Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Studia bez terminów we wrześniu to nie studia :D
A tak na poważnie - pewnie mi się coś zdarzy, ale dzielnie walczę o dodatkowy miesiąc wakacji, aktualnie z dobrymi rezultatami :)
0
Nie jest to piłkarz na miarę Barcelony. Grając przez większość sezonu w podstawowym składzie takiego klubu jak Barcelona powinno się być jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji, a Andre (z całym szacunkiem do niego) nim nie jest i wiele mu do takiego miana brakuje.
0
Zdarza się, że jakiś noworodek umiera. A zdarzyło się również opanować epidemie, które mogły pochłonąć tysiące ofiar. Innym sposobem byłoby zaszycie się w środku lasu i modlitwa o niespotkanie chorego.
Wszędzie gdzie jest czynnik ludzki trzeba przyjąć margines "błędu", nawet jeśli tym błędem będzie utrata życia przez kogoś. Podpieranie się pojedynczymi przykładami i mówienie "to zabija", to nic innego jak ignorowanie faktów.
EDIT: Temat zgłębiony, filmik ma na celu przybliżenie argumentów ludzi skupionych wokół tego ruchu, choć oczywiście jest to obraz spłycony.
1
Ja nawet po 10 sezonach Z Archiwum X nie stałem się aż takim spiskowcem :P
A tak na poważnie - najgorsze w tym wszystkim jest to, że te wszystkie ruchy dochodzą do głosu, gnieżdżą się w kółku wzajemnej adoracji i sami sobie robią ustawiane badania, które traktują jako prawda objawiona.
A z traktowaniem w stylu "jesteś za młody, nie masz doświadczenia, nie masz pojęcia o niczym i nie możesz mieć swojego zdania, bo będzie błędne" dawno się spotkałem i w sumie nawet nie podjąłem próby walki, bo taka postawa to po prostu oznaka braku jakiegokolwiek szacunku do odmiennego zdania i rozmówcy :P
28
Wybaczcie, ale jak widzę ruch antyszczepionkowy, to aż mnie skręca. Ludzie się uwsteczniają. A gdy słyszę o takich przypadkach jak "ospa party", to po prostu brakuje mi już słów.
"Szczepionki to narzędzie do depopulacji Polski".......
Tak swoją drogą epidemia dżumy spowodowała w niektórych rejonach Europy śmiertelność na poziomie 70%-80% populacji (właściwie omijając tereny dzisiejszej Polski)...
Tutaj filmik pyta.pl z marszu antyszczepionkowców
3
Prawda jest taka, że za poprzedniej władzy przekaz był jednolity, bo TVN-y czy inne onety prezentują te same poglądy co ówczesna partia rządząca, a TVP była w rękach PO, więc na każdym kanale słyszeliśmy właściwie to samo. Teraz zmienił się przekaz TVP i widać kontrast - ale sposób manipulacji w każdych mediach pozostał na tym samym poziomie.
0
W tej edycji: BVB, Sporting, (Legia z którą było trochę kłopotów), Napoli, Bayern, Atleti, Juventus...istna autostrada do finału!
Jeśli chodzi o poprzednią - zgodzę się, było łatwiej. W grupie PSG, później AS Roma, Wolfsburg, City i Atleti
1
Jeśli w ciągu niedługiego czasu komuniści zabili kilka tysięcy księży i zniszczyli około 2000 kościołów (a mówimy tu tylko o stratach okołoreligijnych), to można śmiało założyć, że proporcje ofiar byłyby podobne, gdyby komuniści przejęli władzę.
1
Powstrzymał rewolucję komunistyczną w Hiszpanii, odmówił przystąpienia do II wojny światowej (głównie przez sytuację w kraju). Żaden dyktator nie jest dobry, ale o Franco można powiedzieć tyle, że uratował Hiszpanię od upadku (oczywiście kosztem wielu ludzkich istnień). Jedynie chciałbym zaznaczyć, że jego przeciwnicy do świętych raczej nie należeli, a wydaje się, że w Hiszpanii ludzie lekko o tym zapominają :)
EDIT: Oczywiście nigdzie nie twierdzę, że był dobry, żeby wszystko było jasne :)
1
A jesteś pewien, że zapoznałeś się z całą historią wojny domowej w Hiszpanii czy jesteś tylko po lekturze jednostronnej relacji z regionu Katalonii? :)
2
Ja wiem, że bycie kibicem Barcelony wymusza pewne umniejszanie zasług drugiej strony (u nas wygląda to podobnie), ale jak Ronaldo walił w niektórych sezonach więcej goli niż Messi, to pisano, że te gole nie dają trofeów. Teraz strzelił mniej, ale bardzo dużo kluczowych - patelnie, każdy by to trafił. No błagam was...Ludzie, to tylko piłka nożna, TYLKO. Rozwodzenie się godzinami nad scenariuszami, rozpamiętywanie wydarzeń czy bezsensowne porównania...po co? Co to zmieni?
Ronaldo i Messi to zupełnie różni zawodnicy o różnych zadaniach na boisku. Im szybciej to pojmiesz (pojmiecie) tym więcej czasu zaoszczędzisz na właśnie takim czymś.
1
https://mobile.twitter.com/cambiasjoel/status/871102955222683648/video/1
Oczywiście, że również miały na to czerwo wpływ inne faule, ktoś musiał mieć "proces pokazowy" :D
4
Przypajacował z reakcją, ale deptać przeciwnika pół metra od liniowego również nie jest oznaką największej inteligencji...:P
5
D. Tusk ma TT napisał o "tchórzliwym ataku". Szkoda, że od paru lat te tchórzliwe ataki nie spotykają się z odważnymi decyzjami rządzących, a jedynie z armią wpisów na TT i rysunkami na chodniku....
0
W międzyczasie - zamach w Londynie, dokładniej na London Bridge - zamachowca wjechał vanem w tłum ludzi, później ponoć otworzył ogień.
0
Bale znikąd nie wyleci, zostanie w Cardiff na zawsze...w sumie Zizou również powinien
0
a jakiś link? Bo szczerze mówiąc nie mogę znaleźć :P
EDIT: I 10 sekund później znalazłem info :P
0
Lech, Tyskie, Kozel i chyba Książęce. 0,5l za 8zł, jeśli masz herb Realu to jest zniżka - 5zł :P
0
Wiesz co, akurat dzisiaj mnie nie będzie, ale nigdy listy nie robili (właściwie tylko raz - gdy w Katowicach był oficjalny, polski zjazd), część osób pojechało do Krakowa...jednak według mnie 19:30-40 to optymalna godzina. Dokładnie o 20 byłem na meczu z Bayernem i wtedy już musiałem się wciskać i polować na miejsce :)
0
City Pub na 3-ego maja. Duża sala jest zarezerwowana dla Śląskiego Madridismo, a w każdej innej są telewizory i jak będziesz w miarę wcześniej to zajmiesz komfortowe miejsce :)
1
Dzisiaj po stronie Realu kluczowe będą zadania dla Marcelo i Carvajala - ich akcje ofensywne napędzają Real, ale Juve to drużyna, która momentalnie wykorzysta braki w obronie Królewskich, która, jak wszyscy wiedzą, do najszczelniejszych na świecie nie należy. Wyczuwam piłkarskie szachy :P
0
Jest tu jakiś specjalista od chińskich telefonów? Wgrałem nowy system i mam sporawe problemy...jeśli ktoś ma chęci i czas - zapraszam na priv :)
1
Judaszem jest dla kibiców Barcelony i części kibiców Realu ( w tym mnie, nigdy zbytnio go nie szanowałem jako piłkarza za tę decyzję). Reszcie kibiców raczej ten temat powiewa daleko z tyłu. Zresztą przechodząc do Realu pokazał, że zdanie kibiców Barcy niewiele go interesuje, więc...według mnie kompletnie tego nie żałuje. Myślę, że Lucho również nie żałuje :P
0
Nie żebym był nieufny, ale widząc historie życia na tej stronie z automatu przypomina mi się historia jednego z użytkowników z owocem w nicku, który dosyć długo sobie tutaj zmyślał...tak czy inaczej - witam również i ja na tej stronie :)
0
Z tego co zauważyłem, to na przelew od znajomego zawsze muszę czekać 3-4 dni. Przelew na linii Pekao SA - > PKO BP
12
Chyba najładniejszy samobój od lat...:D
https://www.facebook.com/208429465855239/videos/1567570979941074/
1
"Miłość niejedno ma imię..." czyli pewnie chodzi o ukazanie różnych rodzajów miłości. Tu bym użył np. Kamieni na szaniec jako przykładu miłości do Ojczyzny :)
3
Do tego - nagroda nic nie znaczy, ale co roku jest o niej od kwietnia/marca dyskusja dzień w dzień aż do rozdania...:D
3
Trzeba przyznać, że dzięki właśnie takim tekstom liczba kliknięć "oburzonych" się zgadza, a Wy się jeszcze nakręcacie :P
0
W nocy było bardzo kulturalnie i z pełnym szacunkiem :P