0

Stał się po prostu ostrożniejszy, ale dopiero od momentu, w którym w domu pojawiła się wiatrówka...moja :D

31

Też kiedyś próbowałem, dziadek ma bliznę na łydce do tej pory :)

0

Mógłbym prosić o jakiś rzetelny link? Chciałbym zgłębić temat :)

1

Jeden galactico ponoć już jest....Morata xD

1

W Turcji siedzi pełno wojsk USA, a oni oficjalnie się z miejsc nie ruszą. Także zakładając, że ISIS podjęłoby jakiekolwiek kroki, to tajne służby rozpędzą motłoch :)

0

Tak się kończy przesiadywanie bez okularów :D dzięki za zwrócenie uwagi :P

5

Jakby wkroczyli, to by z nich nawet buty nie zostały, ewentualnie CIA (którego tam jest masa) o to zadba, nie ma się co martwić :)

0

InOut ufam Tobie (a właściwie Twojej żonie) :D

17

eh, jednak te zasiłki w Niemczech kuszą ludzi :P

0

Kiedyś wrzuciłem na sadola "żart" o Merkel obiecującej bronić granicy Polski...na Odrze. Powoli niestety przestaje to być żart.

0

Są jakieś nieoficjalne źródła, które podają informacje o frakcji wojskowej, która dokonała zamachu stanu? Świecka czy wyznaniowa?

0

Akurat przeprowadzam się do Gliwic i miałem zacząć chodzić na mecze...:D

3

Nie nie, to tylko puste słowa od "najważniejszych" polityków. Bo wypada. Za tydzień nie będą o tym pamiętać, a zwykli ludzie nadal będą narażeni na zamachy.

9

"Modlimy się" "Potępiamy" "Solidaryzujemy się" "Okazujemy wsparcie"....oj ciężkie działa wytoczył świat przeciwko bombom i karabinom

0

Nigdy bana nie miałem, ale nie wystarczy po prostu wyczyścić plików cookies i wtedy wylogowuje ze wszystkich kont?

2

Skoro piłka nożna taka łatwa, to dlaczego Pan Kszczot nie walczy właśnie o Złotą Piłkę?

0

Gdyby nie karny Błaszczykowskiego, to konkurs rzutów karnych trwałby dłużej. Gdyby ktoś z Portugalii się pomylił to byśmy byli w półfinale. A to jeszcze długa droga do finału. Gdyby gdyby gdyby gdyby...cieszmy się tym co osiągnęliśmy :)

0

hohoohohoh...

5

To jak to wreszcie jest z tym Ronaldo? Ilość goli o czymś świadczy czy nie? Bo jak nastrzela dużo to mówicie, że liczy się kreowanie a nie strzelanie, jak nic nie strzeli to znów jest, że tylko ogórkom...ustalcie jedną wersję :D

Robert Lewandowski - 8 spotkań na EURO - 2 gole :P

0

Troszkę zmieniając..." Łiiiiiii" :D

0

Taki urok tego telefonu, nic nie poradzisz

7

Ciekawe czy Pan Marcin ogląda Mistrzostwa Świat w szachach i aktywnie dopinguje naszych reprezentantów w każdych zawodach

3

Kiedy do ludzi wreszcie dojdzie, że ŻADEN trener czy kapitan głosujący w plebiscycie nie ogląda każdego meczu każdego piłkarza z czołówki światowej (no, może tylko ci, którzy z nimi grają). Liczą się zdobyte trofea i nastrzelane bramki. Gdyby się liczyło coś innego, to szafka Iniesty czy Xaviego, a nawet Busiego byłaby zajęta przez co najmniej 1 takie trofeum.

0

Bądźmy szczerzy - i Barca i Real ma swoich stałych "fanów", którzy głosują na ich zawodników. Barcelona ma to nieszczęście, że w jej przypadku głosy stałego elektoratu rozkładają się na 2 zawodników, a Ronaldo jest jeden.

11

To może zacznij od tego żeby o nim tu nie pisać, jednego Crisa w ciągu dnia mniej.

3

o popraw jeszcze na "kibice" Realu :P

9

Może Polsat kupi i da Borkowi. Taki wyłowiony z wody i tak zapewne będzie mniej trzeszczał niż ten z meczu otwarcia :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?