Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stał się po prostu ostrożniejszy, ale dopiero od momentu, w którym w domu pojawiła się wiatrówka...moja :D
31
Też kiedyś próbowałem, dziadek ma bliznę na łydce do tej pory :)
0
Mógłbym prosić o jakiś rzetelny link? Chciałbym zgłębić temat :)
1
Jeden galactico ponoć już jest....Morata xD
9
Ponoć zbombardowano pałac prezydencki, kłęby dymu nad miastem
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13700191_1226722467338068_3714485782265538316_n.jpg?oh=94b3c8135b60af9c4e144301bf096189&oe=57F6E101
4
Transmisja "na żywo"
https://www.facebook.com/ibrahim.ozdemir.1694/videos/921971177929464/?hc_location=ufi
1
W Turcji siedzi pełno wojsk USA, a oni oficjalnie się z miejsc nie ruszą. Także zakładając, że ISIS podjęłoby jakiekolwiek kroki, to tajne służby rozpędzą motłoch :)
0
Tak się kończy przesiadywanie bez okularów :D dzięki za zwrócenie uwagi :P
5
Jakby wkroczyli, to by z nich nawet buty nie zostały, ewentualnie CIA (którego tam jest masa) o to zadba, nie ma się co martwić :)
0
InOut ufam Tobie (a właściwie Twojej żonie) :D
17
eh, jednak te zasiłki w Niemczech kuszą ludzi :P
0
Kiedyś wrzuciłem na sadola "żart" o Merkel obiecującej bronić granicy Polski...na Odrze. Powoli niestety przestaje to być żart.
0
Są jakieś nieoficjalne źródła, które podają informacje o frakcji wojskowej, która dokonała zamachu stanu? Świecka czy wyznaniowa?
0
Akurat przeprowadzam się do Gliwic i miałem zacząć chodzić na mecze...:D
3
Nie nie, to tylko puste słowa od "najważniejszych" polityków. Bo wypada. Za tydzień nie będą o tym pamiętać, a zwykli ludzie nadal będą narażeni na zamachy.
9
"Modlimy się" "Potępiamy" "Solidaryzujemy się" "Okazujemy wsparcie"....oj ciężkie działa wytoczył świat przeciwko bombom i karabinom
0
Nigdy bana nie miałem, ale nie wystarczy po prostu wyczyścić plików cookies i wtedy wylogowuje ze wszystkich kont?
2
Skoro piłka nożna taka łatwa, to dlaczego Pan Kszczot nie walczy właśnie o Złotą Piłkę?
0
Gdyby nie karny Błaszczykowskiego, to konkurs rzutów karnych trwałby dłużej. Gdyby ktoś z Portugalii się pomylił to byśmy byli w półfinale. A to jeszcze długa droga do finału. Gdyby gdyby gdyby gdyby...cieszmy się tym co osiągnęliśmy :)
0
hohoohohoh...
5
To jak to wreszcie jest z tym Ronaldo? Ilość goli o czymś świadczy czy nie? Bo jak nastrzela dużo to mówicie, że liczy się kreowanie a nie strzelanie, jak nic nie strzeli to znów jest, że tylko ogórkom...ustalcie jedną wersję :D
Robert Lewandowski - 8 spotkań na EURO - 2 gole :P
0
Troszkę zmieniając..." Łiiiiiii" :D
0
Taki urok tego telefonu, nic nie poradzisz
7
Ciekawe czy Pan Marcin ogląda Mistrzostwa Świat w szachach i aktywnie dopinguje naszych reprezentantów w każdych zawodach
3
Kiedy do ludzi wreszcie dojdzie, że ŻADEN trener czy kapitan głosujący w plebiscycie nie ogląda każdego meczu każdego piłkarza z czołówki światowej (no, może tylko ci, którzy z nimi grają). Liczą się zdobyte trofea i nastrzelane bramki. Gdyby się liczyło coś innego, to szafka Iniesty czy Xaviego, a nawet Busiego byłaby zajęta przez co najmniej 1 takie trofeum.
0
Bądźmy szczerzy - i Barca i Real ma swoich stałych "fanów", którzy głosują na ich zawodników. Barcelona ma to nieszczęście, że w jej przypadku głosy stałego elektoratu rozkładają się na 2 zawodników, a Ronaldo jest jeden.
11
To może zacznij od tego żeby o nim tu nie pisać, jednego Crisa w ciągu dnia mniej.
40
Myślę, że to idealne podsumowanie tej całej akcji z karnym Kuby :P
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13620222_1328277030534444_4400814758792373964_n.jpg?oh=a9eb4bc3efbb59f32ca85b80561f0eaa&oe=57F8D2A7
3
o popraw jeszcze na "kibice" Realu :P
9
Może Polsat kupi i da Borkowi. Taki wyłowiony z wody i tak zapewne będzie mniej trzeszczał niż ten z meczu otwarcia :P