Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oczywiście, że tak. Aktualnie sprawa wygląda tak, że policja wręcz się prosi demonstrantów "o rozejście się". Niestety, ale policja nie ma u nas należnego jej szacunku, ale i praw, dzięki którym mogłaby w parę minut zakończyć wszelkie wyskoki takiego krajowego marginesu.
2
A stało się coś od czasów tego kogucika, co gazem w policję psikał? Jeśli nie, to raczej o policji nie ma co mówić. Gdyby mogli więcej, to kibolstwo by w domach ze strachu siedziało, a tak to rzucają kamieniami w bezradną policję. Taki kraj.
2
Jednym słowem? Patologia.
31
To chyba ten moment, w którym definitywnie trzeba olać wszystkie plotki :D
1
Co się stało przez ostatnie godziny?! Po kolejnym mistrzowskim sezonie Alves, Masche mają odejść, a Reina ewentualnie zamiast Bravo? Nie chce mi się w to wierzyć...
0
Oho, "Sebki" i "Janusze" chyba wynalazły nowe hobby - dzwonienie z informacją o bombie....serio, czy chwila nieuzasadnionego śmiechu jest warta panice, akcji ewakuacyjnej, a za parę dni gigantycznego rachunku za całą operację?
0
Po tym, jak rowerzysta wjechał mi prawie pod koła na A4, już nic mnie nie zdziwi :)
1
Ronaldo również osiągnął 97 ovr. Zresztą, to tylko gra, nie wiem czym się przejmować/ Na ZP to raczej nie powinno wpłynąć :D A ogólnie, to przeczuwam ogólny zjazd ocen piłkarzy w FIFA17, w tym roku zrobiło się za ciasno i stąd takie kwiatki.
1
Przecież Suarez dostał większy upgrade w stosunku do podstawowej karty niż Ronaldo...niby wygląda to niesprawiedliwie, ale się zgadza. Poza tym, to brak TOTSa dla Pique to żart, no ale to EA
3
Stary, odpuść już :D Zamiast cieszyć się ze zwycięstwa, to cały czas przeglądasz co piszą przegrani :P Czy tak ma wyglądać świętowanie?
0
Ja wiem, ja wiem, chodziło mi również o całą otoczkę wokół drużyny - idiotyczna sytuacja z Pucharu Króla, kłótnie, niepokorne gwiazdeczki. No i 0-4 na Santiago Bernabeu :)
0
E tam, ostatnia seria zwycięstw dała promyk nadziei, szczególnie - o ironio - po chudych czasach Benka :P
4
Cuda się nie zdarzają (przynajmniej w białej części Madrytu) :D Gratuluję zdobycia kolejnego tytułu! :)
0
Lata szukania poklasku mam już za sobą, może po prostu jestem pacyfistą :D
0
Bardzo dziękuję! :) Od początku moim celem była rzeczowa, spokojna dyskusja i luźnie wymienianie się poglądami :) Spotkałem się z ciepłym przyjęciem, więc jeszcze raz bardzo dziękuję :)
6
Moje pierwsze 500 dni w serwisie fcbarca.com! :D Bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas :P
5
Zginęło 16 osób.
Mnie bardziej martwią ŚDM, w moim mieście zostanie zakwaterowanych sporo pielgrzymów.
15
Ale że Dudka na mundial nie wzięli....
0
Problem w tym, że płacenie za "przegrajcie z nami" podchodzi już pod korupcje, a nagradzanie zawodników po wygranej korupcją nie jest. Chore, że cokolwiek takiego wchodzi w grę, ale jak się na własne życzenie przegrało sezon to później szuka się czegokolwiek :D
4
Uf, uspokoiłeś mnie :D Miłego dnia! :)
12
https://www.facebook.com/help/150486848354038
Proszę :)
EDIT: Czekaj czekaj, niżej pytasz o usuwanie konta tutaj, teraz pytasz o Facebooka. Wszystko okej? Może i wychodzę na głupka, ale ostatnio jestem przewrażliwiony i wolę się dowiedzieć czy u Ciebie wszystko gra :)
Mam nadzieję, że niczego nie planujesz :)
5
Chciałbym nie śmiać sie z United, ale nie potrafię :D
0
Na każdej stronie znajdziesz takie kwiatki, więc raczej nie ma o czym dyskutować :)
0
Ale nadal nikt nie ma pojęcia za co :D
0
Saul jak szybko podnosi faulowanego rywala, szkoda, że Oblakowi nikt tak ostatnio nie pomagał :D
1
Na jednym, asystę zaliczył gracz Valencii :D
0
No tak od pół roku :D
2
Bo kwintesencją trybu menedżerskiego jest symulowanie spotkań a nie ich granie. Ja te "ogórkowe" mecze zawsze symulowałem :D
3
Po czym piłkarze City tacy zmęczeni?
0
Chodziło mi bardziej o nastroje przedmeczowe, bo powiedzmy sobie szczerze - wtedy Atleti było skazywane na porażkę. A ostatnie lata pokazały, że po prostu z nimi grać nie potrafimy :D