Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
mam nadzieję, że temat za parę godzin się samoczynnie wypali, bo jednak odwiedzając stronę przeciwnika chciałbym czasem poczytać o czymś innym niż tylko Ronaldo...
0
bo ból dupy to od jakiegoś czasu określenie na każde odmienne zdanie, ot takie urąbanie łba jakiejś dyskusji zanim się ona rozkręci :P
0
Ależ oczywiście, że masz rację, nawet nie będę próbował się sprzeciwiać, bo sam doszedłem do takich wniosków już dawno temu, gdy minęło pierwsze wrażenie po jego transferze. Co nie zmienia faktu, że nie można każdego jego zachowania interpretować jako zagrania pod publiczkę, każdy gdzieś w głębi jest normalnym człowiekiem :P
3
Dlaczego mnie ma to boleć? Ja za niego życia nie przeżyję, mam swoje - własne i jakoś moim jedynym zadaniem na tej ziemi nie jest bezgraniczna obrona Ronaldo. Wielokrotnie powtarzałem, że go nie lubię z różnych powodów, ale również nie jestem zamknięty w klatce hejtu, który pojawia się przy każdym jego ruchu :)
1
Oczywiście, jako kapitan miał się schować, najlepiej wyjechać ze stadionu na imprezę urodzinową :P Eh, niektórych jak poniesie, to przesadzają z teoriami na całego
0
Może Zidane im nie powiedział, że da się strzelić gola inaczej niż tylko głową...:)
1
też się zawiodłem :(
0
Tak
0
Według mnie zszedłby albo spokojnie albo z tekstem "mógłbym jeszcze coś strzelić" i podobnym zachowaniem :P Można powiedzieć, że człowiek zagadka :D
22
Gdy czytam wypociny, że CR7 zachował się jak "ambitny profesjonalista" to się zastanawiam czy to głupota, zwykły troll, czy ktoś na poważnie żyje we własnym świecie i tak sobie to wszystko tłumaczy....
8
oby skończył jak Syzyf :P
2
Jeśli chodzi Ci o mecz Realu, to odpal jakiś mecz ping-ponga, mniej więcej było podobnie :P
0
zawieszony, przed zimowym okienkiem ma być ostateczna decyzja :)
2
Bo ZP to konkurs popularności wśród głosujących. Cytując: "Co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz"
4
Chyba nigdy polskiej ekstraklapy nie typowałeś :D
3
Oj widzę, że to nie będą pierwsze kielonki tego dnia :D
/I znów nie do tego komentarza, co jest? :(
16
A jakby ktoś był ciekaw, to na pewnej stronie zniknęła tabela ligowa :P
2
Matko...Ronaldo traci każdą piłkę, a jeszcze macha rękami, że za każdym razem mu nie podają....:D
0
Chłopaki, możecie ponownie włączać :P
0
Przecież w moim pierwszym komentarzu nie odniosłem się do Twojej wypowiedzi, a później napisałem, że nie będę się publicznie dzielił moimi poglądami :) Nie traktuj każdego odmiennego zdania jak atak na Twoją osobę. Odpowiadałem Ci raz i to wtedy, gdy dosłownie mnie cytowałeś i zarzucałeś różne rzeczy :)
1
Nie zauważyłeś, że w tym kraju zawsze skrajności dochodzą do głosu, a normalność i wyważenie jest zakrzykiwane? :P Rządzący od wielu lat nas - obywateli nie słuchają. Zawsze chcą ugrać coś dla siebie, a cierpi na tym rozwaga. Czyli w tym przypadku aktualna wersja kompromisu :)
1
Nie chcę wywoływać burzy, ale aborcja to problem moralny i logiczny i nie może być rozpatrywany "w świetle natury". Zabrzmi to strasznie, ale "w świetle natury" kobieta, która nie może donosić ciąży (bo zagraża jej życiu) jest słabym osobnikiem i jest skazana na śmierć. Więc sam widzisz, że to nie jest takie łatwe. Nic na tym świecie nie jest czarne i białe.
Cytujesz mnie, więc czuję się wywołany do tablicy (jakbyś nie mógł kontynuować dyskusji tam).
Nigdzie również nie stwierdziłem, że ta ustawa jest dobra, prawidłowa czy ludzka.
3
I właśnie o to chodzi. Cóż się dzieje między "zlepem komórek" a życiem/dzieckiem? Zmieniasz kartkę w kalendarzu czy ktoś macha magiczną różdżką i nagle w brzuchu już jest dziecko? Już pomijając fakt, że jakkolwiek by to depresyjnie nie zabrzmiało, to po urodzeniu aż do śmierci i jakiś czas po niej nadal jesteśmy tylko zlepkiem komórek :)
2
Ja tylko wytknąłem jedną rzecz w wypowiedzi kolegi. Nie chcę w internecie dzielić się aż tak bardzo moimi poglądami, gdyż to rodzi niepotrzebne konflikty. Gdyby cała sprawa aborcji nie była trudna, to nie byłoby w ogóle na jej temat dyskusji :)
19
"Każdy powinien mieć prawo decydować o swoim życiu."
Problem w tym, że niektórym odbiera się życie zanim mogą podjąć jakąkolwiek decyzję :)
5
Mówcie co chcecie, ale dla mnie Iniesta to najlepszy piłkarz w historii...bez niego Hiszpania i Barcelona nie zdobyłyby wielu trofeów...
0
miał pretensje o to, że pierwszą minutę dogrywki goście przeleżeli na ziemi :P
1
Bo to ten słynny "kredyt zaufania", którego Portugalczyk od dawna już nie spłaca :)
1
Wręcz tragiczny...pierwszy był do zmiany, nawet kontuzjowany Marcelo by więcej wniósł do meczu
11
Mecze Legii dopiero za jakiś czas :P