraju upadku, a PKB per capita mają takie, że nasza czysta rasowo Polska nawet nie jęknie XD
Też bym chciał tak "upadać". Może i nie oglądasz TVP, ale żyjesz w takiej bańce informacyjnej, że aż tutaj widać jak bardzo jednotorowo docierają do Ciebie informacje i nic z tym nie chcesz zrobić

6

@michal26 tak, chce praw do godności i...dziedziczenia po parterze. Adopcji dzieci i małżeństw (nikt nie prosi o małżeństwa kościelne).
Serio, doucz się troszkę. Nauczanie w szkołach - edukacja seksualna jest ważna, szczególnie na etapie dynamicznego rozwoju młodzieży, gdy hormony buzują.
Zresztą...nazywasz takie osoby zboczeniem, co ja tu chcę ugrać

12

@michal26 LGBT opanuje kraj XD
A Konfederacja niby taką wolność wyboru popiera (jak przy szczepionkach) ale jak już ktoś wybierze partnera życiowego inaczej niż w Biblii napisano, to wsadzać do więzienia :D
Ale widziałem ranking, według którego Polacy oceniają, że LGBT jest większym zagrożeniem dla Polski od kryzysu ekonomicznego i agresywnej polityki wobec Rosji...no cóż, po prostu demokracja ma poważne wady, a w tym kraju jest to aż zbyt widoczne

10

@puyol_presidend5 chciałbym tylko przypomnieć, że Konfederacja zbiera wokół siebie szuryzm w czystej postaci - antyszczepionki, płaskoziemcy, spiski, 5G a do tego skrajny katotaliban

7

@fcbfan1993 datę i miejscowość :p

0

@PeteR10 A4 to jest autostradą tylko na odcinku Gliwice - Katowice. Cała reszta to nieśmieszny żart. Gdzie i w którym kierunku stoisz?

6

@lucca87 o braku argumentów mówi człowiek, który w sumie nic poza własną ideologią nie ma na obronę swego stanowiska i popiera porównanie seksu do jazdy samochodem.
No cóż, żegnam zatem wojska kościelne, chyba znów rozgromione przez strasznych pogan i barbarzyńców
Chodź @Bykunn złupimy dzisiaj kilka kościołów i na koniec zjemy sobie kota podczas czarnej mszy :v

3

@msmsms w przypadku wypadku* drogowego można też zdecydować się na usunięcie szkody na własną rękę bez wzywania policji :D ale to chyba...to chyba troszkę Wam się nie wpasuje w narrację

*Edit: kolizji oczywiście :)

1

@lucca87 o używaniu słowa "konsekwencje" w odniesieniu do ciąży wspomniałem już wyżej :)
Nie, porównywanie wypadków drogowych do przypadkowych ciąż nie jest dobrym przykładem XD
Idźmy dalej waszą wspólną logiką - strażacy czasem ponoszą śmierć podczas gaszenia pożaru - niech strażacy nie jeżdżą do pożarów skoro nie są w danym momencie gotowi na śmierć XD

3

@lucca87 Hoooho mówisz o prawie do życia i że nie można decydować za kogoś o jego życiu. To teraz wytłumacz mi, jako osobie, która trzy lata swojego życia pracowała w hospicjum jako wolontariusz - dlaczego Kościół usilnie sprzeciwia się i blokuje wszelkie projekty ustaw o dobrowolnej eutanazji?
Wiesz jak to jest codziennie słuchać próśb i dosłownie - błagalnych jęków o niepodawanie leków i skrócenie życia tym ludziom? Co jest bardziej bestialskie? Usunięcie nierozwiniętego dziecka, które nie posiada jeszcze rozwiniętych połączeń nerwowych i nie czuje bólu czy zmuszanie do wieloletniej wegetacji ludzi, których codziennie trawi bolesna choroba? Ponoć Matka Teresa z Kalkuty mówiła, że przez ból szybciej idzie się do Nieba...wspaniała Święta
@msmsms porównywanie seksu do ruchu komunikacyjnego...Wy tak na poważnie czy sobie jaja robicie? Naprawdę zaczynam popierać zastąpienie lekcji religii kolejnymi godzinami lekcji o edukacji seksualnej.

5

@lucca87 Tak jak kolega @Cave raczył wspomnieć - prawo to nie obowiązek, tak jak matka nie ma obowiązku przez 9 miesięcy nosić ciąży. Ma prawo, nie ma obowiązku.
Zresztą sam wiesz, że zadajesz pytania, na które nie ma łatwej odpowiedzi. A wszystko przez dziury prawne i światopoglądowe w definiowaniu "dziecko" a "płód".
Któryś z Was użył słowa "konsekwencje" jako następstwa "wpadki". Przepraszam, ale ja nie chciałbym żyć jako konsekwencja. Raczej, według terminologii kościelnej - jako owoc miłości dwójki ludzi :) Bo chyba dopiero wtedy można powiedzieć, że wszyscy są chciani i mają szansę na szczęście.

4

@msmsms Panie kolego, nie wiem czy ktoś Ci kiedyś uświadomił, że ciężko ze 100% sprawnością antykoncepcji. Naprawdę, dajmy ludziom decydować o swoim życiu bez wpychania im na siłę rozdmuchanych ideologii, które najczęściej sięgają do momentu, w którym osoby je głoszące same się muszą "poświęcić" vide celibat kościelny czy miłuj bliźniego swego jak siebie samego i tolerancja LGBT i uchodźców :D

5

@msmsms a dlaczego ludzie, w których przypadku nie zadziałała antykoncepcja mają się "udawać" na banicję? Swoimi czynami dążyli do uniknięcia ciąży, seks jest dla nich ważnym filarem w związku. Mają własne plany, realizują się zawodowo i po prostu nie są gotowi.
Mają przewracać z tego powodu swój świąd do góry nogami? W imię czego?

7

@lucca87 podawanie gościa niedzielnego jako źródło to nie jest podawanie źródła.
@msmsms "Wg ciebie jest tak, że no chcieliśmy się zabawić no ale wyszło za dużo więc co tam, usuniemy płód.
Inny przypadek. Najpierw chcieliśmy mieć dziecko a teraz no hmm, nie chcemy. Usuwamy płód."

No tak, lepiej żeby rodzicami byli ludzie niestabilni emocjonalnie, którzy są niezdolni do brania odpowiedzialności za swoje decyzje. To prowadzi do rozwoju patologii, depresji, przemocy domowej i podświadomego uciekania od rodziny. Ale oki, niech cierpią wszyscy.

0

@Kapitan hawk no przecież stąd nie przeniosę mojej kochanej rodzinki na nową stronę Realu :*

0

@BarcaInfo a czy przy okazji to nie jest bardzo częsta kontuzja u Bale'a, w którego przypadku zawsze spieszono się z powrotem i kontuzje wracały?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?