Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem pojazdu po Zizou, który wielu uskutecznia, szczególnie, że Wasz trener przez pierwsze pół sezonu był przez Was samych nazywany "wuefistą". A jak się skończyło - wszyscy wiemy.
0
Hej hej :) niestety z polskim nie znalazłem (więc jeśli ktoś znajdzie to będę wdzięczny), ale mam w j.hiszpańskim :)
1
I jeszcze podrzucam powtórkę z komentarzem Hudsona :)
4
Ale przyznać muszę, że Pique czyścił Ronaldo niesamowicie. Za ten mecz obrońca ma u mnie wielki sportowy plus, przy straconej bramce nie miał szans, piłka szła takim lobem, że po prostu jej nie dosięgnął :)
18
Dobra chłopaki, przegrane Derby, ale Liga nadal Wasza. Głowa do góry, świat się nie kończy, za parę dni dużo ważniejszy mecz! Trzymajcie się! :)
0
Bale był w powietrzu, Alba cofał się w walijczyka i sam w niego wbiegł :P
2
Swoją drogą jestem ciekaw jak przebiegało to szacowanie i czym dla ludzi szacujących jest "kibic" :D A Jurek jak to Jurek - nie pomyśli a powie :P
0
Gdyż mogę tu spotkać wiele ciekawych osób, powymieniać się poglądami z ludźmi o innych upodobaniach no i spotykam się tu z szacunkiem, co bardzo mnie cieszy :)
0
To jest temat, w którym nie ma reguły. Nastolatkowie w wieku gimnazjalnym są bardzo niestabilni emocjonalnie, szukają swojego miejsca w społeczeństwie. Zauważyłem jednak, że następuje pewien "przeskok" mentalny, gdy młodzież wybiera się do szkoły średniej. Są poważniejsi, spokojniejsi, bardziej odpowiedzialni. Oczywiście wyjątki są, jak wszędzie. A jeśli ktoś będzie chciał się wywinąć "bo to nie dla niego, tam biją", to się wywinie, tak było kiedyś i będzie tak teraz.
2
Ma to swoje plusy i minusy, ale społeczeństwo, które nie potrafi się posługiwać bronią jest po prostu niepełnosprawne :) Starsze roczniki serdecznie zapraszam na strzelnice. W przyjaznej atmosferze nauczycie się wiele, spotkacie wspaniałych ludzi z pasją. A dla zainteresowanych - broń czarnoprochowa :)
4
Z tej samej co zawieszono Barcelonie. Poszło odwołanie ze strony klubów, więc zawieszenie jest tymczasowe :)
4
Komentarz usunięty
0
oki, dziękuję :)
0
Ktoś wie co się dzieje aktualnie na lotnisku w Modlinie?
0
SIF Shaqiriego, serdecznie polecam :)
0
Przecież masz już skończone 13 lat, więc konto założysz zgodnie z regulaminem :)
0
Widzisz, dla Ciebie umarła osoba jak każda inna, a nie wszyscy ludzie na tej stronie są osobami wierzącymi, więc wystrój świąteczny może ich odrzucać. Nie zadowolisz wszystkich, a że FCB jak i cały piłkarski świat jest w żałobie - niech zostanie jakiś czas tak, jak jest.
41
Niektóre przemyślenia czasem warto zostawić dla siebie...
1
Niech spoczywa w pokoju, po tak pięknej karierze, życiu i wyczerpującej walce z chorobą, wieczny odpoczynek to zasłużona sprawa. #EternoCruyff
6
Dlaczego nie da się oglądać? Kanał jest bardziej merytoryczny, Diss porusza więcej tematów. Dla mnie świetnie, wreszcie jakiś kanał piłkarski prowadzony na luzie. Poza tym on nie może wrzucać skrótów, bo mogą mu zablokować kanał :)
0
A Mascherano nadal byłby w tej grze "bolcem" :D Niestety, nie ten wzrost jak na ŚO czy nawet CDM.
19
To Ronaldo po dziesiątkach rzutów wolnych lecących w trybuny powinien już dawno mieć zakaz stadionowy :D
0
Pamiętam jak mówili parę lat temu na rm.pl, że Igła już nie będzie strzelać :P
4
Nawet bez statystyk Realu na wyjazdach macie dużo większe szanse na wygraną. Aktualnie jesteście po prostu najlepszą drużyną na świecie, której ostatnie najgorsze "wpadki" to remisy :P Także ja wielkich nadziei sobie nie robię :D
0
Marzenia marzeniami, ale Twój scenariusz jest bardzo prawdopodobny :P Z tym nastawieniem, to Real może dostać wpiernicz od każdego, więc przegrana z Sevillą czy przede wszystkim Barcą mnie nie zdziwi :P
0
"Jestem kibicem Barcelony, to w większości komentarzy będę udowadniał, jak bardzo nie lubię Realu. Będę fajny."
:)
2
No nic Panowie i Panie, szkoda Juve. A ja gratuluję Wam awansu, kolejnego zwycięstwa i życzę spokojnej nocy! :P Pamiętajcie, piątek jest już blisko! :D Dobranoc!
2
Niska cena za bycie w miarę obiektywnym :P
16
Ogólnie życzę bawarczykom wylosowania Waszej ukochanej drużyny i doświadczenia przez nich manity w Monachium. Bo tak, dla zasady. Aktualnie tylko Barca przejdzie ich bez problemu i mam nadzieję, że to zrobi :)
1
Dawać Juve, jeden gol i macie awans....Forza Juve!