Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzieci Edwina Halla jeszcze żyją?
26
Ale za co się mamy odwdzięczać? Przecież totki z BVB to będzie o wiele bardziej interesujący mecz dla szerszej widowni :P Więc mecz Realu obejrzę albo w barze albo na ruskim streamie, a w TV przynajmniej będzie mecz na poziomie
0
U nas byli tacy, co się wstydzili drugiego chłopa za rękę chwycić przy próbach poloneza, bo nie chcieli być kojarzeni z odmienną orientacją seksualną xD a przy 15 facetach i 6 dziewczynach w klasie tworzyło to pewne problemy...:D
1
Oddajcie trochę swojej strony, znam taką jedną potrzebującą, która tworzy się 5 lat, a tutaj co chwila jest nowa wersja...:D
1
Spokojnie jak na wojnie, na "fioletowej" zostałem ostatnio nazwany bordowym prowokatorem :D
0
Wskaż dokładnie linijkę, nadal nie widzę takowego stwierdzenia :)
0
Gdzie ja tak powiedziałem? :o
1
Problem w tym, że niegdyś ograniczał się do wychwalania Barcelony i równym jechaniu po Realu, nawet bardziej niż na siłę. Aktualnie jedzie po każdym i może wychwalać każdego...mnie odpowiada bardziej niż kiedyś.
Ja rozumiem, że wielu bardziej pasowało "Hehehe, hala dzieci hehee, czerwony Ramos hehe", ale bez przesady.
I część "troll" w nazwie kanału nie jest przypadkowa :P
4
? XD
Trzeba umieć rozgraniczyć prawdziwą rzeczywistość od WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI.
Jakoś nie wymontowałem ze swojej kuchni wszystkich urządzeń od Beko (sponsora Barcy), pomimo, że w reklamach padają stwierdzenia, z którymi niezbyt się zgadzam. No ale może jestem za słabym kibicem, powinienem bardziej się postarać :/
0
Właściwie wszystko wynika z silnika gry, a ten w fifie17 miał najpopularniejszy schemat - dzida do przodu, jak ktoś dogoni, to ewentualnie się zastawisz i biegniesz dalej. Messim się już nie da zastawić. A naprawdę niewiele osób korzysta z zaawansowanych sztuczek technicznych, co przy mizernej budowie ciała Leo jest jego największą zaletą w konstruowaniu akcji :P
Dziwne, że autor oryginalnego posta nie czepia się, że od początku istnienia FUTa tacy piłkarze jak Busquets, Mascherano czy Pique są praktycznie niegrywalni na swoich pozycjach :D
26
Nie kupisz gry, bo kilka wirtualnych statystyk się od siebie różni? XD
Już pominę fakt, że w grze zupełnie inaczej się nimi gra ze względu na silnik, ja np. zawsze wolałem grać Tevezem, Messim...malymi i zwinnymi. Inni lubią wysokich i silnych napastników.
0
Tak z ciekawości - jaki związek byłby pomiędzy VARem a zwolnieniami hiszpańskich sędziów? Przecież ten system spowoduje to, że każda akcja sporna będzie puszczana, a jak padnie gol, to weryfikacja powtórki i ewentualna decyzja o zaliczeniu trafienia lub nie.
A Pan Marciniak też się z VARem nie popisał tak swoją drogą :D
1
Pierwsza sesja jest trudna ze względu na problemy ludzi z dostosowaniem się do życia studenckiego. Często samotna przeprowadzka, brak "kontroli" rodziców nad sobą itd. :D I też wiele zależy od uczelni :D
5
Ja idę na rozpoczęcie roku w liceum, które skończyłem rok temu...muszę zobaczyć te smutne, zmęczone wakacjami twarze :P
1
Jak ostatnio o tym wspomniałem na rm.pl to zostałem nazwany bordowym prowokatorem xD
AS swego czasu w jednym czasie potwierdził, że Isco i Zidane podpisali kontrakt, Zizou potwierdził to na konferencji, ale żadnych oficjalek nie było.
3
Real od zawsze miał dziury w obronie. Defensywa grająca na alibi to w tym klubie norma. A gdy wypadają najlepsi gracze, to tak to się kończy (np 4-0 od Atleti, wtedy nieobecny Ramos i Pepe, bronił Nacho i Varane)
0
Problem w tym, że to już poprzedni sezon pokazał, że część piłkarzy do Barcy się nie nadaje, więc z ocenami nie ma sensu czekać kolejny rok, w środku pola tak naprawdę nic się nie zmieniło (oprócz Paulinho). W 14/15 sytuacja kadrowa była zupełnie inna.
6
eurowpierdziel pełną gębą, właściwie nie ma co się rozwodzić na ten temat :P
0
Można mydlić sobie oczy, ale Deulo, Rakitić, Gomes to nie jest poziom Barcelony. Dużo osób liczyło, że Vidal będzie pierwszym PO, a okazało się, że też jest poziom czy nawet dwa niż oczekiwania. Barcelona jest bardzo na minusie w tym okienku - utrata najlepszego po Messim i Ronaldo piłkarza, brak następcy Iniesty, brak jeszcze jednego ŚO, brak klasowego rozgrywającego...
2
będzie to miało taki sam wpływ jak demonstracje KODu na rządy PiSu...niby ktoś tam krzyczy, ale nadal robimy swoje :P
3
W Europie tych potęg wystarczy na 1,5 koszyka, reszta to średniaki i ogórki, nic nie poradzisz
4
Eh, trzeba było zrobić nowe memy, bo już klubowo to wygląda lepiej niż kiedyś :P
1
ale jak będziesz w tej koszulce, to ściągnij najpierw bluzę :D
8
Myślałem, że do tego nie dojdzie, ale widzę, że coraz więcej osób popiera transfer Angela Di Marii do Barcelony...już nawet fakt, że tyle lat grał w Realu jest niczym w porównaniu z tym, że tego gracza można zapamiętać tylko z kilku spotkań. I najbardziej znamienne jest to, że wszyscy pamiętają o ostatnim półroczu w Realu...po prostu z poprzednich lat nie ma z czego go zbytnio zapamiętać. Latał od pola karnego do pola karnego, niby robił wiatr, ale wiele z tego nie wynikało. Tak jednonożny, że aż boli, konfliktowy...
4
Espanyol poważnie się wzmacnia, Mahrez to będzie ich największa gwiazda, chyba powalczą o europejskie puchary
0
żeby opisać jego grę, musiałbym zaryzykować bana, nie potrafię znaleźć kulturalnych słów :D także lepiej przemilczeć
0
zupełnie inna charakterystyka zawodników :D
2
łącznie grał dobrze jakieś 7 miesięcy, resztę czasu wystarczyłoby postawić drzewo na jego drodze i by się o nie rozwalił, jeździec bez głowy z jedną sprawną nogą :D
1
można też to nazwać nogawką :D
7
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/21083039_762838333898301_6595770618939699168_o.jpg?oh=8d8b20a1eaad34e64c9ef8f1298b61c8&oe=5A1CFA9A
No, masz rację :v