10

Ja wam powiem dlaczego tak jest....Ramos po prostu używa głowy tylko do strzelania

3

gdybym ja tak miał....:v

0

Szydera z Legii nadal trwa xD

1

"Nie wiem, ale się domyślam" :D

1

a ja myślałem, że w tym sporcie chodzi o to, żeby jakoś bramkę wcisnąć...o ja głupi

0

Rykoszet był :)

3

Albo oglądasz w 144p albo dosyć mocno ci przycina, takie 45-minutowe przycinki chyba masz :D

0

BINGO! XD

4

Ale szydera z Legii :P

0

Jakiś błąd w Matrixie - Legia na 2:2

11

Nie wiem co Was dziwi, Legia przecież w tym roku w pełni skupia się na Lidze Mistrzów :P

1

Nawet mi tego Manchesteru nie żal :D

0

i tu wychodzą chore przepisy - cierpią Ci, którzy spełniają tylko swoje marzenia

2

Karę ZAWIESZONO, a ostateczna decyzja będzie i tak znana PRZED rozpoczęciem okienka. Ma to na celu umożliwienie gry dzieciakom, ale oczywiście raban i rzucanie oskarżeniami na prawo i lewo rozpoczęte

0

Niestety już nie, jestem w takim wieku, że szkołę jedynie wspominam :)

1

Przerwy w szkole wykorzystuje sie na spotkania towarzyskie :P internety przejrzysz w domu

13

>bij stewardów i śpiewaj rasistowskie przyśpiewki w kominiarkach i chustach
>miej pretensje, że UEFA zastosuje odpowiedzialność zbiorową i meczu na Ł3 nie obejrzy nikt
Witamy w kibicowskich kręgach legii....xD

2

Dobre dobre. Jako zawodnik miał nie szukać szans na strzelenie gola, bo to jego były klub, a Messi to już w ogóle przepraszał za cokolwiek? To dlaczego Iniesta nie przeprasza za każdego gola w La Liga? Może Ter Stegen na znak solidarności ma puszczać wszystkie strzały BVB, Bayernu czy Schalke? Wytrzeźwiej albo dorośnij

3

Wstydem nie jest wynik, bo każdy się spodziewał podobnego. Wstydem jest styl w jakim przegrali ten mecz. Zero zaangażowania, krycia, pomysłu, waleczności...

0

Oprawa ładna i pomysłowa, ale po meczu samo przesłanie raczej śmieszy....:P
https://pbs.twimg.com/media/CsVee3CWgAA11KW.jpg:large

0

To co zawsze, chomiki w serwerowni założyły związki zawodowe. Ponoć widziano jednego wąsatego
Edit: znów nie do tego komentarza :(

18

"Piąta bramka ustawiła mecz" xD

0

Albo najlepsza Barcelona, bo BVB tylko grilla i kiełbasek zabrakło :p

0

Niby bydło, ale co mi biedne krówki zawiniły żeby nimi nazywać "kibiców" legii

0

On nawet nie wyskoczył do tej piłki przed strzałem...

1

Jeśli 0-4 będzie dobrym wynikiem, to małe szanse są

0

Demo było przygotowane parę miesięcy temu, więc nie ma co się do końca sugerować. Finalna wersja gry będzie się sporo różnić :)

7

Paul Pogba 2016-17:
270 minutes
0 goals
0 assists
0 dabs
3 haircuts

0

Mnie już internetu na dzisiaj wystarczy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?