Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądnij efekt motyla i wiedz, ze to tak nie działa :P
1
Jeden spalony :)
1
wykrakałeś xD
3
Spalony Moraty?
0
Śmierć, podatki, Arsenal i wina sędziego :P
0
Cichy transfer Fuchsa parę lat temu się sprawdza
0
Kurczę, bo tamten użytkownik zniknął w pewnym momencie, a zapadł mi w pamięć :P Oczywiście nie interpretuj tego jako zarzut czy coś, po prostu byłem ciekaw :)
0
A czy kolega BarcaIsLife to nie drugie konto użytkownika MessiIsLife? :)
2
Chłopie, dwa wdechy i wyluzuj, naprawdę :) Z docinania kibicom wyrosłem już dawno, bo i tak wiem jak się skończy sezon, to po pierwsze. Po drugie - nie macie się cieszyć, nawet rozumiem dlaczego go aż tak nie lubicie, ale po prostu to już tak bardzo jest przeforsowane, że już niezbyt śmieszne :)
0
Czytam na lapku, oglądam w TV :P A mecz tak pasjonujący, że łojezu
5
A jednak myślałem, że to geniusz niektórych ludzi, którzy potrafią zobaczyc spalonego z kamery, która jest ustawiona pod takim kątem jak w poprzednich powtórkach :D
2
Już prawie zapomniałem jak wygląda ta strona gdy Ronaldo strzela :P
3
No i United sprowadzone na ziemię :) Już było za dużo tego piania o Pogbę, Mou, Zlatana i innych.
8
Ależ się spłaca te 120mln :)
1
Podawanie do bramkarza nigdy nie jest dobrym pomysłem pod takim pressingiem i jednocześnie obstawionymi obrońcami...przestańcie wreszcie jechać po Bravo, ten człowiek uratował Wam tyle punktów, że czekanie na każdy jego błąd jest po prostu niesmaczne...
0
Każdemu się zdarzy wypadek przy pracy :P
0
Ja się nie martwię, ja się dziwię :P
15
Ludzie nazywają PL najlepszą (!) ligą świata. A tymczasem dwa czołowe kluby grają kompletnie bez środka pola, piła do przodu, zero taktyki. Może i najbardziej atrakcyjna, ale jak się gra tak wesoły futbol, to się w sumie nie dziwię.
11
W 3 ostatnich komentarzach użyłeś słowa "pieczenie". Masz złe wspomnienia z jakimś kebabem i podświadomie chcesz nam coś przekazać? :P
0
Dobrze, że nie moje dzieło :D
1
:D
2
Jak to mawia młodzież: masakracja
1
Sprawdził po prostu czy żyje, nie było żadnego patyka w pobliżu
/drugi raz dodało komentarz (przynajmniej u mnie) do innego komentarza...:(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Glik niczym Jezus, wskrzesił go jak Łazarza
0
Bez przesady, to tak jak ci, którzy po 2 kolejkach przyznają mistrzostwa dla niektórych drużyn :P
0
Tak na rozluźnienie :P
http://lle24.pl/wp-content/uploads/2014/05/%C5%BBenada.jpg
0
No tego wytłumaczyć akurat się nie da, dramat
0
W klubach mają więcej szans na gole + dużo lepsze zgranie i "gra na pamięć"...no niestety...
4
https://i.ytimg.com/vi/x3D4koXPSqU/maxresdefault.jpg