Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Przecież nowsze Renault to jedne z najbardziej wytrzymałych samochodów, szczególnie do jazdy miejskiej :D Sam jeżdżę 18-letnią meganką, zero problemów mechanicznych. W domu jeszcze 2 inne Renault, nawet sławna Laguna II przedlift - wszystko śmiga, u mechanika jest tylko na rutynowych przeglądach i wymianiach
No ale wiadomo, panie, jak niemiec zrobi, to najlepiej na świecie, szczególnie jak spalanie zakłamuje xD
1
Proponuję też znaleźć napis "Wyprodukowano za zgodą Coca-Cola" - to są produkty robione na licencji przez polskie zakłady, każdy robi po swojemu, dla różnych klientów.
0
http://www.ap-angielski.edu.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=9&Itemid=24
Trzymaj, sporo przykładów na różnych poziomach zaawansowania :P
0
Jeśli dobrze pamiętam, to musisz zapamiętać transformację niektórych słów, np will -> would, can -> could. Mowa zależna jest dość schematycznym zagadnieniem, po prostu rozpoznajesz czas, w którym dana osoba coś mówi i w jakim czasie odbywało się/odbywa/będzie odbywała się opisywana sytuacja i spokojniutko wszystko sobie zmieniasz. Musisz rozwiązać sporo przykładów, wyrobisz sobie "te automatyzmy" :D Nas nauczycielka katowała każdym zagadnieniem z gramatyki, po 400-500 przykładów na zadania domowe, wtedy ją przeklinaliśmy, teraz osobiście jej dziękuję :D
3
Język niemiecki paradoksalnie jest językiem bardzo łatwym. Prosta gramatyka, wiele słów, których często nawet używa się w j. polskim. A jak się nauczyć? Jeśli nie masz w szkole/na uczelni, to polecam dobrego korepetytora, który nauczy Cię dobrej wymowy, wskaże reguły. Dobrym pomysłem jest też znalezienie jakiejś osoby niemieckojęzycznej, z którą będziesz mógł rozmawiać lub pisać prostymi zdaniami, bo wtedy złapiesz płynność i swobodę wypowiedzi
2
Menedżer jedynie potwierdził śmierć DJ'a, ale wiadomo było, że borykał się z problemami zdrowotnymi, częściowo spowodowanymi problemami z alkoholem
12
Nie żyje Avicii, miał 28 lat :o
https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/dj-avicii-nie-zyje/h3gtdpt
1
Mniej więcej taka :D
https://pics.me.me/catalonia-is-not-spain-die-spain-catalonia-free-spain-won-4351387.png
3
Dzisiaj rano w RMF poseł PO powiedział, że sztandarowym hasłem w następnych wyborach będzie "Trzynasta emerytura" :D Z samej nazwy można się domyślić co to będzie, także od socjalu się nie uwolnimy przez długie lata. Ale historia pokazuje, że w tym kraju poparcie można zyskać albo walcząc o niepodległość albo socjalem i przywilejami, innej drogi nie ma :D
3
Tak naprawdę w 89 powiedziano, że skończył się w Polsce komunizm. Może komunizm się skończył, ale socjalizm kwitnie w najlepsze pod przykrywką "prawicy"
3
Problem w tym, że kilkanaście lat temu mieliśmy prezydenta z podobnymi zapędami i on nas reprezentował trochę bardziej :v
2
Eh, te rozdarte serca...:D
1
Już jedzie nowa dostawa :D
http://weknowmemes.com/generator/uploads/generated/g1390226845330938153.jpg
19
USA rusza z akcją pokojową na dno Oceanu Spokojnego :P
1
Kurczę, przejrzałem pierwszą stronę, zakładałem, że tak ważna informacja przez 15 minut musiała się pojawić, a tu cisza :D
0
Nie ma o tym artykułu na głównej, więc zakładam, że informacja się jeszcze nie pojawiła :v
Na facebookowej stronie serialu La Casa de Papel (tł. pol. Dom z papieru) podano informację, że serial doczeka się 3 sezonu! :D
5
Szybkie wyjaśnienie - bo Real i Barca to dwa najbardziej znienawidzone kluby na świecie. Jak jest jakaś decyzja, która im sprzyja, to wszyscy się plują, bo "ich" słabsze kluby przegrywają i oni sami czują się przegrani. A Ty uważasz, że Barcelona jest uważana za największe zło, bo tak działa ludzki mózg - zwraca największą uwagę na to, co jest dla nas krzywdzące i to najdłużej zostaje w głowie. Ja za to pamiętam te wszystkie memy i oskarżanie Realu :D
0
Finansowo duży błąd, chyba, że jest w to wmieszany transfer Roberta :P Ale James też miał duże wahania formy, jakoś za nim specjalnie nie tęsknię. Oczywiście, strzelał piękne i ważne gole, ale to były takie momenty jak te Asensio czy Isco. Na początku sezony brakło nam przede wszystkim kogoś, kto mógłby wziąć na siebie strzelanie goli, bo Cris kopał się po czole. No ale wiadomo jak to jest :D
0
Za Higuaina Morata napsuł krwi podwójnie :D
3
Real zawsze miał "szczęście" do swoich byłych graczy, oj coś czuję, że i tym razem James udowodni, że niesłusznie go skreślono
0
Szanuję, powodzenia :D
0
Warszawska, Śląska czy Wrocławska? :D
0
Szczerze mówiąc, to meczu nie oglądałem i widziałem tylko kluczowe momenty, nawet tej bramki Isco nie widziałem, więc się nie wypowiadam :D ale znając Ronaldo, to musiało być nieźle w niektórych momentach :D
0
Po ściągnięciu koszulki dostał :)
0
Po meczu Barcy wolałem zbytnio nie komentować, bo wiedziałem co się może stać...i praktycznie się stało...z uwagi na to, że już zbytnio meczów nie oglądam - mógłby mi ktoś, ale szczerze, powiedzieć czy należał się karny?
2
Ale tym razem jaka to wina Bartomeu?
0
Pamiętaj, że dopóki Wasza córeczka będzie w Waszych głowach i sercach, to tak naprawdę będzie żyła zawsze, w Was.
Alkohol to najgorsza droga ucieczki, wierzę, że uda Wam się to wszystko przezwyciężyć
0
Musisz się czymś zająć żeby nie myśleć...bądź ze swoją kobietą, pokaż jej, że nadal jest całym Twoim życiem...no i trzymaj się mistrzu, trzymam kciuki żebyście oboje wyszli na prostą
4
Wiesz, sam pokój obcina koszty, ale wszystko zależy od tego na kogo trafisz. Osobiście brałbym kawalerkę, bo przynajmniej masz spokój i nie musisz się martwić o dostępność kuchni czy ubikacji, a do tego ludzie lubią pozostawiać po sobie chlew, więc zaoszczędzisz też sobie nerwów
0
Zależy gdzie, z kim i jakim budżetem dysponujesz :P