1

Skąd wiesz, że nie przeprosił? Miał oficjalne pismo wysłać i opublikować w internecie, przemówić dodatkowo przed kamerami w worze pokutnym żeby zaspokoić ludzką ciekawość?
Skoro rozmawiał z Salahem to znaczy, że temat kontuzji został poruszony i ewentualne przeprosiny to sprawa między tymi dwoma piłkarzami.

9

Stoczył się, bo przestał "kręcić bekę" i śmieszkować z Realu?
Czasem to też nazywa się rozwojem, biznesem i krokiem w przód, no ale...:D

1

Jak Guardiola odchodził z Barcelony, to też miałeś takie luźne teorie? :D

Naprawdę, dziwię się, że ludzie nie potrafią zrozumieć, że Zidane chce odejść z Realu w momencie bycia na szczycie. Ludzie o tym piosenki piszą od kilkudziesięciu lat, a niektórzy się dziwią, że można takie coś zrobić. No jak widać można, przynajmniej nie rozmieni swojej legendy na drobne jak inni piłkarze czy trenerzy, którzy nie wiedzieli, w którym momencie powiedzieć "dość".



Z Ronaldo to inny temat, jeśli chodzi o pieniądze, to potwierdzi, że jest trochę bardziej niezwykłym, ale nadal najemnikiem :)

7

No jeśli stadion w Kijowie ma 70.000 miejsc a Camp Nou ponad 99 .000, to trudno żeby na finale LM było więcej osób :D

1

Wiem wiem, na żarty pod wieczór mi się zebrało :D

0

Tak jak kolega sugerował wyżej - może to być wina rozdzielacza sygnału. Spróbuj z innym :/

0

No tak, nadal nie udało nam się rozwiązać problemu z podłączeniem telewizorów :/

8

Wszystkie problemy rozwiązywałaby rejestracja przy użyciu skanu dowodu osobistego :D

0

Jesteś pewien, że odcinek kabla pomiędzy telewizorem a rozdzielaczem nie jest w środku pęknięty? Osobiście miałem taki problem, nastąpiło przełamanie żyły wewnętrznej i sygnału nie było.
Właściwie do tego nie ma co robić schematów, bo montaż bezproblemowy trwa minutę, jedyny dostępny masz narysowany na rozdzielaczu.

2

Do tego górnego podłączasz główny kabel z anteny, do tych dolnych kolejnymi dwoma kablami podłączasz TV :)

1

Lepiej się mile zaskoczyć niż gorzko rozczarować :P ja też z reguły przed meczami jestem sceptyczny. No i tak ogólnie, to już nie jest ten sam Piszczek co jeszcze kilka sezonów temu, Kuba już niedomaga, Zielu sam całej pomocy może nie ogarnąć, a przydałby się jakiś ofensywny pomocnik. Niestety Senegal może nas zajechać fizycznie, Kolumbia technicznie i zostanie nam mecz z Japonią...

0

Widzę koledzy z oryginalnymi żartami, 2018 rok ich jeszcze nie widział xD

Leć klasyką, "Poznaj mojego tatę" zawsze śmieszy :P

1

No, Carvajal już pokazał jak radzi sobie z Mandzukicem, na pewno byłby z niego świetny ŚO XD

19

Hmm ciekawe kto wygra sondę prowadzoną przez konto związane z Bayernem :D

1

No to w takim razie albo instalacja była nieczynna albo zawalił wykonawca remontu, gdyż standardowe rury przesyłowe gazu są wykonane z polietylenu, który nie może być używany bez górnej osłony ziemnej :P

2

Ale...my mamy porównywalne kadry, przy czym atak Barcy jest na wyższym poziomie niż Realu.

1

To myślisz, że skąd się wzięło wypominanie meczu z Chelsea czy wklejanie zdjęć symulującego Busiego? Patrzysz na to z innej perspektywy, wtedy się cieszyłeś, więc byłeś obok tego wszystkiego. Barcelona była nienawidzona i każdy życzył jej upadku. I tak, gra się podobała. Ba, ja się w niej zakochałem. Ale nie zmieniło to tego, że każdy chciał spektakularnej porażki Barcy :P

0

Nie wiem jak długo kibicujesz, nie mój interes. Ale mam nadzieję, że pamiętasz czasy Pepa, gdy Barca wszystkich zmiatała z murawy - każdy był przeciwko drużynie z Barcelony, każdy kibicował Waszym przeciwnikom. Takie życie :P

1

Yhm...nic? Petycje ani ilość podpisów nie są wiążące, więc równie dobrze można to przemianować na ogólnoświatowy spis kibiców Barcy, Liverpoolu i obywateli Egiptu :D

20

Randka marzeń widzę XD

2

ło panie, jak z takich powodów narasta agresja, to ja może już prewencyjnie zgłoszę się na najbliższy komisariat policji XDD

2

No to skoro nie wiesz, nie jesteś pewien, to po co w ogóle to dodałeś? :D I miło, że odniosłeś się tylko do jednego akapitu mojej wypowiedzi, który zajął aż 1,5 linijki mojego wpisu :D

2

Po bramce podbiegł, nawet poczekał aż wstanie i jeszcze raz z Benzemą mu gratulowali, już nie wymyślaj :D
Z Cristiano to było tak, że przez kilkanaście lat próbował, cały świat już się z tych prób śmiał aż wreszcie siadło mu idealnie, więc wszyscy gratulowali. Akurat Bale już kilka spektakularnych bramek miał, więc bez przesady. No i we wszystkich hiszpańskich programach ta bramka była pokazywana kilkukrotnie, reakcje na nią też. Po prostu aktualnie trwa użalanie się nad Salahem i Liverpoolem i to, a nie Cristiano, przygasza gole Bale'a :)

1

Ja też nie obejrzę, ale nie wiem, czy podchodzi pod ciekawostkę :'(

0

I stoją. Ale w takim tłumie by ich zabili bez mrugnięcia okiem

2

Uwaga XD Jeśli Płock dostanie teraz walkowera za wbiegnięcie kibiców Jagi na boisku, to przeskakują Górnika Zabrze w tabeli i zagrają w el. LE XD

0

Lech Lechem, wczoraj na własne oczy widziałem jak w "tłumie" 70 kibiców Termalici doszło do rękoczynów :D Nie wiem kto był bardziej w szoku - Policja, która musiała rozdzielać kibiców tej samej drużyny czy kibice Piasta na pobliskim sektorze, którzy tego wieczora zachowywali się z najwyższą kulturą :D

0

Ogólnie sytuacja wynika z tego, że polscy operatorzy mają dużo mniejsze stawki w porównaniu do europejskich kolegów i ostatnio np. Orange uzyskało (jako chyba ostatnie ze wszystkich) pozwolenie za naliczanie dodatkowych opłat w momencie, gdy za długo korzysta się z polskiego numeru za granicą. Takie zabezpieczenie przeciwko kupowaniu numeru tam, gdzie jest najtaniej i korzystaniu z niego w innym kraju.

https://www.wykop.pl/link/4301239/orange-ma-zgode-na-wprowadzenie-oplat-za-roaming/

Tu niektóre komentarze są na ten temat, oczywiście pomiń te, które oskarżają Orange o kradzież itd :D

5

Czyli rzucił zwykłym, hiszpańskim hijo de p...:P

2

Dla mieszkańców Hiszpanii i Katalonii ZAWSZE najważniejsze jest mistrzostwo kraju, ze względu na historię. Słowa rodowitego, starszego Katalończyka :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?