Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jakiś link, cokolwiek? :P
1
Jakby nie patrzeć - pretensje Alaves są uzasadnione
1
Bo każda strona szuka z różnych powodów wymówek, normalne, idzie się przyzwyczaić :P
7
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16425796_1195426843887177_4008066005259757857_n.png?oh=1ad486d05e69409fd10d29f5ff2e2445&oe=5942BF21
Z dystansem :P
1
No prawie...emocje mnie poniosły, wybacz :D
3
Grosik (prawie) asysta!!!
1
Gerard John Schaefer, amerykański seryjny morderca (zm. 1995).... ;_;
0
Faworyci w tej kolejce zawodzą, czyli jednak klub, któremu kibicuję ma jakieś szanse na zwycięstwo :P
0
Ano tak, zapomniałem, że mecz jest z Espanyolem, w takim razie rozumiem Twoje podejście do sprawy :P
Edit: a kartka i karny zasłużony?
0
A czy przypadkiem Wam strata punktów przez Sevillę też nie jest na rękę?
1
Black salami jest odpowiedzią, ale lepiej nie googluj...:D
2
Z Ronaldo i Benzemą i bez kilku czołowych zawodników będzie nam ciężko ugrać cokolwiek. Nie zdziwię się, gdy strata punktowa Barcelony po tym remisie jeszcze zmaleje :P
0
Barca bardziej się przyczynia? Gdyby sędzia uznał tego gola, to by mieli znacznie więcej czasu na strzelenie zwycięskiego gola. Sędzia ich okradł, nie ma o czym dyskutować.
0
To podanie Messiego...idealnie
0
czy w La Liga był w tym sezonie jakikolwiek mecz bez błędów sędziowskich? Oglądam większość weekendowych spotkań i to się nie mieści w głowie...to wypacza piękno tego sportu, faceci w żółtych strojach robią co chcą...czasem można ich bronić, można usprawiedliwiać milimetrowe pomyłki, ale takie coś powinno być karane dyscyplinarnie...
5
To jakieś nowe techniki torturowania śmiechem? :P
0
Dlatego moja aktywność na wiadomej stronie zmalała praktycznie do zera. Brak opcji "ignoruj" przy takim stężeniu "mądrych inaczej" przypadających na 100 użytkowników jest czymś niewybaczalnyn i niemożliwym do tolerowania :D A tutaj miło, ładnie i przytulnie :P
2
2 godziny człowieka nie było, a ile ominęło... :D
2
Ty tak poważnie? Dzieci uważające się za kibiców Realu roztrząsały tego "spalonego" ("spalonego" bo uważanie tego za błąd sędziego to był idiotyzm) przez kilka dni, to Ty też musisz żeby nie być gorszym/lepszym/jakimkolwiek?
1
Więcej będzie wiadomo po rezonansie, ale można zakładać naderwanie mięśnia, więc szykuje się dłuższa przerwa
2
Bark obrońcy idealnie pokrywa się z głową Ramosa. Wiele osób nie widziało tego w pierwszej chwili, dopiero na stopklatce, zoomie x100. Teraz postaw się w roli sędziego, który jednocześnie musi obserwować 10 przepychających się facetów i moment dotknięcia piłki przez dośrodkowującego. I dodatkowo z poziomu murawy a nie trybun. Praca sędziego z powtórkami byłaby dużo łatwiejsza, ale takie sytuacje jak ta dzisiejsza zdarzały się i będą się zdarzać, z korzyścią i krzywdzeniem każdej możliwej strony.
2
Spalony Ramosa na poziomie tego Suareza z meczu z Realem i tak jak wtedy powiem - bez przesady...:P
2
Gdzie te czasy, gdy sukcesem był awans do pierwszej ósemki drużynówki :D
0
To się nazywa przyzwyczajenie do ciągłych zwycięstw. Ludzie kibicujący wielkim klubom zazwyczaj nie zaznają porażek dosyć często, więc gdy już taka przyjdzie, to zaczyna się usilne szukanie winnych, wyprzedawanie składu. A po prostu taki jest sport - zdarzają się wpadki, to trzeba zaakceptować :)
0
Powiedzenie o kolosie z glinianymi nogami kolejny raz się chyba sprawdza :P
3
znajomi musieli dostarczyć jakieś papierki od pobliskiego okulisty, co wiązało się z kolejną wizytą na komisji...a mnie się udało nauczyć na pamięć tablicy używanej przy badaniu, polecam :P
3
Można odejść z klubu z honorem i szacunkiem do ludzi, którzy przez lata dawali Ci pracę i otwarli drogę do sławy, a można odejść też jak Payet...:/
1
Real został kiedyś ukarany za "p.ta Barca", także doszukiwanie się stronniczości w tym przypadku jest lekko nietrafione :)
7
Dobra, to już jest przesada XD
1
Digne to dobry piłkarz z wielkim potencjałem. Barcelona to klub z absolutnego topu, to potrafi przytłoczyć młodego gracza...potrzeba czasu i zgrania żeby złapać pewność i przebojowość w grze, moim zdaniem będziecie z niego mieli jeszcze sporą uciechę :) Po prostu musi dostawać sporo szans ze zwiększającym się poziomem trudności