1

bo piłka nożna to gra błędów - kto popełni mniej ten wygrywa :P

1

Ja też nie oglądam...rodzinka dziwnie przestała wołać jak Małysz skacze...:(

2

Ja z innej strony barykady, a śmieszy tak samo :P
A tutaj jakiś kawał, nie wiem czy Ci się spodoba :)
Zmarł znany kardiolog i urządzono mu bardzo uroczysty pogrzeb.
Podczas ceremonii za trumną ustawione było ogromne serce, całe pokryte kwiatami.
Kiedy skończyły się przemówienia i modlitwy, serce otworzyło się i trumna wjechała do środka.
Następnie piękne serce się zamknęło i tak ciało doktora pozostało w nim na zawsze.
W tym momencie ktoś z obecnych wybuchnął głośnym śmiechem.
Wszystkie oczy zwróciły się na niego, więc powiedział:
- Bardzo przepraszam, ale wyobraziłem sobie właśnie swój pogrzeb.
Jestem ginekologiem.
Proktolog zemdlał.

2

ZP za 2016 rok dla Ronaldo, rozbawi towarzystwo do łez

0

Ponawiam pytanie :)
PS. A bardziej oklepanego tekstu już nie było? Skoro twierdzisz, że nie trzeba być geniuszem, to jednocześnie twierdzisz, że może to zrobić właściwie każdy. A ty właśnie siedzisz i piszesz na jego temat komentarze zamiast strzelać bramy :)

1

To dlaczego nie siedzisz teraz w Barcelonie i nie strzelasz 50 goli co sezon skoro nie trzeba być geniuszem? Jak już przesadzać, to na całej linii, prawda?

11

wpadka MU zawsze śmieszy :P

4

Przecież sami tu ludzie pisali, że karny ewidentny, nawet po kilku powtórkach, sam napisałeś, że niepotrzebnie wystawił rękę. Oczywiście bardzo dokładna powtórka pokazała jak było naprawdę. Z drugiej strony to pokazuje jak ważne jest wprowadzenie dokładnych powtórek...

3

Tak swoją drogą, to strasznie mi szkoda Aleixa. Zapewne nie gra, bo jest kompletnie bez formy, ale poświęcił ponad pół roku gry żeby grać w Barcelonie, a praktycznie nie jest powoływany lub łapie kontuzje...

4

Może chce Ci coś sprzedać przez Aliexpress? :D

18

A ludzie narzekają na "wylewy" w Fifie i mówią, że takie rzeczy nie dzieją się w prawdziwym życiu...:D
https://www.facebook.com/theEFL/posts/1414959405198273

9

Zdziwię się jak dostanie...

0

Nie przepadam i za Mou i za MU :P

35

"Manchester grał bardzo dobrze do straty pierwszej bramki" :D

9

Cieplej na serduszku się człowiekowi robi gdy widzi taki wynik :D

13

Aż mi się przypomniało: "Pierwszy posiłek na kacu jest jak przeszczep - przyjmie się albo i nie" :D

0

Z niedowierzania :P

0

Jak dobrze pamiętam, to chyba z cztery hat-tricki przeciwko Sevilli, przeciwko Atletico też się zdarzył :)

0

Uf, całe szczęście :)

0

Mam nadzieję, że to tylko dziennikarskie domysły, a sam Iniesta niedługo wróci do gry :/

0

Panowie i Panie, co się stało z Iniestą? Nie widziałem meczu, zobaczyłem tylko jakiś nagłówek na Fb, ale żadnych konkretów :(

4

Tylko legioniści robią wiochę wszędzie tam gdzie się pojawią. Niby stolica, a słoma z butów wystaje.

1

A na gola Navasa jaki kurs? :P

1

"Mistrzowie wśród wicemistrzów, amatorzy wśród zawodowców" :P

0

Jutro Ci wszystko opiszę co i jak na priv :)

0

W sumie takie GTA V w trybie FPP :P

1

heh, ty to jednak jesteś śmieszek :')

8

chłopie, odpuściłbyś już, bo walisz cały czas tymi komentarzami o Ronaldo z taką częstotliwością, że chyba przebijasz rm.pl

2

Marcelo miał jakiś przeszczep ręki do klatki piersiowej, że widziałeś tam przewinienie? :P

1

aż cud, że nie Ramos xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?