Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Obstawiam, że Iniesta po zakończeniu kariery dostanie specjalną ZP za całokształt kariery :)
0
Powiedzmy, że EURO to takie dodatkowe wyposażenie, za które zapłacić trzeba.
Nie puścili tych spotkań na Polsacie Sport i PS Extra, gdyż ludzie te kanały mają. Musieli uruchomić nowe, których w pakietach nie ma.
Nigdzie nie stwierdziłem, że takie zachowanie mi się podoba, bo również chciałbym mieć możliwość posiadania tego "w pakiecie".
Ale tak działa wolny rynek, my na to nic nie poradzimy :)
0
No ale skoro sam napisałeś "Nie stać ich, niech nie kupują, proste", to dlaczego ludzie mają pretensje o kwotę jaką trzeba zapłacić? To jest prywatna firma, taką przyjęli taktykę i im się to zwróci, bo ludzie i tak w większości zapłacą.
Według Ciebie o co chodzi w biznesie? Sugerujesz, że takie Ferrari ma składać samochody i oddawać za darmo, bo ludzi nie obchodzi ile zapłacili konstruktorom, projektantom?
1
Jakość transmisji to oddzielna kwestia. Mnie również całkowicie nie zadowala. A cena: O ile te 79zł na abonentów CP to cena niewygórowana, to te 99 lub więcej dla reszty wynika z tego, że kolejni operatorzy również chcą zarobić i dodają swoje pieniążki do ceny.
@executor123: To twoje zdanie i całkowicie je szanuję :)
6
Witajcie! Od kilkunastu dni widzę wzmożony hejt na Polsat.
Problem w tym, że mieli oni pełne prawo zażądać dodatkowej opłaty od abonentów Cyfrowego Polsatu (przeczytałem własną umowę) oraz ludzi, którzy korzystają z innych platform. Wyłożyli na prawa do transmisji potężne pieniądze, a w biznesie chodzi o to żeby zarobić. Polsat nie jest organizacją charytatywną i nic za darmo nie dadzą.
Już bardziej należy mieć pretensje do TVP, że nie walczyli o pełne prawa. Mieli możliwość wykupu praw razem ze sponsorami (tutaj zapewne pojawiłyby się takie firmy jak PKN Orlen), ale tego nie zrobili. To TVP nie spełniło swojej misji, którą mają wpisana w ogólny regulamin. Dostają gigantyczne pieniądze z abonamentu, które idą na kręcenie M jak miłość czy innych Barw szczęścia. Ja rozumiem, że lata komunizmu wpoiły ludziom do głowy zasadę, że "wszyscy mają być równi, mieć dostęp do wszystkiego za darmo, a jak nie to złodzieje i żydzi", ale należy się już od takiego myślenia odzwyczaić.
1
Silva to się jednak marnuje w tym City
29
Z księgowym :)
7
Nie wiem czy widzieliście, więc podrzucam :D Można się bawić? Można!
https://www.facebook.com/avePolska/videos/1445959032096287/
1
O widzisz, pokazywało, że odpowiedziałem komuś innemu :D
1
Tak dobra reprezentacja, że mistrza Anglii nie powołaliśmy :P
2
Pazdan w swoim stylu...
0
W koszykówce różnie to bywa, szczególnie pomiędzy naszymi klubami, więc ja bym osobiście nie ryzykował :)
0
Ja nie mówię, że mówisz, ze Lewy gra źle :D Po prostu Lewy nie ma przestrzeni, a Kapustka chyba najlepszy na boisku :P
2
Lewego pilnuje od 2 do 4 piłkarzy Irlandii, niewielu by ogarnęło grę w takich warunkach :D
13
Jak tylko Kapustką zaopiekują się odpowiedni ludzie, to jest szansa, że będziemy mieli za parę lat kolejnego światowej klasy piłkarza :)
0
Pod tym względem i ja mogę być dzisiaj Januszem :P
1
Parkinson to straszna choroba, bliska mi osoba również na nią cierpiała, ale...całe "szczęście" trwało to wszystko o wiele wiele krócej. Niech spoczywa w pokoju!
39
Ta nowa wersja mobilna jest....świetna! :D
17
Ja również miałem szybki rachunek sumienia :D
2
Teraz zauważyłem Kodeks La Rambla - świetny pomysł, brawa dla adminów! :)
3
Jeszcze dziwniejsi są ludzie, którzy się nad tym zastanawiają :D
1
Poszedł i mój głos :)
0
Hah, no tak, Windows Phone pozdrawia :D Niestety już niedługo pożegnam się z moją Lumią 735, chyba brakło mi cierpliwości :) Jakby ktoś chciał odziedziczyć, to może się zgłosić :P
4
Jak dzieci małe, to jakaś duża zabawka, trzeba minimalizować ryzyko połknięcia :P Jakiś miś, samochód dla chłopaka :)
4
Ludzie, mamy jeszcze maj...ja rozumiem, że trzeba o czymś dyskutować, ale czy trzeba przy tym sobie samemu i innym podnosić ciśnienie? Poza tym, to nie od nas zależy, więc lepiej porzucić ten temat i cieszyć się ładną pogodą :)
2
Plotka, niestety. Niestety, bo chciałbym go zobaczyć w gronie największych. Ale Grześkowi brakuje rozegrania i techniki, co w Barcelonie jest obowiązkowe. Busi jest poziomy nad nim.
1
Ale po co kolejny raz rozdmuchiwać ten temat? Nikt z rana już o tym nie wspominał, więc kompletnie niepotrzebny post.
1
Zobaczysz jak głośno będzie o tej superlidze, gdy w następnym roku znów wygra jakikolwiek hiszpański zespół :D
0
A co Sevilla miałaby zrobić z Douglasem? Wyśle do drużyn młodzieżowych?
0
To zdecydujcie się, czy chcecie powtórek aby wyeliminować błędy sędziego i ten sport był czysty, czy tylko żeby arbiter mylił się dobrą stronę.