0

Nie ma sensu zaczynać od legendarnego na padzie - zacznij od początkującego, ucz się podstawowych spraw jak celne podania, prostopadle, mierzone strzaly, podstawowe sztuczki. Żeby zacząć grać na zadowalającym poziomie trzeba sporo grać, nikt się mistrzem nie urodził :)

0

Trening czyni mistrza :) Moim zdaniem lepiej się męczyć na klasie światowej i zwiększać swoje umiejętności niż gromić wszystkich na zawodowcu.

7

Jeśli w FIFA17 będzie liga chińska, to wyczuwam dość tani skład rzeźników :P

4

Higuain odkryciem? Po prostu z Napoli odszedł Benitez :)

1

Spelnienia marzeń! :D

0

Z tym S4 to chyba sobie jaja robią :P osobiście posiadam Lumię, ale wielu znajomych jest zadowolonych z tego telefonu, podobno świetny
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/meizu-m2-note-16-gb-szary.bhtml

0

Jeśli dobrze pamiętam to mieliśmy wybór - Krzyżacy albo Quo vadis i całe szczęście, że wybór padł na drugie dzieło Sienkiewicza. Książka świetna, wciągająca, trzymająca w napięciu. Prawda - długa, ale mnie to osobiście nigdy w książkach nie przeszkadza :D

0

Rdzewieje...hehehe...:P

0

A kogoś spoza kręgu kibiców z Barcy zaakceptujecie? :D

8

Wtedy pojawią się statystycy, którzy będą zliczać "najpopularniejszym" użytkownikom polecenia z poszczególnych komentarzy :D

0

Znać znam, ale nigdy nie oglądałem go regularnie i główne wątki lekko się rozmyły z biegiem czasu :P

3

Teraz pytanie: opłaca się nadrobić wszystkie sezony, czy serial raczej z tych nudnych i monotonnych? :P

3

Wszyscy wiemy, że na 4 miejscu nie zostaną. Ta pozycja jest zarezerwowana dla jednej drużyny :P

6

Już w F1 byli tacy kierowcy, którzy kupowali sobie miejsce w bolidach. Smutne, że w dzisiejszych czasach umiejętności przegrywają z pieniędzmi.

6

Dokładnie, jeszcze się zejdą rosyjskie dzieci i się zacznie :D

3

No i przy okazji automatyczne ukrywanie się posta po uzbieraniu dostatecznej ilości minusów :P

13

2 na dzień? Przecież to istny wyścig po polecenia, ewentualnie jakaś choroba, bo ile można opublikować komentarzy w tydzień? Są pewne granice..

1

Zawieszenie dostał z rok temu. A za ostatnie incydenty nie było kompletnie żadnej kary, co jest wręcz śmieszne i niepoważne. No cóż, póki nie wprowadzą weryfikacji wideo, jesteśmy skazani na takie absurdy.

0

To już jest skandal, widać tak tęskni za Marokiem, że mu się tryb MMA na boisku włącza.

0

Zdrowia dużo! :D

9

O, rm.pl już padło :D

1

Jak Barcelona traciła punkty to tracił też Real. Dzisiaj punkty straciło Atleti...nie muszę chyba nic dodawać :P

1

Perez posmarował nie w tą stronę co trzeba :D

2

No ale trzymajmy poziom dyskusji :P

3

Oczywiście, rozumiem Twoje argumenty. Należy jednak pamiętać, że Tureccy czy Bałkańscy ludzie w Niemczech to ludzie, którzy mieszkają tam już wiele lat, często byli wykorzystywani jako tania siła robocza i się podporządkowali - mają co ich i z tym problemu żadnego nie mam. Natomiast otwarta postawa wobec ludzi, którzy przyjeżdżają tam jedynie po zasiłek i "jakoś to będzie" lub w skrajnych przypadkach aby walczyć z niewiernymi, to kompletna głupota. Nie można bez żadnej kontroli wpuszczać każdego, osiedlać na dworcach, a następnie w mieszkaniach socjalnych, gdy wielu twoich własnych obywateli czeka na takie mieszkania latami.

0

Pewne jest jedno - dzisiaj punkty zdobędzie Real :P

5

Porównywanie sytuacji z Jagiellonami to czasów dzisiejszych jest lekko...niestosowne. Z Litwą zawiązaliśmy Unię - władza była skupiona w jednych, silnych rękach (z czasem słabła przez przywileje). Polska i Litwa miały wspólnych wrogów, wspólne interesy, podobny język, następnie wiarę, tradycję i byliśmy sąsiadami. Byliśmy kulturowo zbieżni. Nie widzę żadnych podobieństw między nami a ludźmi z Syrii, Egiptu, Afganistanu, Iraku, którym USA wielkodusznie zaserwowała usunięcie dyktatorów i wprowadzenie demokracji, po czym się zorientowano, że na arabów potrzebna jest twarda ręka. Teraz wymknęło się to spod kontroli i mamy taką sytuację jaką mamy.

4

Konserwatyzm to nie jest siedzenie we własnej jaskini i modlitwa o niepojawienie się nowości. Konserwatyzm polega na poszanowaniu własnej historii, tradycji, wiary i mieszczeniu się w granicach moralnych. Aktualnie liberalizm prowadzi do całkowitego rozkładu więzi narodowych czy nawet rodzinnych (!). I zaznaczam - nie jestem katolem, do kościoła chodzę w większe święta. Po protu zdaję sobie sprawę z tego, że otwarta postawa prowadzi do upadku, co ujrzysz już niedługo w krajach takich jak Niemcy, Szwecja, Francja czy Grecja. Dlaczego tak w UE nie lubi się już Polaków i Węgrów? Bo główne siły w UE wiedzą, że stoją na glinianych nogach, przepasanych ładunkami wybuchowymi i tylko kwestią czasu jest ich upadek. W tym czasie Polska, Węgry, Czechy będą się umacniać.

6

Konserwatywne i zamknięte podejście jest złe? Mniejszości narodowe tylko osłabiają państwo, z czasem mniejszości przeradzają się w równouprawnionych "obywateli", którzy to nie są mentalnie związani z historią i tradycją i po prostu nie zależy im na dobru państwa.
Tak, jestem przeciwko imigrantom, nie ukrywam tego bo i nie ma czego ukrywać, Tak, jestem za łatwiejszym dostępem do broni, jestem również za wprowadzeniem rządów prezydenckich, na wzór tych z USA. Powiem więcej - cieszyłbym się, gdyby w następnych 10 latach do Polski wrócił Lwów. Konserwatyzm to nie jest średniowiecze i zacofanie, co próbują w ostatnim czasie na siłę wciskać ludziom liberalne środowiska. Konserwatyzm to dbałość o tradycję, wiarę i kulturę.

0

Kolega mówił, że program KMSpico jest dobry do aktywacji samego windowsa jak i pakietu office :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?