5

Wystarczy "Bayern" :)

3

Forza Juve! Pokażcie, że potraficie!

0

Co Ty wiesz..wyszedłem na parę minut podczas meczu Niemcy - Brazylia na mundialu....:D

2

Zapewne zablokowali na czas meczu, witamy w cyfrowym polszmacie

2

Człooowieku, dostać polski film w internecie to niełatwe zadanie :P

0

Lepiej wydaj kasę na kogoś innego :) minusem wykoksowanych składów jest to, że większość ludzi gra na Ciebie z superdefensywnym ustawieniem :P

0

Ups, nie przeczytałem "tanich". W takim razie z calego serca polecam Teveza, ciężko go połączyć, ale spokojnie z Dybalą i Pereyrą powinno dać radę:)

0

Każdy ma swoj sposób gry. Ja gram z przodu trójką Hazard, Aguero i SIF Shaqiriego i całkowicie mi to wystarcza jeśli chodzi o atak :)

1

Bo gdyby piłkarze Las Palmas wykorzystywali 100% swoich sytuacji to nie byliby piłkarzami Las Palmas :) oczywiście nic im nie ujmuję, grają calym sercem

0

Ale co ma Pepe do genialnego Messiego, który prawie zawsze nie daje szans rywalom? Ronaldo mialby 6 ZP gdyby się Argentyńczyk nie urodzil.

0

Może Navas choćby IFa dostanie :D

2

Niech zgadnę: sport.pl? Wszystko co michnikowe uwłacza godności Polaków.

0

Jakiekolwiek emocje w meczu ligowym Realu to będą dopiero na Camp Nou. Chłopaki się niby oszczędzają, ale patrząc na dotychczasowe wyniki to się zastanawiam: po czym odpoczywają :D

4

Nie widzę związku przyczynowo-skutkowego :P

0

Witajcie! W moim staruszkowatym Renault Megane Classic został ostatnio "wymieniony" rozrząd. Panowie mechanicy jednak tak wspaniale wykonali swoją robotę, że [praktycznie cały silnik jest do wymiany i jeszcze litościwie stwierdzili, że remont silnika przeprowadzą za darmo. Mam teraz do Was pytanie: Jaka jest szansa, że otrzymam zwrot pieniędzy? Jest sens kontaktowania się z rzecznikiem praw konsumenta czy może zgłosić to do ubezpieczalni? Spotkałem się z tym pierwszy raz i mam nadzieję, że ostatni :) Dziękuję z góry za pomoc!

4

Chłopaki, wysiadam z tej karuzeli śmiechu :D

0

Jak się coś nowego urodzi to daj znać ͡(° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie to współczuję. Cholerny ból. Idziesz do szpitala czy nie?

0

Ale wiesz, że Rayo i Real się "troszeczkę" nie lubią, prawda? :D

4

Genialne! Sam to wymyśliłeś...?

:P

0

Szybkość windy, wysokość z jakiej spada, masa...no trochę by się tego przydało :P

7

jako rasowy mat-fiz odpowiem: ZA MAŁO DANYCH :D

2

Najczęściej to chyba do łóżka, ale mogę się mylić :P

14

Do wszystkich, którzy chcą tutaj albo ogólnie w internecie rozmawiać o Bogu, wierze, kościołach - polecam wziąć głęboki oddech, przejść się, ale w żadnym wypadku nie zaczynać tego tematu. Pamiętajcie, że przekonany nigdy nie przekona przekonanego, więc wszelkie namawiania, udowadnianie itp. nie mają żadnego sensu. Cieszmy się tym, że żyjemy, zachowujmy wartości, pielęgnujmy tradycję i wierzmy przede wszystkim w SIEBIE, bo nikt za nas nic na tej ziemi nie załatwi. Czy wierzę w Boga? Tak, ale noszę go w sercu, a nie na forum. Pozdrawiam! :)

4

:D

4

Nie wykonał ruchu? :D To rozumiem, że miał jakiś skurcz w nodze, że mu tak się wyprostowała? :D Spowodował faul, powinien być karny, ale powiedzmy sobie szczerze, że z przebiegu spotkania Real nie zasługiwał na ewentualnego gola z 11-stki :)

10

To ten sam, który wieścił Krychowiakowi zaginięcie na trybunach w Sewilli? :P Z całym szacunkiem, ale cytowanie tego człowieka, nawet jeśli powie coś "śmiesznego", jest nie na miejscu :D

6

Ja prosiłem tylko o siłę dla mnie, nie o lepsze czasy w Realu :D

4

Powiem Wam tak, już tylko ślepi nie widzą jakimi rakami wykańczającymi Real są Cristiano i Perez. Módlcie się o siłę dla mnie, bo każdy normalny kibic Realu ma już serdecznie dość tego, co dzieje się od paru lat w tym klubie :P

0

Oficjalnie to ogłaszali na ich stronie na FB :)

1

Nie narzekajcie, macie piłkarzy, którzy mogą w każdej chwili jedną akcją rozstrzygnąć mecz :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?