Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
bo piłka nożna to gra błędów - kto popełni mniej ten wygrywa :P
1
Ja też nie oglądam...rodzinka dziwnie przestała wołać jak Małysz skacze...:(
2
Ja z innej strony barykady, a śmieszy tak samo :P
A tutaj jakiś kawał, nie wiem czy Ci się spodoba :)
Zmarł znany kardiolog i urządzono mu bardzo uroczysty pogrzeb.
Podczas ceremonii za trumną ustawione było ogromne serce, całe pokryte kwiatami.
Kiedy skończyły się przemówienia i modlitwy, serce otworzyło się i trumna wjechała do środka.
Następnie piękne serce się zamknęło i tak ciało doktora pozostało w nim na zawsze.
W tym momencie ktoś z obecnych wybuchnął głośnym śmiechem.
Wszystkie oczy zwróciły się na niego, więc powiedział:
- Bardzo przepraszam, ale wyobraziłem sobie właśnie swój pogrzeb.
Jestem ginekologiem.
Proktolog zemdlał.
2
ZP za 2016 rok dla Ronaldo, rozbawi towarzystwo do łez
0
Ponawiam pytanie :)
PS. A bardziej oklepanego tekstu już nie było? Skoro twierdzisz, że nie trzeba być geniuszem, to jednocześnie twierdzisz, że może to zrobić właściwie każdy. A ty właśnie siedzisz i piszesz na jego temat komentarze zamiast strzelać bramy :)
1
To dlaczego nie siedzisz teraz w Barcelonie i nie strzelasz 50 goli co sezon skoro nie trzeba być geniuszem? Jak już przesadzać, to na całej linii, prawda?
11
wpadka MU zawsze śmieszy :P
4
Przecież sami tu ludzie pisali, że karny ewidentny, nawet po kilku powtórkach, sam napisałeś, że niepotrzebnie wystawił rękę. Oczywiście bardzo dokładna powtórka pokazała jak było naprawdę. Z drugiej strony to pokazuje jak ważne jest wprowadzenie dokładnych powtórek...
3
Tak swoją drogą, to strasznie mi szkoda Aleixa. Zapewne nie gra, bo jest kompletnie bez formy, ale poświęcił ponad pół roku gry żeby grać w Barcelonie, a praktycznie nie jest powoływany lub łapie kontuzje...
4
Może chce Ci coś sprzedać przez Aliexpress? :D
18
A ludzie narzekają na "wylewy" w Fifie i mówią, że takie rzeczy nie dzieją się w prawdziwym życiu...:D
https://www.facebook.com/theEFL/posts/1414959405198273
9
Zdziwię się jak dostanie...
0
Nie przepadam i za Mou i za MU :P
35
"Manchester grał bardzo dobrze do straty pierwszej bramki" :D
9
Cieplej na serduszku się człowiekowi robi gdy widzi taki wynik :D
13
Aż mi się przypomniało: "Pierwszy posiłek na kacu jest jak przeszczep - przyjmie się albo i nie" :D
0
Z niedowierzania :P
0
Jak dobrze pamiętam, to chyba z cztery hat-tricki przeciwko Sevilli, przeciwko Atletico też się zdarzył :)
0
Uf, całe szczęście :)
0
Mam nadzieję, że to tylko dziennikarskie domysły, a sam Iniesta niedługo wróci do gry :/
0
Panowie i Panie, co się stało z Iniestą? Nie widziałem meczu, zobaczyłem tylko jakiś nagłówek na Fb, ale żadnych konkretów :(
4
Tylko legioniści robią wiochę wszędzie tam gdzie się pojawią. Niby stolica, a słoma z butów wystaje.
1
A na gola Navasa jaki kurs? :P
1
"Mistrzowie wśród wicemistrzów, amatorzy wśród zawodowców" :P
0
Jutro Ci wszystko opiszę co i jak na priv :)
0
W sumie takie GTA V w trybie FPP :P
1
heh, ty to jednak jesteś śmieszek :')
8
chłopie, odpuściłbyś już, bo walisz cały czas tymi komentarzami o Ronaldo z taką częstotliwością, że chyba przebijasz rm.pl
2
Marcelo miał jakiś przeszczep ręki do klatki piersiowej, że widziałeś tam przewinienie? :P
1
aż cud, że nie Ramos xD