Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
i "przychodzi na gotowe" :D
2
Ale jeśli "złapał" formę to chyba logiczne, że wcześniej jej nie miał. Oczywiście nie twierdzę, że jest w formie, ale przywoływanie spotkań sprzed pół roku chyba nie ma sensu :)
14
Zastanawiam się dlaczego już przed końcowym gwizdkiem szły tanie pociski po Realu zamiast spokojnie zaakceptować porażkę. Serio jest to takie trudne? " w następnym sezonie nie będą mieli na to okazji". Tak tak. Ja 2 miesiące temu byłem PEWIEN, że Barca obroni w tym sezonie tryplet, a Real przegra GD i nie zmniejszy straty w lidze. Także z pewnych rzeczy tylko śmierć i podatki :)
4
Nowy odcinek Dissa (przegrany zakład) :P
2
No nic, dziękuję Wam za kolejny wspólnie komentowany mecz! Życzę Wam podobnej radości (do mojej oczywiście) w dniu jutrzejszym :) Pokażcie kolejnemu autobusowi, że takich miejsc parkingowych w półfinale już nie ma :P Dobranoc!
3
Mehh, ale zawał. Hiszpański stream to standardowe "golgolgolgolgol", białe piksele się cieszą, a tu klops :D
0
Myślę, że w tej fazie rozgrywek nie ma drużyn z przypadku :)
12
La Rambla - najlepsza relacja tekstowa w internecie podczas szukania jakiegokolwiek działającego streama [ZOBACZ ZDJĘCIA] xD
2
Czepiają się Ciebie, a przynajmniej ruszyłeś 4 litery żeby coś zarobić:) Gratuluję i życzę powodzenia! :)
10
Ciesz się, że to nie mundialowy mecz Brazylii z Niemcami :P
9
Aj tam, jedziecie po Alvaro, u nas jadą po Pique, a prawda jest taka, że powinniśmy się i cieszyć i być lekko zażenowani. Cieszyć się z tego, że mamy w składzie ludzi, którzy nie patrzą na tą popularną ostatnio "poprawność" i bronią swoich barw. A zażenowani dlatego, że Ci piłkarze robią to w internecie. Robią coś z czym niektórzy nas regularnie walczą - internetowe wojenki. Arbeloa jak grał to swoje wpadki miał i to niemało, podobnie z Pique, choć dla mnie jest on jednym z najlepszych na swojej pozycji. Więc chłopaki i dziewczyny - nie ma sensu przenosić tej wojenki na kibiców, przynajmniej tych polskich :) Miłej niedzieli, odpocznijcie przed długim tygodniem! :)
0
"pamięć" kibica
0
Aż tak jest źle?
0
Obstawiam 3-1 dla Barcy, raczej spokojny mecz :)
0
Co ma ilość strzelonych goli do straconych sił? Do tego jest pół składu z ławki rezerwowych, także nie widzę związku :)
2
To jest jego "przydomek". Z takim samym określeniem spotykałem się w TVP, Canal+, angielskich, hiszpańskich, niemieckich relacjach, pewnie też w arabskich, ale ich akurat nie rozumiem :P Także tym razem to nie wina Eleven :)
0
Maciej z Kartomanii, to Ty? :D
0
Sugerujesz, że ktokolwiek czuje się pewnie przed meczem z Barcą?
2
Posiadam ten model każdemu, osobiście polecam. Zero problemów, dobra wydajność, cichy, GTA V właściwie na maksymalnych śmiga :)
5
Real gra po prostu na swoim poziomie :)
0
Czyli przynajmniej tam grają 2 drużyny na równym poziomie...:P
0
Przyznać się, kto dziś postawił na Wilki i ile zgarniecie :D To tak jakby ktoś po ostatnich meczach zaczął w różnych zakątkach internetu mówić, że Real idzie po Undecimę....:D Jak tam w meczu szejków?
2
A ja City :) Lubię paru gości z tego klubu i mam nadzieję, że pod wodzą Pepa zdominują ligę :)
3
Nie żebym przypominał, ale jesteście FC Barceloną - przegrywając 0-1 ci piłkarze są w stanie wyciągnąć 4-1. Więcej wiary Panowie, więcej wiary :)
0
Głupi żart, próba wzbudzenia paniki czy realne niebezpieczeństwo? Trwa ewakuacja lotniska Chopina w Warszawie.
1
Łoooo gratulacje! :D Taka nowina zawsze cieszy
0
Patrząc na ostatnie zdjęcia z treningów - atmosfera w zespole jest nienaganna :)
0
Przeczytałbym całe, ale nie mam tyle samozaparcia żeby przelać pieniądze na konto GW :D
5
Właśnie o to całe zamieszanie. Gdyby wszystko było białe i czarne to nie byłoby żadnej dyskusji. Myślisz, że matka zapomni o gwałcie patrząc w oczy dziecku? Uważasz, że czas leczy takie rany? Uważasz, że lepiej trzymać przy życiu śmiertelnie chore dziecko, które może nie dożyć swoich pierwszych urodzin?
1
Nie ma nic nowego? Proszę Cię. Nareszcie wpadli na pomysł grania z CDM, chociaż nie trzeba być Zizou żeby na to wpaść. Poza tym zauważyłem, że od paru spotkań o wiele mniej piłek jest granych do Ronaldo. Kroos wreszcie gra na swojej pozycji. James i Isco nie grają na siłę, nie mają formy to siedzą. Jak dla mnie to pozytywny początek zmian :)