12

Słabe rozpoznanie już niejedną akcję położyło...:D

1

ale widnieje informacja, że premiera gry będzie dopiero 10 października xD mam nadzieję, że to jedynie nieśmieszny żarcik

2

Stawianie na ekstraklasę to proszenie się o kłopoty :D

0

Nadal nie :')
Ale to jest ogólnie nieporozumienie. Mam wersję fizyczną, sporo płyt. Nie mogę tej gry nawet zainstalować :D Nie muszę nawet grać, bo szczerze mówiąc nie mam teraz na to czasu, ale co im szkodziło odblokować instalację/pobieranie, a zezwolić na grę dopiero o określonej porze?

8

Tak xD EA jak zwykle dało ciała, "podobno" premiera ma być dopiero o 14 czasu polskiego

0

Niby można...ale jest sens? (tzn można jeśli jest jeszcze EA Access aktywny)

3

Naród nieznający swojej historii jest skazany na ponowne jej przeżycie....a zakres nauczania z historii jest w Polsce żałosny. Popieram HiS jak najbardziej, wszystko zależy od nauczyciela

1

No to niezły wąż ogrodowy :D

1

Ostatnio? No w SP Hiszpanii, a dużo spotkań od tamtej pory nie rozegrał, więc jak na niego, to całkiem niedawno

0

Nie, nie udzielam się, co powtarzam już któryś raz. Z powodu obłudnej administracji i znalezienia przyjemniejszej "strefy" do kibicowania Realowi :) Ale jak Ci się chce szukać, to znajdziesz posty kierowane do Daniello, ubermana czy innych za co wielokrotnie byłem nazywany bordowym :)

1

Nadal nie ma to żadnego znaczenia. Regulamin tej strony nie jest osobny dla kibiców innych klubów. A bycie kibicem Realu nie obliguje do korzystania z rm.pl lub inaczej "podwórka"

1

Nie korzystam z tamtej strony, dodam komentarz raz na 2 miesiące. I co ma za znaczenie "czyja" to jest strona? Dbać o porządek i kulturę można i trzeba wszędzie gdzie się da, więc kompletnie nie wiem skąd wzięły się Twoje pretensje.

2

Co? xD Widzę, ze ewoluowała zasada "nie podoba sie to nie czytaj" na "wyloguj się".

10

Problemy trzeba rozwiazywać a nie uciekać od nich :D

0

Ktoś opisze co się stało z Ramosem? Bo się piksele ścięły :/
Tylko tak opisując całą sytuację dokładnie :)

1

W momencie opublikowania filmu sposób został spalony, taki urok ogólnodostępnych porad...:P A porady? Jak gra wejdzie, to odpal bonusy do monet, rozgrywaj mecze, za monety licytuj tanio a sprzedawaj drożej, aktualnie bez sporej sumy ciężko będzie coś wymyślić, ceny na PC są dużo wyższe i ciężej się handluje

0

Właściwie w opisie nowych filmów to masz. Musisz kupić fifę w Euro RTV, jak dostaniesz nr zamówienia, to wrzucasz go do formularza, który jest w opisie filmu, uzupełniasz danymi i kodem promocyjnym :)

2

Chyba do dwóch tygodni od odebrania gry, ale spodziewałbym się szybciej :P

0

Jeśli na PC, to wpisując kod promocyjny za 30zł dostaniesz chyba 2,2k fifa points, wejdź na kanał Kartomania na YT i tam wszystko jest wytłumaczone

0

nie był powołany na mecz? :o

0

a jak nie ukończyło się tego trybu w 17? :P

0

No to zamiast -6 jest -7, ale nadal mem aktualny...xD

http://newscult.com/wp-content/uploads/2017/08/05onfire1_xp-master768-v2.jpg

4

Puchar Tymbarku, Trofeo Bernabeu i Superpuchar Hiszpanii, spokojnie, do trypletu brakuje nam już tylko tego pierwszego xD

Cytując końcówkę dawnego pięknego wpisu po meczu...."...idę spać" xD

1

mówiłem? xD

9

8

To za ile ten Paulinho?

15

Niech ktoś zrobi kompilację Ronaldo z tego spotkania xD

0

Jak pójdzie dobra kontra, to i Betis może ugrać 3 punkty :P

4

w tym roku wolą skupić się na europejskich pucharach :v

2

Spełnienia marzeń :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?