2

Wspieranie "swoich ludzi". Coś jak Zidane.
Więc jakby to absurdalnie nie brzmiało, to nie ma co się zbytnio czepiać :P

2

Bo brak Suareza to jest nieporozumienie, tu się nawet na siłę nie da wymyślić argumentu (sensownego), który przemawiałby za brakiem Suareza w tym zestawieniu...

0

Błędy w ustawieniu to już zupełnie inna sprawa, ale one zdarzają się każdemu :)

0

Po prostu dośrodkowują i strzelają ludzie, którzy nie są tam z przypadku :P I jak się wali kilkanaście dośrodkowań podczas jednej połowy, to któreś musi trafić na głowę napastnika :P

0

Czyli mają zrezygnować z dośrodkowań, po których pada masa goli, bo przeciwnikom się to nie podoba?

0

Mnie tu już 2 rok leci, ale ostatnio coś mało czasu na udzielanie się :P

0

Bo może to był mecz Polska - Niemcy :D

27

-ctrl + v
-wzajemnie

Wesołych Świąt! :D

3

O ile byśmy żyli :D

1

No dobijaj dalej, dobijaj :D

1

A daj spokój, u nas dziekańskich nawet 2 stycznia nie zrobili...a dzisiaj też zajęcia :D

2

Dobrze, że jesteś z nami, uważaj tam na siebie!

70

Ty tak na poważnie?

1

Oni są wszyscy po jednych pieniądzach...po prostu platforma była bardziej...subtelna (?) w swoich działaniach

5

To całe sejmowe bydło już chyba tylko pucz wojskowy da radę rozgonić...różne źródła donoszą, że oficerowie młodsi mają powoli dość tej całej sytuacji w Polsce, bez względu na przynależności polityczne - wszyscy na wiejskiej wycierają sobie najedzone gęby polską flagą...

2

To będzie skutkowało puszczaniem każdego stykowego spalonego, a gdy padnie gol - będzie weryfikacja wideo...trzeba to dopracować i piłka nożna stanie się dużo czystsza :)

3

Długo myślałeś nad nickiem? :D

1

Może ludziom się pomyliło z transferem drugiego Diaza do Realu - Sergio. Ten rzeczywiście ma dopiero 18 lat i wiąże się z nim spore nadzieje :)

1

Jak tak patrzę na wydarzenia na Krakowskim Przedmieściu, to się zastanawiam nad tym, co się stało z naszym Narodem. Wieczne obrzucanie się błotem, kolesiostwo, korupcja, afery, brak realnego spojrzenia w przyszłość...dla polityków ważne jest jedynie wygranie następnych wyborów...czy naprawdę wśród wyważonych ludzi nie ma żadnego przywódcy? Czy w tym kraju do głosu dochodzą tylko skrajności, których jedynym celem jest jedynie zwalczanie innych skrajności?

0

Częściej gra dobry mecz niż używa mózgu

3

W sumie nic by się na świecie nie zmieniło, gimbaza by się tylko z emocji spociła

17

xD

9

Jakiś tam spalony był, ale praktycznie niemożliwy do wychwycenia dla sędziego, nie ma sensu tego wspominać :)

1

Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcelony z katowickiego City Pub'u, trochę Was tam widziałem :P Dzięki za wspólny mecz!

1

Szacunek do rywala to podstawa! :) Dorośli ludzie się szanują...zawsze w katowickim City Pubie jest pełno kibiców Realu, ale są również kibice Barcelony czy Atleti, ale przy barze czy stolikach zawsze jest pełna kultura :)

0

No wybieramy się sporą ekipą :p

3

Można też przy wbijaniu szpilek się nie kompromitować, Tobie nie wychodzi :)

0

No to Rumcajs, najwierniejszy sługa Wielkiego Pana po przemianie Osy

3

Polecam cały fragment tych bzdur :P Dlaczego bzdur? Już pomijając autora, który już nieraz się ośmieszył swoimi artykułami, to zawarcie w jednej wypowiedzi machania rękami, gry pod siebie, niecofania się do obrony, egoizmu oraz krytykowania sędziego, a następnie tekstu, że bez Cristiano zagrali wyśmienity mecz, to ewidentne zagranie pod sprzedaż książki. Żeby sobie ludzie pomyśleli: no hehehe, cała prawda o Mou I Ronaldo :P

5

Legia gra taki wesoły, ale szybko karany futbol niczym Rayo Vallecano tylko w polskiej wersji :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?