Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie żebym lubił kibiców legii, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że można połączyć głośny doping z oglądaniem meczu? Grupy dopingujące na Camp Nou i Santiago Bernabeu zostały zniszczone, od tamtej pory słychać raczej strzelający słonecznik, ewentualnie gwizdy :/
1
Śląsk się nie chce odłączyć, to tylko RAŚ raz za czas się przebudzi, poszczeka i zniknie. Jesteśmy przede wszystkim Polakami i nie zmieni tego banda oszołomów, którą najgłośniej słychać :P
2
To znaczy ja napisałem tak ogólnie, niekoniecznie o tej sytuacji. Od wieków Hiszpania jest wewnętrznie skłócona i podzielona, ale mimo to pozostają jednym państwem. Coś jak u nas, tylko nasze dążenia niepodległościowe niektórych regionów są...no idiotyczne :P
0
Hiszpania to jest taka mieszanka kulturowo-poglądowa, że to aż dziwne, że mimo wszystko to się trzyma przysłowiowej kupy. Ogólnie i prawica i lewica święte tam nie są, każda strona ma naprawdę wiele za uszami.
0
Nie no wiesz, wcale nie toczy się walka i mistrzostwo, dlaczego niby miałby wspominać o punktach...:P
0
Zapewne chodzi Ci o wypowiedź Lucasa Vazqueza sprzed paru lat, prawda? :P
0
Jeśli przyjmie się, że Linkin Park poszedł w zupełnie inną stronę, to okej. Ale dla fanów, którzy oczekiwali powrotu do korzeni albo chociaż zachowania oryginalnego stylu...słabiutko.
0
Pewnie ich nie stać na ten system :D
A tak na poważnie - po prostu kolejny raz mamy sytuację, która pokazuje, że ten system jest potrzebny i pozwala uniknąć krzywdzenia którejś z drużyn i dorabiania teorii spiskowych :P
7
Hej :) Już na wstępie zaznaczę, że nie chcę prowokować ani nic z tych rzeczy, bardziej skłonić niektórych do refleksji.
Po pierwsze - pycha zawsze jest krok przed porażką. Od paru dni widziałem tutaj wiele wpisów, które świadczyły o konkretnym zlekceważeniu PSG przez kibiców. Wpisy o boisku treningowym w Paryżu, pewnych trzech punktach czy graniu u siebie były lekko niesmaczne. Oczywiście Barcelona jest świetną drużyną, może i najlepszą w historii i nie musi bać się przeciwników, ale od początku do końca jej zawodnicy i kibice powinni okazywać szacunek rywalom.
Tego zabrakło - nakręciliście się na łatwe zwycięstwo, prześcigaliście się w śmieszkowaniu na temat PSG, a oni zrobili swoje i jest teraz lekkie przerażenie.
Po drugie - po burzy zawsze wychodzi słońce. Wasi zawodnicy zagrali straszną kaszanę, ale nie zapomnieli jak się gra. Wrócą silniejsi, może po lekkich zmianach.
Wiem jak ciężko jest przełknąć taką porażkę, ale od tego świat się nie zawali. Regularnie dostajemy oklep od Was, od Atleti czy nawet od takiego BVB się zdarzyło...ale takie rzeczy tylko umacniają wiarę i miłość do własnego klubu.
Barcelona przyzwyczaja do seryjnych zwycięstw, ale wygrywać ciągle się nie da, taki po prostu jest ten sport :)
I nawet się nie uśmiechnąłem po końcowym gwizdku. Dlaczego? Bo raz się cieszyłem z odpadnięcia Barcy z LM, a następnego dnia Real odpadł z Bayernem :P
Trzymajcie się!
0
Nie popadajmy w skrajności, Real od dawna nikogo nie wciąga nosem, gramy tak samo - bez żadnego zaskoczenia, jednym schematem, a jak nas ktoś przyciśnie, to obrona zaczyna się gubić
0
Od jakichś prawie 80 lat wytłumaczenie "wykonywaliśmy tylko rozkazy" jest słabym wytłumaczeniem :/
12
Użytkownik N11 od dawna pisał, że Barcelona nie ma pomysłu, to po zwycięstwach był mieszany z błotem...o wielu wygranych Barcy decydowały indywidualności i genialny Messi, dzisiaj PSG kompletnie odcięło prąd i wyszedł brak pomysłu na grę...
9
Miał być romantyczny wieczór w Paryżu, a jest +18...
4
dostał kartę OTW w FUT i kontuzja...oj oni powinni wycofać się z tych kart :P
0
Pochodne przydają się do całek a całki...do bardzo wielu rzeczy :)
8
Też widziałem jak się po Tobie przejechali, ale wiesz, pisali to w emocjach, więc nie ma sensu rozgrzebywać tematu
5
oby nie, Mourinho i Manchester United na dalszych miejscach tabeli do siebie jak najbardziej pasują :)
26
Tyle bajerów, a schowka na ściągi nie ma :D
0
Czyżby kolega z PolŚl? :D widzę Piast Gliwice w profilu :P
1
Dokładnie! :)
0
No przecież to logiczne, że lepiej zostać wyeliminowanym przez mistrza niż gdyby w finale wygrał odwieczny rywal :D wiem, że w przypadku EURO 2016 zasada "jak przegrać to z mistrzem" nie działała, no ale to ani nie Portugalia ani nie EURO :P
7
Wiadomo, wielki organizacyjny szok dla rodziców, ale ile szczęścia, radości i miłości przyniosą takie dzieci :P tylko do wychowywania trzeba mieć "powołanie", a nic nie będzie przeszkodą :D
8
Cytując Rafę :P
"Jasne, że chciałbym, ale jeśli mam oceniać swoje szanse, to raczej nie mam żadnych [śmiech]. Ty pewnie byś na mnie nie głosował… Ba, ty przecież nie jesteś nawet socio. Człowieku, ty jesteś za Barceloną [śmiech zgromadzonych gości]! "
1
"Kolega prosi..." :P
Pewnie są odcinki na player.pl, a jak bardzo Ci zależy na posiadaniu tego odcinka, to zawsze możesz to zrobić przechwytywaniem obrazu :P
0
Nie wiem, nie natrafiłem na wypowiedź Pereza dot. odwołanego meczu (bo zapewne do tego nawiązujesz), ale możliwe, że to przez moją znikomą aktywność w ostatnich dniach i niezbyt mogę wszystko śledzić. Ale z tego co zauważyłem, to największy dym robią dziennikarze Marci, ASa i COPE a nie ludzie bezpośrednio związani z klubem :)
20
Myślę, że to samo co działo się tutaj, tylko oskarżenia byłyby rzucane w inną stronę :) Naprawdę, frustraci nie znają podziału na barwy klubowe, wszędzie są tacy sami.
0
Pamiętam jak po tym wszyscy odrzucali możliwość jego transferu do Barcy :P
1
Brakuje planu B w przypadku takich sytuacji, La Liga od dawna pokazuje, że panuje w niej prowizorka...
0
Dzięki :P może to związane z lotami samolotów?