0

Oglądnij efekt motyla i wiedz, ze to tak nie działa :P

1

Jeden spalony :)

1

wykrakałeś xD

3

Spalony Moraty?

0

Śmierć, podatki, Arsenal i wina sędziego :P

0

Cichy transfer Fuchsa parę lat temu się sprawdza

0

Kurczę, bo tamten użytkownik zniknął w pewnym momencie, a zapadł mi w pamięć :P Oczywiście nie interpretuj tego jako zarzut czy coś, po prostu byłem ciekaw :)

0

A czy kolega BarcaIsLife to nie drugie konto użytkownika MessiIsLife? :)

2

Chłopie, dwa wdechy i wyluzuj, naprawdę :) Z docinania kibicom wyrosłem już dawno, bo i tak wiem jak się skończy sezon, to po pierwsze. Po drugie - nie macie się cieszyć, nawet rozumiem dlaczego go aż tak nie lubicie, ale po prostu to już tak bardzo jest przeforsowane, że już niezbyt śmieszne :)

0

Czytam na lapku, oglądam w TV :P A mecz tak pasjonujący, że łojezu

5

A jednak myślałem, że to geniusz niektórych ludzi, którzy potrafią zobaczyc spalonego z kamery, która jest ustawiona pod takim kątem jak w poprzednich powtórkach :D

2

Już prawie zapomniałem jak wygląda ta strona gdy Ronaldo strzela :P

3

No i United sprowadzone na ziemię :) Już było za dużo tego piania o Pogbę, Mou, Zlatana i innych.

8

Ależ się spłaca te 120mln :)

1

Podawanie do bramkarza nigdy nie jest dobrym pomysłem pod takim pressingiem i jednocześnie obstawionymi obrońcami...przestańcie wreszcie jechać po Bravo, ten człowiek uratował Wam tyle punktów, że czekanie na każdy jego błąd jest po prostu niesmaczne...

0

Każdemu się zdarzy wypadek przy pracy :P

0

Ja się nie martwię, ja się dziwię :P

15

Ludzie nazywają PL najlepszą (!) ligą świata. A tymczasem dwa czołowe kluby grają kompletnie bez środka pola, piła do przodu, zero taktyki. Może i najbardziej atrakcyjna, ale jak się gra tak wesoły futbol, to się w sumie nie dziwię.

11

W 3 ostatnich komentarzach użyłeś słowa "pieczenie". Masz złe wspomnienia z jakimś kebabem i podświadomie chcesz nam coś przekazać? :P

0

Dobrze, że nie moje dzieło :D

1


:D

2

Jak to mawia młodzież: masakracja

1

Sprawdził po prostu czy żyje, nie było żadnego patyka w pobliżu

/drugi raz dodało komentarz (przynajmniej u mnie) do innego komentarza...:(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Glik niczym Jezus, wskrzesił go jak Łazarza

0

Bez przesady, to tak jak ci, którzy po 2 kolejkach przyznają mistrzostwa dla niektórych drużyn :P

0

0

No tego wytłumaczyć akurat się nie da, dramat

0

W klubach mają więcej szans na gole + dużo lepsze zgranie i "gra na pamięć"...no niestety...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?