Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Słabe rozpoznanie już niejedną akcję położyło...:D
1
ale widnieje informacja, że premiera gry będzie dopiero 10 października xD mam nadzieję, że to jedynie nieśmieszny żarcik
2
Stawianie na ekstraklasę to proszenie się o kłopoty :D
0
Nadal nie :')
Ale to jest ogólnie nieporozumienie. Mam wersję fizyczną, sporo płyt. Nie mogę tej gry nawet zainstalować :D Nie muszę nawet grać, bo szczerze mówiąc nie mam teraz na to czasu, ale co im szkodziło odblokować instalację/pobieranie, a zezwolić na grę dopiero o określonej porze?
8
Tak xD EA jak zwykle dało ciała, "podobno" premiera ma być dopiero o 14 czasu polskiego
0
Niby można...ale jest sens? (tzn można jeśli jest jeszcze EA Access aktywny)
3
Naród nieznający swojej historii jest skazany na ponowne jej przeżycie....a zakres nauczania z historii jest w Polsce żałosny. Popieram HiS jak najbardziej, wszystko zależy od nauczyciela
1
No to niezły wąż ogrodowy :D
1
Ostatnio? No w SP Hiszpanii, a dużo spotkań od tamtej pory nie rozegrał, więc jak na niego, to całkiem niedawno
0
Nie, nie udzielam się, co powtarzam już któryś raz. Z powodu obłudnej administracji i znalezienia przyjemniejszej "strefy" do kibicowania Realowi :) Ale jak Ci się chce szukać, to znajdziesz posty kierowane do Daniello, ubermana czy innych za co wielokrotnie byłem nazywany bordowym :)
1
Nadal nie ma to żadnego znaczenia. Regulamin tej strony nie jest osobny dla kibiców innych klubów. A bycie kibicem Realu nie obliguje do korzystania z rm.pl lub inaczej "podwórka"
1
Nie korzystam z tamtej strony, dodam komentarz raz na 2 miesiące. I co ma za znaczenie "czyja" to jest strona? Dbać o porządek i kulturę można i trzeba wszędzie gdzie się da, więc kompletnie nie wiem skąd wzięły się Twoje pretensje.
2
Co? xD Widzę, ze ewoluowała zasada "nie podoba sie to nie czytaj" na "wyloguj się".
10
Problemy trzeba rozwiazywać a nie uciekać od nich :D
0
Ktoś opisze co się stało z Ramosem? Bo się piksele ścięły :/
Tylko tak opisując całą sytuację dokładnie :)
1
W momencie opublikowania filmu sposób został spalony, taki urok ogólnodostępnych porad...:P A porady? Jak gra wejdzie, to odpal bonusy do monet, rozgrywaj mecze, za monety licytuj tanio a sprzedawaj drożej, aktualnie bez sporej sumy ciężko będzie coś wymyślić, ceny na PC są dużo wyższe i ciężej się handluje
0
Właściwie w opisie nowych filmów to masz. Musisz kupić fifę w Euro RTV, jak dostaniesz nr zamówienia, to wrzucasz go do formularza, który jest w opisie filmu, uzupełniasz danymi i kodem promocyjnym :)
2
Chyba do dwóch tygodni od odebrania gry, ale spodziewałbym się szybciej :P
0
Jeśli na PC, to wpisując kod promocyjny za 30zł dostaniesz chyba 2,2k fifa points, wejdź na kanał Kartomania na YT i tam wszystko jest wytłumaczone
0
nie był powołany na mecz? :o
0
a jak nie ukończyło się tego trybu w 17? :P
0
No to zamiast -6 jest -7, ale nadal mem aktualny...xD
http://newscult.com/wp-content/uploads/2017/08/05onfire1_xp-master768-v2.jpg
4
Puchar Tymbarku, Trofeo Bernabeu i Superpuchar Hiszpanii, spokojnie, do trypletu brakuje nam już tylko tego pierwszego xD
Cytując końcówkę dawnego pięknego wpisu po meczu...."...idę spać" xD
1
mówiłem? xD
9
Jak będzie po tym meczu -6... :D
http://newscult.com/wp-content/uploads/2017/08/05onfire1_xp-master768-v2.jpg
8
To za ile ten Paulinho?
15
Niech ktoś zrobi kompilację Ronaldo z tego spotkania xD
0
Jak pójdzie dobra kontra, to i Betis może ugrać 3 punkty :P
4
w tym roku wolą skupić się na europejskich pucharach :v
2
Spełnienia marzeń :D