Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Arsenal po prostu :P
1
Kroos - 8500 :D
0
Hm. To zależy, co się kryje pod "umocnieniem". Na pewno obecne władzę dążą do częściowego uniezależnienia się od UE, co wyraźnie widać w reakcjach władz Unii i partii proeuropejskich. PiS aktualnie dostosowuje się do nastrojów panujących w kraju, mając przy tym poparcie Węgrów, Czechów Słoweńców i Słowaków (przynajmniej częściowe). Jednocześnie poprzednia władza niejako zdradziła Grupę Wyszehradzką, co spowodowało zmniejszenie zaufania do naszego kraju A czego nie robimy, aby nasza pozycja była silniejsza? Nadal zgadzamy się na to co powie UE, bezsensownie się tłumaczymy, mieszamy się w nie swoje sprawy (Ukraina-Rosja) przez co wszyscy się kiedyś pogodzą, a jak zawsze my dostaniemy po pupach najbardziej. A jak już się mieszamy to w złą stronę, bo powinno nam zależeć na jak najsłabszej Ukrainie. Krótkowzrocznośc naszych władz od wielu lat jest tragiczna :)
2
Miał płakać z tego powodu? Że strzelił gola jednemu z dwóch największych rywali? :D
2
Nie wiem jak to robię, ale zawsze gdy wejdę na Waszą stronę podczas meczu to pada dla Was gol :P Chyba przynoszę Wam szczęście :D Gratuluję trzech punktów :)
1
Jak Real rozgromił Rayo to też był brak szacunku. Wszystko zależy od tego kto się wypowiada na dany temat :P Polecam wyrobić sobie blokadę na ciągłych narzekaczy i świat stanie się piękniejszy :P
0
Taki pewniak z Fify :P
0
Myślę, że nie jest to powód do szargania sobie nerwów w niedzielne popołudnie :P
0
Dybala
2
Ale Enzo przecież zagrał we wczorajszym meczu :P
2
Powodzenia!
1
Idąc tą logiką to też się teraz śmiejecie, uwaga na karmę :P
A tam na poważnie - jest się z czego śmiać, bo to co się od paru lat dzieje to jest jakaś parodia :D
2
Perez tak smarował, że przesmarował :D
0
Ja Cię doskonale rozumiem, ale trzeba sobie uświadomić, że zdecydowana większość ludzi głosujących spojrzy jedynie na statystyki i postawi krzyżyk czy tam punkcik. Raczej nie mają czasu na oglądanie wszystkich spotkać Barcelony, Realu, Bayernu i innych topowych ekip. Patrzą w statystyki, pomyślą o kolegach z reprezentacji, wysyłają i zapominają :P
1
Uwaga, mała podpowiedź: Każdy głosuje jak chce, według własnego upodobania, sympatii czy wyczytuje to z gwiazd, cokolwiek. Myślę, że wypisywanie każdego kto nie zagłosował na MSN nie będzie najlepsza decyzją. To są wolni ludzie :)
7
Kompletnym żartem i parodią plebiscytu jest permanentne pomijanie Sergio Busquetsa w jedenastkach roku i wszystkich rankingach piłkarskich.
0
Nie wiem dlaczego nadal Was dziwi przede wszystkim głosowanie na "swoich" :P
1
To już będąc kibicem Realu trzeba być ślepym i z innej planety? Osobiście staram się być obiektywny i Was szanuję, po prostu, po ludzku :P
13
Już teraz gratuluję Wam zdobycia przez Messiego kolejnej Złotej Piłki! :) Legenda, wielki zawodnik. Gratulacje! :)
0
Berlin zdobyty! Brawo Polacy!
9
I weź tu nie padnij na zawał...
3
Myślę, że jest to spowodowane bardzo słabym systemem komentarzy, po prostu nie można z nikim komfortowo porozmawiać :) Ostatnio opublikowano statystykę, z której wynikało, że RM.pl ma najwięcej unikalnych wejść na dobę z największych polskich serwisów poświęconych różnym klubom. Bardzo mnie to zdziwiło, ponieważ również pamiętałem o komentarzach pod postami :P Ale np. ja wolę posiedzieć tutaj i porozmawiać z ogarniętym przeciwnikiem niż męczyć się na stronie o technologicznym zaawansowaniu porównywalnym z glinianymi tabliczkami :D
3
Dokładnie, uszczypliwość jeszcze nikogo nie zabiła. Tak samo jest na stronie Realu po meczach Barcelony (może trochę mniej, ale to z powodu odrzucającej strony). Jutro La Rambla wróci do normalności, nie martwcie się :)
1
Sądzę, że Twój nick nie jest zbyt wiarygodny przy pisaniu pouczających komentarzy na stronie kibiców FC Barcelony :P
4
Ostatnio widziałem wszystkie gole Realu z zeszłego roku i byłem w szoku - większość goli "ze łba". Dlatego z silnymi rywalami Real nie istnieje, po prostu obrońcy wiedzą jak sobie radzić w takich sytuacjach.
0
Może wielkiej różnicy w grze nie było widać, ale czego się spodziewać po kilku dniach pracy z zawodnikami. Za to było widać zaangażowanie, co cieszy mnie bardzo jako kibica RM. Taki pozytywny akcent w jednak smutnym dniu (siatkówka) :) No nic, gratuluję również Waszego zwycięstwa, trzymajcie się, dobranoc! :)
5
Nie no, moim zdaniem to powinien być koniec MSN, sprzedać i zapomnieć :D :D
1
Ronaldo jest już chyba bliski płaczu xD
1
Mnie to nie dziwi ani nie złości, powiem więcej - rozumiem doskonale :D
0
Komentowanie może nie, ale krytykowanie i wyśmiewanie każdej sytuacji to już bardziej :P