4

Może odpowiem słowami rodowitego Katalończyka, które zostały mi przekazane jakiś czas temu:

"Dla Was, kibiców na całym świecie Liga Mistrzów jest najważniejsza. Dla Was liczy się zwycięstwo w Europie a później na świecie. Dla nas najważniejsze jest bycie w lidze przed tymi z Madrytu. Wygranie Ligi przed Realem to priorytet. Zapytaj hiszpańskich kibiców Realu, odpowiedzą Ci w ten sam sposób. Liga mistrzów to prestiż, Liga hiszpańska to honor."

1

Myślę, że Zidane by poleciał. A to oznaczałoby znienawidzenie i zarządu i Pereza przez kibiców. Status legendy Zidane'a może uchronić go przed ewentualnym zwolnieniem, ale widziałem w tym klubie tyle irracjonalnych decyzji, że naprawdę ciężko cokolwiek przewidzieć :P

0

Rozdarte serca tylko u osób z nieleczoną chorobą psychiczną, ja swoich klubowych upodobań nie zmienię w bezpośrednich meczach :D

6

Okres Beniteza w Realu wyparłem że świadomości :D

5

Pary sprzyjają emocjom, to mi się proszę państwa bardzo podoba :D
Ale osobiście będę cierpiał z powodu Carlo na innej ławce, do tej pory nie mogę zrozumieć chorej decyzji o jego zwolnieniu...

0

Ze swojej strony polecam starsze odsłony z serii Total War - Rome i Medieval 2 to jedne z najlepszych RTSów w jakie grałem :P

14

Gdyby nie błąd sędziego, to w Realu nie miałby kto sobie strzelić samobója :v znów sędziują przeciwko nam :v

0

Nie było dla niego miejsca - Benzema i Higuain pierwszy skład, do tego ze szkółki docierały wieści o dwóch diamentach - Moracie i Jese. Zapewne odszedł z podobnym nastawieniem jak Carvajal - ogra się, a jak wskoczy na wyższy poziom to wróci. Niestety tak się nie stało, a moje serce krwawi, gdyż podobną ścieżką aktualnie podąża mój ulubieniec - Borja Mayoral i niestety nic nie zapowiada jego powrotu :(

1

A jak Ci jeszcze powiem, że Joselu, którzy strzelił Wam dzisiaj bramkę, to wychowanek Realu, to zapewne połączysz wątki dotyczące ustawionej ligi? :D oczywiście żarcik, z dystansem :P

2

Świetna nowina! Gratuluję :D

0

Oj mylisz się, wielu jest takich na świecie co nadal to przeżywa...i są to kibice zespołów z PL, Calcio A i innych lig, może po prostu najwięcej kontaktu masz z kibicami Realu :P

0

Dlaczego mówisz, że kibice białych? :( jest ogólnoświatowy ból tylnej części ciała o Wasz wynik, tylko kibice PSG wciąż nie zasiedli do klawiatur :P

5

Aj przestań, zarumienię się :D Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :D

120

Możliwe, że było parę razy, ale tyle tu komentarzy, że nie dam rady nadrobić :P

"Barcelona zaliczyła najbardziej spektakularny powrót od czasów Jezusa"
:D

24

Nie psuj sobie święta komentarzami ludzi zawiedzionych Waszym awansem :P

35

Tylko Barcelona mogła dokonać cudu - kłaniam się nisko i życzę owocnego świętowania :D

4

2 godziny temu Napoli było potworem zdolnym rozjechać przeciwników i wygrać LM gdyby Barca jutro odpadła...szybko się to zmienia

1

Ano, troszeczkę tym farcimy, bo spokojnie mogliśmy już 0-2 przegrywać :P

0

Tu się nadaje tylko klasyk polskiego internetu: "nic nie grasz tylko farcisz" :P

7

Gimboateizm z czasem przechodzi u 90% ludzi...ale od paru lat trwa nagonka na wszystko co związane z Kościołem i każdy, kto publicznie przyzna się do wiary jest nazywany oszołomem czy po prostu jest wyszydzany...przykre to

0

TAAAAAAAK

2

Poważnie :P Sedlak siedzi u góry i to on daje pozwolenie trenerowi na puszczenie zawodnika :P

3

Borek Sedlak o tym decyduje

9

No i skończyła się sprawiedliwość w konkursie, zaczynamy cyrk

0

Jednego? Z tego co widziałem skład, to co najmniej 5

1

Zasłużył sobie wielką grą. Oczarował Santiago Bernabeu, które rozczarował Real Madryt. Szczerze mówiąc, to tęsknię za dawnymi latami :P

0

Stwierdzenia zawsze i nigdy są lekko niebezpieczne. A że od paru lat przez większość spotkań gra słabo, to podrzuć te kilkadziesiąt artykułów o jego kontuzjach pomeczowych :P ma już swoje lata, już teraz widać zmęczenie, a sezon jeszcze długi

0

Witajcie :) Potrzebuję osoby na priv, która pomoże mi w handlu troszkę droższymi piłkarzami w FIFA 17 (116k do dyspozycji) - platforma PC :)

0

Ja dostałem za ortezę pełny zwrot :)

0

Ale w sumie o czym teraz powiedział? Ze prasa jest stronnicza i każdy popiera swoich? Ameryki w sumie nie odkrył. Chyba, że źle zinterpretowałem, w takim razie przepraszam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?