1

Dzieci Edwina Halla jeszcze żyją?

26

Ale za co się mamy odwdzięczać? Przecież totki z BVB to będzie o wiele bardziej interesujący mecz dla szerszej widowni :P Więc mecz Realu obejrzę albo w barze albo na ruskim streamie, a w TV przynajmniej będzie mecz na poziomie

0

U nas byli tacy, co się wstydzili drugiego chłopa za rękę chwycić przy próbach poloneza, bo nie chcieli być kojarzeni z odmienną orientacją seksualną xD a przy 15 facetach i 6 dziewczynach w klasie tworzyło to pewne problemy...:D

1

Oddajcie trochę swojej strony, znam taką jedną potrzebującą, która tworzy się 5 lat, a tutaj co chwila jest nowa wersja...:D

1

Spokojnie jak na wojnie, na "fioletowej" zostałem ostatnio nazwany bordowym prowokatorem :D

0

Wskaż dokładnie linijkę, nadal nie widzę takowego stwierdzenia :)

0

Gdzie ja tak powiedziałem? :o

1

Problem w tym, że niegdyś ograniczał się do wychwalania Barcelony i równym jechaniu po Realu, nawet bardziej niż na siłę. Aktualnie jedzie po każdym i może wychwalać każdego...mnie odpowiada bardziej niż kiedyś.
Ja rozumiem, że wielu bardziej pasowało "Hehehe, hala dzieci hehee, czerwony Ramos hehe", ale bez przesady.
I część "troll" w nazwie kanału nie jest przypadkowa :P

4

? XD
Trzeba umieć rozgraniczyć prawdziwą rzeczywistość od WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI.
Jakoś nie wymontowałem ze swojej kuchni wszystkich urządzeń od Beko (sponsora Barcy), pomimo, że w reklamach padają stwierdzenia, z którymi niezbyt się zgadzam. No ale może jestem za słabym kibicem, powinienem bardziej się postarać :/

0

Właściwie wszystko wynika z silnika gry, a ten w fifie17 miał najpopularniejszy schemat - dzida do przodu, jak ktoś dogoni, to ewentualnie się zastawisz i biegniesz dalej. Messim się już nie da zastawić. A naprawdę niewiele osób korzysta z zaawansowanych sztuczek technicznych, co przy mizernej budowie ciała Leo jest jego największą zaletą w konstruowaniu akcji :P

Dziwne, że autor oryginalnego posta nie czepia się, że od początku istnienia FUTa tacy piłkarze jak Busquets, Mascherano czy Pique są praktycznie niegrywalni na swoich pozycjach :D

26

Nie kupisz gry, bo kilka wirtualnych statystyk się od siebie różni? XD
Już pominę fakt, że w grze zupełnie inaczej się nimi gra ze względu na silnik, ja np. zawsze wolałem grać Tevezem, Messim...malymi i zwinnymi. Inni lubią wysokich i silnych napastników.

0

Tak z ciekawości - jaki związek byłby pomiędzy VARem a zwolnieniami hiszpańskich sędziów? Przecież ten system spowoduje to, że każda akcja sporna będzie puszczana, a jak padnie gol, to weryfikacja powtórki i ewentualna decyzja o zaliczeniu trafienia lub nie.
A Pan Marciniak też się z VARem nie popisał tak swoją drogą :D

1

Pierwsza sesja jest trudna ze względu na problemy ludzi z dostosowaniem się do życia studenckiego. Często samotna przeprowadzka, brak "kontroli" rodziców nad sobą itd. :D I też wiele zależy od uczelni :D

5

Ja idę na rozpoczęcie roku w liceum, które skończyłem rok temu...muszę zobaczyć te smutne, zmęczone wakacjami twarze :P

1

Jak ostatnio o tym wspomniałem na rm.pl to zostałem nazwany bordowym prowokatorem xD
AS swego czasu w jednym czasie potwierdził, że Isco i Zidane podpisali kontrakt, Zizou potwierdził to na konferencji, ale żadnych oficjalek nie było.

3

Real od zawsze miał dziury w obronie. Defensywa grająca na alibi to w tym klubie norma. A gdy wypadają najlepsi gracze, to tak to się kończy (np 4-0 od Atleti, wtedy nieobecny Ramos i Pepe, bronił Nacho i Varane)

0

Problem w tym, że to już poprzedni sezon pokazał, że część piłkarzy do Barcy się nie nadaje, więc z ocenami nie ma sensu czekać kolejny rok, w środku pola tak naprawdę nic się nie zmieniło (oprócz Paulinho). W 14/15 sytuacja kadrowa była zupełnie inna.

6

eurowpierdziel pełną gębą, właściwie nie ma co się rozwodzić na ten temat :P

0

Można mydlić sobie oczy, ale Deulo, Rakitić, Gomes to nie jest poziom Barcelony. Dużo osób liczyło, że Vidal będzie pierwszym PO, a okazało się, że też jest poziom czy nawet dwa niż oczekiwania. Barcelona jest bardzo na minusie w tym okienku - utrata najlepszego po Messim i Ronaldo piłkarza, brak następcy Iniesty, brak jeszcze jednego ŚO, brak klasowego rozgrywającego...

2

będzie to miało taki sam wpływ jak demonstracje KODu na rządy PiSu...niby ktoś tam krzyczy, ale nadal robimy swoje :P

3

W Europie tych potęg wystarczy na 1,5 koszyka, reszta to średniaki i ogórki, nic nie poradzisz

4

Eh, trzeba było zrobić nowe memy, bo już klubowo to wygląda lepiej niż kiedyś :P

1

ale jak będziesz w tej koszulce, to ściągnij najpierw bluzę :D

8

Myślałem, że do tego nie dojdzie, ale widzę, że coraz więcej osób popiera transfer Angela Di Marii do Barcelony...już nawet fakt, że tyle lat grał w Realu jest niczym w porównaniu z tym, że tego gracza można zapamiętać tylko z kilku spotkań. I najbardziej znamienne jest to, że wszyscy pamiętają o ostatnim półroczu w Realu...po prostu z poprzednich lat nie ma z czego go zbytnio zapamiętać. Latał od pola karnego do pola karnego, niby robił wiatr, ale wiele z tego nie wynikało. Tak jednonożny, że aż boli, konfliktowy...

4

Espanyol poważnie się wzmacnia, Mahrez to będzie ich największa gwiazda, chyba powalczą o europejskie puchary

0

żeby opisać jego grę, musiałbym zaryzykować bana, nie potrafię znaleźć kulturalnych słów :D także lepiej przemilczeć

0

zupełnie inna charakterystyka zawodników :D

2

łącznie grał dobrze jakieś 7 miesięcy, resztę czasu wystarczyłoby postawić drzewo na jego drodze i by się o nie rozwalił, jeździec bez głowy z jedną sprawną nogą :D

1

można też to nazwać nogawką :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?