Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprawa niemożliwa do wyjaśnienia - działacze Barcelony się nie przyznają, a sam piłkarz raczej nie doniesie na swoich przyszłych pracodawców :D niemniej - wizerunkowo Atletico sięgnęło dna. W wakacje na kolanach błagali o niekupowanie Francuza z powodu bana transferowego, a teraz złożyli na Was donos....:D
1
a no to patologia w tym programie :D
0
Programu nie oglądałem, ale możliwe, że chodziło o to, że jeśli był przytomny, to powinien skorzystać z przenośnego zestawu łączności, w który pilot jest wyposażony nawet po katapultowaniu się :)
21
Ale wy się niepotrzebnie podpalacie...jakiś dziennikarz zapytał Ronaldo o szpaler, on odpowiedział, że byłoby ok i koniec tematu, sam z siebie z tym nie wyskoczył. Nikt nikomu niczego nie narzuci, a sam szpaler powinien być wyrazem szacunku dla rywala i tyle. I tylko zawodnicy Barcy zdecydują czy go robić czy nie. Tak samo będzie z ewentualnych szpalerem zawodników Realu przed wiosennym GD.
7
Co ciekawe, nigdzie nie zauważyłem wzmianki o wczorajszej rocznicy, a daje ona bardzo ważną lekcję i chyba pozwala inaczej spojrzeć na aktualną sytuację w kraju.
16 grudnia 1922 roku zamordowany został Prezydent RP Gabriel Narutowicz.
Przed zamachem narastało napięcie. Media oraz przeciwne Prezydentowi obozy namawiały do "rozwiązania sprawy", nawet w sposób siłowy. Te same media po zamachu nazwały zamachowca "niepoczytalnym szaleńcem". Umyto ręce, a odpowiedzialność za ten zamach ponosiło o wiele więcej osób. Część gazet określała zamachowca jako bohatera.
0
Nie nie, wszystko aktualnie z nim w porządku...ale to co on gra, to jest poezja...niestety młodszy już nie będzie :/
0
Oj Modrić będzie ciężki do zastąpienia...
5
Oczywiście :D
Jakby była z Barcy, to też bym wziął, tak się składa, że praktycznie wszyscy moi znajomi są za Barcą, więc komuś bym sprezentował :D
84
po avatarze widać, że"paaanie, jak za darmo to biere" xD
0
A dryblingi są, skoro bez nich piłkarz ma więcej goli niż rozegranych spotkań? (w sensie łącznie w Realu, żeby nie było, że w tym sezonie :P)
1
No i widzisz, odchodzimy od twojego pierwszego posta :P
A to co on mówi, to mnie akurat mało interesuje.
PS. Udanych wślizgów i odbiorów też ma mało.
0
XD x2
Za ilość udanych dryblingów wpadają jakieś dodatkowe punkty? Strzela gole to strzela, przynosi to punkty? Przynosi. To w tym sporcie jest najważniejsze.
1
Jakby ilość dryblingów rzeczywiście była tak istotna, to byłoby się z czegoś śmiać. A w przypadku Ronaldo, to tak jakbyś się śmiał z kulawego, że nie może dogonić autobusu
19
XD
pierwszy gol to rzeczywiście, patelnia na pustą
2
Wczoraj na mojego fp przyszło dokładnie takie pytanie, więc po prostu skopiuję to co odpisałem:
"obiektywnie się nie da, ale moim subiektywnym zdaniem to Messi ma największy wpływ na grę swojej drużyny i ciągnie ją za uszy jak się tylko da. Nagroda dla Ronaldo to ukoronowanie kolektywu jaki stworzył się w Madrycie, to nagroda dla całej drużyny wręczona najbardziej medialnemu piłkarzowi".
I dodając - według mnie to Messi jest najlepszym piłkarzem w historii.
2
Że Złota Piłka to plebiscyt niewarty dyskutowania o nim kolejny dzień :D
12
Dokładnie to samo robi Ronaldo (czyt. wali prosto z mostu to co myśli) :D A Pan z Panem Salinasem macie po prostu te same poglądy na ten temat :P
39
Co roku to samo :D Jeszcze nie zrozumieliście, że on takie rzeczy mówi właśnie po to żeby było o nim głośno? Najgorsze co może spotkać człowieka medialnego, to zapomnienie. A on każdą swoją wypowiedzią przedłuża swoją żywotność w marketingu. Jakby społeczność olewała jego egocentryczne wypowiedzi, to już dawno zmieniłby sposób kreowania swojego wizerunku.
0
Atleti, BVB i Napoli za burtą LM....jak oni teraz ustawią te losowania do finału :D
1
Iniesta to mój drugi ulubiony gracz, właśnie po Puyolu :) skromny i genialny. To co on wyprawiał w swoich najlepszych czasach...głównie dla jego błysków geniuszu oglądam mecze Barcy, chcę chłonąć jego grę póki nie skończy się kolejna epoka :/
0
Jego koszulki nie nosiłbym nawet gdyby przyszedł do Realu, tak samo nigdy nie przekonałem się do Figo. Różnie można patrzeć na futbol, ale dla mnie po prostu pewnych granic nie powinno się przekraczać :)
1
Akurat Puyol będzie miał największy szacunek w moim sercu :P Jak się wybiorę w podróż po Hiszpanii, to z każdego większego miasta chcę przywieźć po jednej koszulce z ważnego klubu w tym mieście - z Barcelony wybór będzie jeden :P
2
Czyli sugerujesz, że John Nash nie był zbyt inteligentny, bo chorował psychicznie? :D
1
Zdolność do przyswajania, analizy i wykorzystywania bodźców, informacji i doświadczeń, tak w skrócie :)
8
Nie można łączyć inteligencji z odpornością psychiczną
18
On opisuje problemy psychiczne. Wiele osób uważa, że sławnych i bogatych takie problemy omijają. To, co opisał jest właściwie dokładnym opisem kilku różnych zaburzeń i fobii. Czasem w człowieku coś "pęknie" i żaden psycholog czy tabletki tego nie zmienią. Sam mam znajomą, która nie może pojawiać się tam, gdzie jest więcej osób, bo od razu ma napady paniki i duszności ;)
22
Pracuję i nie mam za co żyć, pozdrawiam, student :D
1
Bo sędziego w tym meczu nie ma :/
1
No i nadal nie widzę problemu, w tej grze chodzi o to żeby strzelić więcej bramek od przeciwnika :P
0
Jeśli element gry przynosi skutki, to jaki problem? :D