Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
>WP
>rzetelny portal
Wybierz jedno
0
Myślę, że zwykły windowsowy Movie Maker powinien Ci wystarczyć
1
Co wy im tak źle życzycie - Kameni przecież już tam nie gra :D
1
Osobiście przeczytałem streszczenia, obejrzałem uważnie film, ale najważniejsze - zrozumiałem, rozpisałem sobie i uporządkowałem wszystkie motywy w tej lekturze, ale także w innych. Motywy są najważniejsze :P
0
Z Kapitanem to druga kolejka, bo ja raczej podszewką nie jestem, a dobre trollowanie szanuję
2
O ciebie to szanuję mistrzu, spotkajmy się wszyscy na reprezentacji i staniemy jako jedna drużyna, dobranoc misie
37
Dzisiaj będę szczery, bo wychowałem się wśród kibiców Barcelony i zawsze byłem tym przeciw wszystkim. Naprawdę was wszystkich uwielbiam, pomimo przeciwieństwa, innych priorytetów....wszyscy jesteśmy ludźmi, mamy swóje ulubione drużyny....ale nadal jesteśmy ludźmi i się szanujemy, kocham was, czuję się tu jak w domu i was szanuję ponad życie
1
To, co się wtedy wydarzyło, nie może zostać zapomniane
4
Lost w pewnym momencie tak się oderwało od rzeczywistości, że osobiście nie wiedziałem czy przypadkowo nie ominąłem kilku odcinków...często chcę wrócić, ale z każdym sezonem ten serial tracił
5
Przecież zniknęło tło na La Rambli :D
3
https://ocdn.eu/images/zapytaj/NjQ7MDMsMCwxMmMsMCwxOzAzLDEyYywwLDAsMQ__/6faa0b6e6f17ac22b7ad09283f22f693.jpg
0
Dlaczego?
1
Zależy co oznacza "musi" :D
Ale z perspektywy KK musisz.
Z przykazań kościelnych:
I. W niedziele i święta nakazane uczestniczyć we Mszy Świętej
i do tego:
III. Przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym, przyjąć Komunię Świętą.
0
Gdyby gracze Sevillii nie bawili się w Robbena tylko czasem podawali w okolicach gramki, to byłaby już chyba manita :o
1
W przypadku awansu do finału LM Barca odpuści ostatnie kolejki ligowe i tam mogą zdarzyć się straty punktów, ale raczej będzie to tylko zmniejszenie straty Atleti niż realna szansa o mistrzostwo :)
4
Ło cie....piękny :o
9
"Patrzcie ilu" i dał jeden przykład :D Eh, żeby dzień przed świętami się takimi głupotami zajmować, to serio trzeba się nudzić :D
1
Już nawet nie o media chodzi. Powiedzmy, że głębiej siedzę w jednym z najważniejszych sektorów gospodarki naszego kraju i wygląda to tak, że jesteśmy skazani na dobry humor naszych "kolegów" zza granicy. Coś się nie spodoba? Leżymy całkowicie.
Tak mi się zdaje, że Niemcy po 2 przegranych wojnach światowych doszli do wniosku, że jeśli nie da się opanować Europy siłą, to ogarną sytuację ekonomią. I wychodzi im to znakomicie
0
PIS na spokojnie wygra kolejne wybory, aktualnie programem opozycji jest "zrobimy odwrotnie niż chce PIS", ale ich problemem jest to, że ludzie przestają nabierać się na straszenie jakąkolwiek partią.
Tak czy inaczej - jesteśmy w czarnej....
Wygra ktoś z poprzedniego obozu lub z podobnymi zapędami? Będziemy szli w dalsze ubezwłasnowolnienie Polski w świecie
Wygra PIS - każdy kraj będzie nam robić pod górkę czym powoli będą zaogniać kryzys w naszym kraju.
Wierzcie lub nie, ale te piękne słowa o 29 latach niepodległości, to można sobie między bajki włożyć, jesteśmy całkowicie zależni od innych państw, taka sytuacja
3
http://www.khou.com/article/news/crime/police-father-shoots-man-dead-after-robbery-suspect-threatens-kids-with-gun/497497766
Ty no patrz, czasem się udaje nie chować się pod biurkiem tylko zareagować :)
W sumie znalazłem większy zbiór podobnych przypadków, zapraszam do lektury :P
https://www.hoplofobia.info/strzelaniny-w-usa-strefy-wolne-od-broni/
0
No, to teraz wyobraź sobie, że 3/4 świata zamawia sobie wszystkie produkty z Polski czy Ukrainy, bo tu się ludzie pluli o ceny, więc lokalnie je obniżono :D
3
Nie nie, to koszt uszycia a nie produkcji. Proces produkcji trwa od stworzenia projektu do wydania towaru kupującemu, po drodze te koszta "troszkę" rosną :)
1
Ale wizerunkowo z jakiego powodu? Dostosowują cenę do światowego poziomu, normalna rzecz. Tak samo jest na rynku gier, samochodów czy innych produktów pomijając już chyba tylko jedzenie. A to, że Niemiec gdy na coś zarobi w 12 miesięcy, to Polak musi robić 3 lata, to zupełnie inny temat.
Chyba się trochę nie orientujesz w rozmiarach takiej firmy jak Nike jeśli sądzisz, że oni to w jakikolwiek sposób odczują.
2
No bardzo odczuwalny by był ten bojkot :D Straciliby kilkaset tysięcy zł na koszulkach, to doliczyliby po kilka złotych do butów czy innych produktów i odbiliby sobie z nawiązką :D Prosta zasada - jak cena nie odpowiada, to nie kupujesz. A jak bardzo chcesz mieć, to ewentualnie możesz sobie uszyć
3
Osobiście już trochę odpuściłem, szkoda zdrowia i nerwów :P A życie się tak ułożyło, że i tak nie mam czasu na oglądanie tylu spotkań ile mogłem oglądać kiedyś
1
Wiesz, jak złą żarówkę kupisz to nic wielkiego się nie stanie, a jednak w opisanym przez ciebie przypadku konsekwencje mogą być gorsze :P każdy pacjent jest inny, potrzebne jest szczegółowe rozeznanie...raczej to nie jest temat na forum :D
1
Myślę, że rady należy zasięgnąć u specjalisty ds. leczenia uzależnień :P
0
Gryzie gryzie, to są indywidualni sportowcy, liczy się to co ty sam wygrasz, zresztą widać to było jak Kamil zdobywał pierwsze złoto IO, a jakiś durny dziennikarz zapytał w tym momencie Adama jak się czuje z tym, że jemu się tyle razy nie udało, a Kamil zdobył to przy pierwszej dobrej okazji...widać było łzy w oczach, ale raczej więcej było w tym smutku
/EDIT: Oczywiście po latach sytuacja się zmieniła, widać, że Adaś zaakceptował swoją nową rolę i poniekąd dokłada po cegiełce do sukcesu Kamila :P
3
pokazuje kogo najbardziej lubisz i stalkujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nie chodzi mi tutaj o wpływ na wyniki Polaków :) Po prostu chciano jakoś to rozwiązać, ale zrobiono to najzwyczajniej źle :) I o ile aż tak się tego nie odczuwa na skoczniach dużych i normalnych, to na mamutach już trochę boli :P
@Janiama Pamiętam czasy, w których odwoływano serię po skokach ponad 30 skoczków. I nie chodzi mi o negatywny wpływ na osiągnięcia Polaków, tak jak wspomniałem wyżej