Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ja wam powiem dlaczego tak jest....Ramos po prostu używa głowy tylko do strzelania
3
gdybym ja tak miał....:v
0
Szydera z Legii nadal trwa xD
1
"Nie wiem, ale się domyślam" :D
1
a ja myślałem, że w tym sporcie chodzi o to, żeby jakoś bramkę wcisnąć...o ja głupi
0
Rykoszet był :)
3
Albo oglądasz w 144p albo dosyć mocno ci przycina, takie 45-minutowe przycinki chyba masz :D
0
BINGO! XD
4
Ale szydera z Legii :P
0
Jakiś błąd w Matrixie - Legia na 2:2
11
Nie wiem co Was dziwi, Legia przecież w tym roku w pełni skupia się na Lidze Mistrzów :P
1
Nawet mi tego Manchesteru nie żal :D
0
i tu wychodzą chore przepisy - cierpią Ci, którzy spełniają tylko swoje marzenia
2
Karę ZAWIESZONO, a ostateczna decyzja będzie i tak znana PRZED rozpoczęciem okienka. Ma to na celu umożliwienie gry dzieciakom, ale oczywiście raban i rzucanie oskarżeniami na prawo i lewo rozpoczęte
0
Niestety już nie, jestem w takim wieku, że szkołę jedynie wspominam :)
1
Przerwy w szkole wykorzystuje sie na spotkania towarzyskie :P internety przejrzysz w domu
13
>bij stewardów i śpiewaj rasistowskie przyśpiewki w kominiarkach i chustach
>miej pretensje, że UEFA zastosuje odpowiedzialność zbiorową i meczu na Ł3 nie obejrzy nikt
Witamy w kibicowskich kręgach legii....xD
2
Dobre dobre. Jako zawodnik miał nie szukać szans na strzelenie gola, bo to jego były klub, a Messi to już w ogóle przepraszał za cokolwiek? To dlaczego Iniesta nie przeprasza za każdego gola w La Liga? Może Ter Stegen na znak solidarności ma puszczać wszystkie strzały BVB, Bayernu czy Schalke? Wytrzeźwiej albo dorośnij
3
Wstydem nie jest wynik, bo każdy się spodziewał podobnego. Wstydem jest styl w jakim przegrali ten mecz. Zero zaangażowania, krycia, pomysłu, waleczności...
9
Tutaj nic dodawać już nie trzeba :P
http://aszdziennik.pl/118411,pilne-walec-na-niemieckich-numerach-wjechal-w-grupe-bezbronnych-mezczyzn-mowi-sie-o-11-ofiarach
0
Oprawa ładna i pomysłowa, ale po meczu samo przesłanie raczej śmieszy....:P
https://pbs.twimg.com/media/CsVee3CWgAA11KW.jpg:large
0
To co zawsze, chomiki w serwerowni założyły związki zawodowe. Ponoć widziano jednego wąsatego
Edit: znów nie do tego komentarza :(
18
"Piąta bramka ustawiła mecz" xD
0
Albo najlepsza Barcelona, bo BVB tylko grilla i kiełbasek zabrakło :p
0
Niby bydło, ale co mi biedne krówki zawiniły żeby nimi nazywać "kibiców" legii
0
On nawet nie wyskoczył do tej piłki przed strzałem...
1
Jeśli 0-4 będzie dobrym wynikiem, to małe szanse są
0
Demo było przygotowane parę miesięcy temu, więc nie ma co się do końca sugerować. Finalna wersja gry będzie się sporo różnić :)
7
Paul Pogba 2016-17:
270 minutes
0 goals
0 assists
0 dabs
3 haircuts
0
Mnie już internetu na dzisiaj wystarczy xD