Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wspieranie "swoich ludzi". Coś jak Zidane.
Więc jakby to absurdalnie nie brzmiało, to nie ma co się zbytnio czepiać :P
2
Bo brak Suareza to jest nieporozumienie, tu się nawet na siłę nie da wymyślić argumentu (sensownego), który przemawiałby za brakiem Suareza w tym zestawieniu...
0
Błędy w ustawieniu to już zupełnie inna sprawa, ale one zdarzają się każdemu :)
0
Po prostu dośrodkowują i strzelają ludzie, którzy nie są tam z przypadku :P I jak się wali kilkanaście dośrodkowań podczas jednej połowy, to któreś musi trafić na głowę napastnika :P
0
Czyli mają zrezygnować z dośrodkowań, po których pada masa goli, bo przeciwnikom się to nie podoba?
0
Mnie tu już 2 rok leci, ale ostatnio coś mało czasu na udzielanie się :P
0
Bo może to był mecz Polska - Niemcy :D
27
-ctrl + v
-wzajemnie
Wesołych Świąt! :D
3
O ile byśmy żyli :D
1
No dobijaj dalej, dobijaj :D
1
A daj spokój, u nas dziekańskich nawet 2 stycznia nie zrobili...a dzisiaj też zajęcia :D
2
Dobrze, że jesteś z nami, uważaj tam na siebie!
70
Ty tak na poważnie?
1
Oni są wszyscy po jednych pieniądzach...po prostu platforma była bardziej...subtelna (?) w swoich działaniach
5
To całe sejmowe bydło już chyba tylko pucz wojskowy da radę rozgonić...różne źródła donoszą, że oficerowie młodsi mają powoli dość tej całej sytuacji w Polsce, bez względu na przynależności polityczne - wszyscy na wiejskiej wycierają sobie najedzone gęby polską flagą...
2
To będzie skutkowało puszczaniem każdego stykowego spalonego, a gdy padnie gol - będzie weryfikacja wideo...trzeba to dopracować i piłka nożna stanie się dużo czystsza :)
3
Długo myślałeś nad nickiem? :D
1
Może ludziom się pomyliło z transferem drugiego Diaza do Realu - Sergio. Ten rzeczywiście ma dopiero 18 lat i wiąże się z nim spore nadzieje :)
1
Jak tak patrzę na wydarzenia na Krakowskim Przedmieściu, to się zastanawiam nad tym, co się stało z naszym Narodem. Wieczne obrzucanie się błotem, kolesiostwo, korupcja, afery, brak realnego spojrzenia w przyszłość...dla polityków ważne jest jedynie wygranie następnych wyborów...czy naprawdę wśród wyważonych ludzi nie ma żadnego przywódcy? Czy w tym kraju do głosu dochodzą tylko skrajności, których jedynym celem jest jedynie zwalczanie innych skrajności?
0
Częściej gra dobry mecz niż używa mózgu
3
W sumie nic by się na świecie nie zmieniło, gimbaza by się tylko z emocji spociła
17
xD
9
Jakiś tam spalony był, ale praktycznie niemożliwy do wychwycenia dla sędziego, nie ma sensu tego wspominać :)
1
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcelony z katowickiego City Pub'u, trochę Was tam widziałem :P Dzięki za wspólny mecz!
1
Szacunek do rywala to podstawa! :) Dorośli ludzie się szanują...zawsze w katowickim City Pubie jest pełno kibiców Realu, ale są również kibice Barcelony czy Atleti, ale przy barze czy stolikach zawsze jest pełna kultura :)
0
No wybieramy się sporą ekipą :p
3
Można też przy wbijaniu szpilek się nie kompromitować, Tobie nie wychodzi :)
0
No to Rumcajs, najwierniejszy sługa Wielkiego Pana po przemianie Osy
3
Polecam cały fragment tych bzdur :P Dlaczego bzdur? Już pomijając autora, który już nieraz się ośmieszył swoimi artykułami, to zawarcie w jednej wypowiedzi machania rękami, gry pod siebie, niecofania się do obrony, egoizmu oraz krytykowania sędziego, a następnie tekstu, że bez Cristiano zagrali wyśmienity mecz, to ewidentne zagranie pod sprzedaż książki. Żeby sobie ludzie pomyśleli: no hehehe, cała prawda o Mou I Ronaldo :P
5
Legia gra taki wesoły, ale szybko karany futbol niczym Rayo Vallecano tylko w polskiej wersji :P