Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kibic Barcelony, a top komentarze ma na temat Ronaldo...również na stronie Barcy. Dlaczego uważając, że Messi jest najlepszy na świecie po prostu nie uważasz tego za pewnik, tylko ciągle Ronaldo to, Ronaldo tamto, Ronaldo zaniża poziom Realu blablabla...będąc najlepszym na świecie nie ma sensu oglądać się za siebie...:)
5
Zadając takie pytania najpierw trzeba sobie uświadomić, że Messi i Ronaldo mają zupełnie różne zadania na boisku.
Messi jest w genialnej formie, co zgrało się w czasie ze słabą formą Barcy. Messi musi być wszędzie, musi grać za pół drużyny, często sam rozgrywa, asystuje, strzela.
Ronaldo stał się typowym goleadorem, co idealnie pokazują zmiany we wczorajszym meczu. Wykonał swoje zadanie wzorcowo. Miał strzelić - strzelił.
Oboje są genialni w tym co robią. Więcej robi Messi.
0
@Protolinho
Dziękuję :(
0
Dzień dobry :) Czy dzisiejszy mecz również będzie transmitowany na ZDF? Na stronie CP jest napisane, że tak, ale już w programie TV w dekoderze takowego nie ma w planie :/
4
Tak.
Słyszałem, że np niejaki Cantona też.
21
Za każdym razem...:D
http://bi.gazeta.pl/im/de/ed/10/z17749726Q,a.jpg
4
Hmm dla mnie to interesujące, bo spędzamy we wspólnym gronie już któryś rok i się dogadujemy, więc fajnie czasem pomyśleć "wow, to już tyle lat". Jeśli Cię to nie interesuje - scrolluj dalej, nikt przecież nie zmusza Cię do nadmuchiwania balonów z tej okazji :)
0
Aż mi się przypomniał moment, w którym Ramos miał więcej ligowych goli od Benzemy...:P
9
Dobrze, że obrońcy tam "coś" nie pękło od tych rozkroków :D
69
Old Trafford jest taką twierdzą, że nawet United tam nie wygrywa :P
2
I znów dzielny naród ruszy do urn wyborczych po zmianę, po wolność, po dobrobyt...a wybiorą stare twarze, przesiąknięte innymi ustrojami i nienawiścią...to jest właśnie nasza piękna Polska :)
0
Osobiście sobie tego nie wyobrażam, może dlatego, że właściwie większość moich ćwiczeniowców i wykładowców, to dr inż., ale to pewnie zależy od uczelni, jej rangi i stopni prowadzących :)
1
Zaraz mecz z Atleti, więc pewnie jest oszczędzany...ale z Barcą powinien zagrać w podstawie, to racja
6
Gdy flashsore nie wysyła Ci powiadomienia o golu to wiedz, że Alves znowu to zrobił :D
1
Twoja historia lekko skojarzyło mi się z tą...
:D
4
Kocham ten sposób myślenia, że jak coś nie idzie po naszej myśli, to na 99% stoją za tym łapówki, przekręty i spiski :D Mieli pieniądze, reklamodawcy się dołożyli, zapewne wzięli pożyczki i teraz im się wszystko spłaca, normalna rzecz. I tylko zaznaczę, że Eleven nie jest polską inicjatywą, mamy po prostu tylko swój "oddział" :D
28
Próbujesz zasugerować, że Benzema wyszedł dzisiaj na murawę? :D
2
Jakby jeszcze Pique strzelił gola...to chyba nawet moje pokłady spokoju i wyważenia by się skończyły :D
7
D10S
Świetny mecz! Dziękuję! :)
0
Wielkie dzięki! :)
0
Kochani, jak wykupię dzisiaj Eleven lub Eleven w player, to dam radę obejrzeć mecz? :) Czy na aktywację czeka się dłużej?
3
Czyli mówisz, że przed nami noc z mechaniką kwantową i teoriami dotyczącymi świata makro, które są jej następstwami? :D
9
Chyba prawdopodobnie to nie jesteśmy lekarzami i nie znamy jego organizmu tak jak on sam...a na pewno Ibra to twardy chłop, jak go nie lubię, to wiem, że będzie walczył do samego końca o powrót do gry na zadowalającym go poziomie :) I życzę mu żeby ta walka okazała się dla niego zwycięska :)
6
Nie no, takie kombinowanie to przekracza już pewne granice xD co się stało to się nie odstanie, trzeba wyciągnąć wnioski i wprowadzić te pieprzone powtórki, tyle
0
1. 3-0 i dogrywka na korzyść Barcy
2. 2-1
3
Po tylu latach przebywania w tym "towarzystwie" piłkarskim nie przyzwyczaiłeś się, że co chwila każda strona przerzuca się obelgami, oskarżeniami i co chwilę znajduje się jakiś powód żeby mówić "tamci mają lepiej/gorzej"? :D A zaraz potem zapominają o co oskarżali drugich, bo im przydarza się analogiczna sytuacja i wszystko zatacza koło :P
0
dzięki :)
0
A co mi tam, postawię pieniążki na awans Barcy, gdzie polecacie obstawiać? :)
3
Tak już odchodząc od kontrowersji w czasie meczu.
Terroryzm w Europie odniósł zamierzony skutek. Ludzie się boją, boją się świętować, a policja i władze nakładają coraz więcej nakazów i zakazów, ogranicza się tłumy ludzi, nie można już się po prostu zebrać i cieszyć również piłką nożną. Myślę, że ostatni zamach na autokar w Dortmundzie był tu kluczowy.
Tak wyglądał przejazd autokaru na Bernabeu w 2014 przed meczem z Bayernem:
A tak było już wczoraj:
0
Dlatego od zawsze powtarzam, że ludzie dogrywający, walczący powinni mieć swoje miejsce w historii i być zauważeni, a nie tylko Ci, którzy dokładają nogę...taki Iniesta, Modrić czy wczoraj Marcelo - oni statystyk wielkich nie mają, ale to na nich opiera się gra zespołów i to oni przyczyniają się do sukcesów...:) Kiedyś już pisałem - dla mnie brak Złotych Piłek dla Iniesty, to dowód, że ten plebiscyt jest pozbawiony sensu i dostaje się go za popularność